Wybierz samochód:

Wycieraczki samochodowe do Audi RS6 Kombi

Zamów wysokiej jakości wycieraczki Audi RS6 Kombi w naszym sklepie internetowym – postaw na bezpieczną i komfortową jazdę! Model Audi RS6 to usportowiony wariant popularnego samochodu Audi A6, który powstał na bazie trzech generacji – C5, C6 oraz C7. Pierwsza generacja weszła do sprzedaży w 2002 roku. Ostatnia wersja pochodzi z 2013 roku. W naszym sklepie internetowym Piorawycieraczek.pl oferujemy wysokiej jakości wycieraczki samochodowe Audi RS6 Kombi – przeznaczone właśnie do tego modelu. Dostarczamy wybieraczki hybrydowe oraz płaskie od uznanych producentów, w tym Valeo. Negotti, Heyner czy Alca w trzech wariantach:

  • Audi RS6 Kombi 05.2002-09.2004 [C5; 4B6]
  • Audi RS6 Kombi 04.2008-08.2010 [C6; 4F2]
  • Audi RS6 Kombi 01.2013- [C7; 4GH]

Nasze wycieraczki samochodowe to niezawodny wybór dla wymagających kierowców – aerodynamiczne, wytrzymałe, dokładne, a także przystępne cenowo. Nie zwlekaj, ale już teraz zobacz wszystkie modele wycieraczek samochodowych w naszym asortymencie i zamów dopasowane wycieraczki Audi RS6 Kombi do swojego samochodu!

Polecane

Ciekawe artykuły

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

W związku z pojawianiem się na rynku motoryzacyjnym coraz większej ilości nowinek, jak grzyby po deszczu piętrzą się wątpliwości i rodzą pytania, na które czujemy się w obowiązku odpowiadać.

Czytaj więcej
Jak prawidłowo wymienić wycieraczki?

Jak prawidłowo wymienić zużyte wycieraczki samochodowe? Kompleksowy poradnik

Wycieraczki, jako części eksploatacyjne pojazdu podlegają sezonowej wymianie. Wielu kierowców wciąż bagatelizuje podstawowe oznaki ich zużycia. Tymczasem montaż nowych w pełni sprawnych i wydajnych piór to zwykle kwestia chwili, która realnie przekłada się na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Czytaj więcej
Jak włączyć wycieraczki samochodowe?

Jak włączyć wycieraczki samochodowe?

Włączenie wycieraczek samochodowych wydaje się czynnością dość prostą. Jednak wielu kierowców miewa z nią problemy, zwłaszcza w pojazdach nowych lub pożyczonych. Szybko zmieniające się warunki pogodowe w trakcie jazdy często nie gwarantują wystarczającej ilości czasu potrzebnego na przyswojenie zasad funkcjonowania poszczególnych mechanizmów. Warto więc zapoznać się z nimi odpowiednio wcześniej.

Czytaj więcej
Wycieraczki płaskie czy tradycyjne?

Wycieraczki płaskie czy tradycyjne? Oto jest pytanie!

Stoisz przed trudnym wyborem nowych wycieraczek do swojego samochodu? Przeczytałeś różne opinie i nadal nie wiesz czy wybrać wycieraczki tradycyjne czy płaskie? Zapraszamy, ten tekst powstał właśnie dla Ciebie! Miłej lektury!

Czytaj więcej
ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij