Wybierz samochód:

Reklamacja


Reklamacje i wsparcie serwisowe
 

Reklamacja z tytułu gwarancji udzielonej na towar

Oferowany przez nas asortyment tworzą jedynie dobrej jakości wyselekcjonowane produkty znanych i cenionych w branży marek. Wszystkie akcesoria poddawane są bardzo skrupulatnej kontroli, tak by trafiając do klientów, mogły właściwie spełniać swoje zadania. Poszczególne towary charakteryzują się długą żywotnością oraz wysoką precyzją wykonania. Na dostępne w naszym katalogu akcesoria udzielana jest gwarancja. Jako sprzedawcy dokładamy wszelkich starań, by ryzyko wystąpienia problemów z zakupionym towarem było minimalne. Naszym celem jest dostarczanie wysokogatunkowych towarów oraz nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji na linii klient sprzedawca. Nabyty przez konsumenta niekompletny lub uszkodzony towar podlega reklamacji. Termin jej rozpatrzenia wynosi 14 dni od dnia dostarczenia towaru do naszej placówki. Jeśli reklamacja zostanie rozstrzygnięta pozytywnie, pokryjemy związane z nią koszty.

W ramach reklamacji klient może domagać się wymiany lub naprawy towaru, obniżenia jego ceny, a nawet odstąpienia od umowy, jeśli wada produktu jest poważna. Twoją reklamację rozpatrzymy w aspekcie szybkości i łatwości wymiany towaru lub dokonania jego naprawy, charakteru wady bądź zakresu uszkodzeń oraz zgłaszania ewentualnych wcześniejszych roszczeń. Gwarantujemy, że załatwimy Twoją sprawę szybko, oferując Ci najkorzystniejszą formę rozstrzygnięcia i realizacji reklamacji.

Jak złożyć reklamację?

Chcesz zareklamować zakupiony u nas towar, ale nie wiesz jak to zrobić? Wybierz najwygodniejszą formę zgłoszenia za pośrednictwem formularza elektronicznego, korzystając z opcji „Nadaj przesyłkę zwrotną” i przekonaj się, jakie to proste.

  • Naciśnij przycisk „Nadaj przesyłkę zwrotną” i wypełnij elektroniczny formularz.
  • Po weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz kod zwrotu lub dokumenty przewozowe.
  • Zapakuj i zabezpiecz reklamowany towar.
  • Nadaj paczkę w Paczkomacie lub wybranym punkcie na adres:

Grupa DWR s.c.
plac Kasprowicza 5
40-749 Katowice

  • Decyzję o rozpatrzeniu Twojej reklamacji otrzymasz w ciągu 14 dni od dostarczenia towarów do naszej placówki.
 

Formularz reklamacyjny możesz również wydrukować, wypełnić i wysłać do nas w przesyłce z reklamowanym towarem.

Dodatkowe informacje

Jeśli świadczone przez nas usługi nie spełniają Twoich oczekiwań, zachęcamy do kontaktu w celu rozstrzygnięcia wszystkich spornych kwestii. Dołożymy wszelkich starań, by ponownie przeanalizować zaistniały problem oraz znaleźć jego najkorzystniejsze i najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Pragniemy podkreślić, iż każda reklamacja rozpatrywana jest profesjonalnie i z dużą skrupulatnością, a wszelkie uwagi traktujemy bardzo poważnie, starając się realizować oczekiwania najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz współpracujących z nami firm.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami:

  • tel.: 32 729 81 91
  • tel.: 733 752 832
  • e-mail: sklep@piorawycieraczek.pl

 

Ciekawe artykuły

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

W związku z pojawianiem się na rynku motoryzacyjnym coraz większej ilości nowinek, jak grzyby po deszczu piętrzą się wątpliwości i rodzą pytania, na które czujemy się w obowiązku odpowiadać.

Czytaj więcej
Jak prawidłowo wymienić wycieraczki?

Jak prawidłowo wymienić zużyte wycieraczki samochodowe? Kompleksowy poradnik

Wycieraczki, jako części eksploatacyjne pojazdu podlegają sezonowej wymianie. Wielu kierowców wciąż bagatelizuje podstawowe oznaki ich zużycia. Tymczasem montaż nowych w pełni sprawnych i wydajnych piór to zwykle kwestia chwili, która realnie przekłada się na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Czytaj więcej
Jak włączyć wycieraczki samochodowe?

Jak włączyć wycieraczki samochodowe?

Włączenie wycieraczek samochodowych wydaje się czynnością dość prostą. Jednak wielu kierowców miewa z nią problemy, zwłaszcza w pojazdach nowych lub pożyczonych. Szybko zmieniające się warunki pogodowe w trakcie jazdy często nie gwarantują wystarczającej ilości czasu potrzebnego na przyswojenie zasad funkcjonowania poszczególnych mechanizmów. Warto więc zapoznać się z nimi odpowiednio wcześniej.

Czytaj więcej
Wycieraczki płaskie czy tradycyjne?

Wycieraczki płaskie czy tradycyjne? Oto jest pytanie!

Stoisz przed trudnym wyborem nowych wycieraczek do swojego samochodu? Przeczytałeś różne opinie i nadal nie wiesz czy wybrać wycieraczki tradycyjne czy płaskie? Zapraszamy, ten tekst powstał właśnie dla Ciebie! Miłej lektury!

Czytaj więcej
ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO