R8

Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę wycieraczek do samochodów marki Audi – w ofercie posiadamy także wycieraczki Audi R8 w bardzo atrakcyjnych cenach!

Model Audi R8 to sportowy samochód osobowy, który dostęny jest od 2006 roku. Jest on produkowany przez firmę quattro GmbH, która specjalizuje się w samochodach wyczynowych oraz sportowych dla Audi.

Dla wszystkich właścicieli modelu Audi R8 przygotowaliśmy pełną gamę wycieraczek – to niezawodne wycieraczki samochodowe Heyner, Alca oraz Valeo w wariantach płaskim i hybrydowym przeznaczone do modelu Audi R8 04.2007- [42].

Dostępne u nas wycieraczki Audi R8 to niezawodne wycieraczki samochodowe, które szybko i sprawnie usuwają wilgoć z szyb. Dzięki swojemu aerodynamicznemu kształtowi świetnie sprawdzają się także podczas szybkiej jazdy w trudnych warunkach.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z wszystkimi modelami wycieraczek samochodowych Audi R8 w naszym sklepie – zachęcamy do złożenia zamówienia już teraz i życzymy udanych zakupów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów