Wycieraczki samochodowe, pióra wycieraczek BLOOM

Płaskie wycieraczki marki Bloom to jedne z najlepszych rozwiązań bezprzegubowych dostępnych na rynku akcesoriów samochodowych. Produkty wykonane z dużą precyzją łączą w sobie najlepsze cechy niezawodnych i funkcjonalnych akcesoriów realizujących wysokie standardy branży i odpowiadających na potrzeby kierowców XXI wieku.

W ofercie producenta dostępne są zarówno produkty uniwersalne z możliwością dopasowania do 99% modeli popularnych samochodów, jak i rozwiązania dedykowane o optymalnych parametrach. Szeroki wachlarz możliwości wyboru najlepszych produktów w przystępnych cenach zapewnia marce stabilną pozycję na rynku i zaufanie konsumentów.

W naszym sklepie internetowym posiadamy płaskie pióra wycieraczek Bloom dedykowane do wielu marek i modeli samochodów w konkurencyjnych cenach. Każdy produkt opatrzony jest pełnym i wyczerpującym opisem, zwierającym najważniejsze informacje dotyczące specyfikacji, zalet, sposobu montażu i bezpiecznego użytkowania akcesoriów.

Bloom – najważniejsze informacje o marce

Marka Bloom dostarcza wysokiej klasy wycieraczki samochodowe tworzone z zachowaniem najwyższych standardów dbałości o środowisko naturalne, zgodne z wymogami systemu ISO.
Na aktualny asortyment producenta składają się dwie linie akcesoriów. Pióra z tradycyjnym mocowaniem do haka typu U dedykowane są do konkretnych pojazdów i wykazują pełne dopasowanie podzespołów gwarantujących optymalne rezultaty pracy. Rozwiązania Multifit tzw. M10 z dołączonym zestawem dziesięciu adapterów zapewniają możliwość zastosowania uniwersalnych elementów wyposażenia do większości dostępnych na rynku pojazdów.

Marka systematycznie poszerza swój asortyment i udoskonala jakość prezentowanych produktów i usług.

Wycieraczki samochodowe Bloom – czym się wyróżniają?

Cieszące się dużym uznaniem wśród kierowców płaskie wycieraczki Bloom wyróżnia łatwość dopasowania i montażu, niezależnie od rodzaju mocowania. Nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane w produkcji akcesoriów wpływają na jakość ich użytkowania, realizując jednocześnie założenia standardów ochrony przyrody i zasad recyklingu.

Akcesoria Bloom doskonale prezentują się jako elementy wyposażenia zarówno starszych pojazdów o stonowanej sylwetce, jak i tych bardziej nowoczesnych, charakteryzujących się dynamiczną linią i sportowym zacięciem.

Guma wycieraczek wzmocniona stabilną szyną optymalizującą docisk pióra dokładnie oczyszcza i osusza powierzchnię szyby. Zastosowane innowacje eliminują efekty smużenia czy piszczenia akcesoriów. Gwarantują też ich trwałość i odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Dlaczego warto wybrać wycieraczki samochodowe Bloom?

Seria płaskich wycieraczek Bloom wprowadza funkcjonalne elementy nowoczesnych technologii do zwykłej codzienności. Uniwersalne zastosowanie i rozbudowany system adapterów daje szerokie możliwości również właścicielom samochodów z klasycznym wyposażeniem.

Oszczędna forma wycieraczek z powodzeniem wpisuje się w dzisiejsze standardy motoryzacyjne wyznaczające kierunek, w którym zmierzają obecne rozwiązania w zakresie poprawy komfortu i bezpieczeństwa podróżowania samochodem. Płaskie pióra Bloom posiadają specjalny aerodynamiczny spoiler zapewniający odpowiedni docisk gumy do powierzchni szyby,  a także stalową wkładkę z efektem pamięci krzywej eliminującą efekt smużenia.

Dzięki zastosowaniu powłoki teflonowej akcesoria Bloom pracują cicho i równo, pozostawiając szybę idealnie czystą i gładką.

Serie wycieraczek Bloom

Marka Bloom posiada w swojej ofercie płaskie wycieraczki samochodowe dedykowane do konkretnych marek i modeli pojazdów oraz pojedyncze akcesoria z serii M10 wyposażone w uniwersalne zestawy adapterów umożliwiających dopasowanie innowacyjnych produktów do 99% pojazdów obecnych na rynku motoryzacyjnym.

Z jakich materiałów wykonane zostały wycieraczki Bloom?

Wycieraczki Bloom wykonane są z wysokiej klasy materiałów odpornych na uporczywe działanie skrajnych temperatur, wilgoci oraz promieniowania UV, a także obciążenia dynamiczne i drobne uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja wzmocniona stalową szyną zapewnia optymalne rezultaty pracy i długą żywotność piór nawet przy dość intensywnym użytkowaniu.

Guma wycieraczki pokryta jest warstwą teflonu zabezpieczającą strukturę tworzywa przed zgubnym działaniem upału oraz mrozu, zmniejszającą tarcie i ułatwiającą poślizg pióra po powierzchni szyby oraz zapobiegającą przyleganiu nadmiernej ilości brudu i uporczywych osadów. Zastosowanie tego typu powłoki wpływa na jakość użytkowania i podnosi estetykę akcesoriów.

Wszystkie materiały zastosowane w wycieraczkach Bloom podlegają recyklingowi.

Pióra wycieraczek Bloom – do jakich marek i modeli samochodów pasują?

Seria wycieraczek M10 umożliwia szerokie i w pełni efektywne zastosowanie akcesoriów w różnych modelach pojazdów. Dedykowane pióra Bloom wykazują całkowitą zgodność pod względem długości oraz typu mocowania i jako produkty kompletne sprawdzają się w stu procentach, osiągając zadowalające rezultaty działania nawet w dalekich od sprzyjających warunkach atmosferycznych.

W ofercie naszego sklepu posiadamy zestawy wycieraczek dedykowane do samochodów, takich jak: Audi A6, Chevrolet Malibu, Chrysler Voyager, Citroen C8, Fiat Albea, Ford Transit, Honda HR-V, Hyundai Pony, Infiniti QX80, Jeep Wrangler, Kia Optima, Land Rover Range Rover, Lotus Elan, Mazda 626, Mitsubishi Galant, Renault Kadjar, Subaru Outback, Tesla Model S, Volvo V60  oraz wielu innych.

Wycieraczki do szyb Bloom - długość piór

Długość piór wycieraczek Bloom musi być dostosowana do indywidualnych parametrów szyby pojazdu. Zbyt krótkie wycieraczki nie obejmą zasięgiem całej powierzchni docelowej, za długie mogą się powyginać, a co gorsza uszkodzić inne elementy wyposażenia auta. Każda pojedyncza wycieraczka Bloom ma określony rozmiar, co znacznie ułatwia jej prawidłowe dopasowanie i bezpieczne użytkowanie. Dla przykładu dedykowane wycieraczki do Nissana X-Trail z rocznika 2007 mają wymiary:

  • dla strony kierowcy: 24” 600 mm
  • dla strony pasażera: 16” 400 mm

Pojedyncza wycieraczka serii M10 do Toyoty Aygo z 2014 roku dostępna jest w rozmiarze 26” 650 mm.

Rodzaj mocowań piór wycieraczek Bloom

Dedykowane pióra Bloom mają system montażu w pełni kompatybilny z elementami mocującymi charakterystycznymi dla ramienia wycieraczki w danym pojeździe. Seria akcesoriów M10 wyposażona jest w dodatkowe adaptery znacznie poszerzające zakres ich montażu.

Opinie o wycieraczkach marki Bloom

Kierowcy, którzy zdecydowali się na montaż wycieraczek marki Bloom, podkreślają wysoką jakość ich użytkowania w zmiennych warunkach pogodowych oraz estetyczne aspekty akcesoriów doskonale korespondujących z różnymi sylwetkami pojazdów zarówno starszej, jak i nowszej generacji. Pozytywne reakcje kierowców dotyczą również cichej i równej pracy wycieraczek oraz szybkiego i bezproblemowego montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty marki Bloom i opiniowania produktów.

Ile kosztują wycieraczki Bloom?

Dodatkową zaletą akcesoriów Bloom jest ich przystępna cena. W trosce o najwyższe standardy usług i wygodę kupowania ujednoliciliśmy ceny produktów, dzieląc je na trzy podstawowe grupy. Za pojedynczą wycieraczkę dedykowaną Bloom trzeba zapłacić nieco poniżej 19 zł.

Egzemplarze z serii M10 kosztują niespełna 29 zł, a zakup dedykowanych zestawów dwóch wycieraczek to koszt ok. 36 zł.

Jak dobrać wycieraczki marki Bloom?

Pióra wycieraczek Bloom M10 dostępne w dobrze pomyślanych zestawach z dodatkowymi adapterami pasują do 99% modeli pojazdów wyposażonych w różne typy mocowań.

Wybierając odpowiedni produkt, wystarczy sprawdzić długość pióra i rodzaj elementu mocującego. W razie ewentualnych wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą w zakupie odpowiednich wycieraczek.

Znalezienie akcesoriów dedykowanych ułatwi dostępna na stronie sklepu intuicyjna platforma, która dobiera pióra na podstawie informacji o marce, modelu i roczniku pojazdu.

Wszystkich, którzy preferują kontakt osobisty i tradycyjną formę zakupów zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Czyszczenie i konserwacja wycieraczek samochodowych Bloom

Wycieraczki to podstawowe elementy wyposażenia pojazdu podlegające regularnej wymianie. Eksperci zalecają zakup i montaż nowych piór co najmniej dwa razy w roku, jednak w zależności od warunków atmosferycznych i stopnia zużycia można wymieniać je częściej lub rzadziej. Żywotność piór, która w dużej mierze zależy od jakości materiałów, z których zostały wykonane, można wydłużyć, poddając akcesoria regularnym zabiegom pielęgnującym i konserwującym.

Czyszczenie gumy piór Bloom to podstawa

Już kilka prostych czynności wystarczy, by odświeżyć gumę pióra. Nagromadzone na powierzchni elastycznego tworzywa brud, kurz i uporczywe osady usuwamy przy użyciu wilgotnej ściereczki lub ręcznika z mikrofibry, ewentualnie z dodatkiem łagodnego detergentu.

Jak radzić sobie z wycieraczkami Bloom w zimie?

W zimie warto zaopatrzyć się w akcesoria niezbędne do odśnieżania i usuwania z piór wycieraczek Bloom kryształków lodu. Dobrej jakości skrobaczki wyposażone są w odpowiednie wcięcia, które pozwolą wykonać tę czynność szybko i bez obawy o ewentualne uszkodzenia struktury tworzywa. Na przymarznięty do szklanej tafli element wyposażenia można rozprowadzić środek odmrażający. W takiej sytuacji nigdy nie działamy gwałtownie. Zbyt duże przeciążenia mogą uszkodzić powierzchnię pióra lub zniekształcić jego formę.

Płyn do spryskiwaczy – o nim zawsze warto pamiętać

Ważną rolę w prawidłowej pracy wycieraczek Bloom odgrywają sezonowe płyny do spryskiwaczy. Zimowy preparat odporny na mrozy konserwuje pióra i pomaga uzyskać nieskazitelną powierzchnię szyby. Środek stosowany przy dodatnich temperaturach gwarantuje optymalny poślizg wycieraczki, pomagając w oczyszczaniu szklanej tafli z uporczywych zabrudzeń.

Jakich innych producentów wycieraczki posiadamy w ofercie naszego sklepu?

Na bogaty asortyment naszego sklepu składają się dobrej jakości wycieraczki renomowanych producentów. Popularne akcesoria stanowią obok wycieraczek Bloom ofertę, w której każdy kierowca znajdzie artykuł najbardziej odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Polecamy niezawodne płaskie pióra Bosch Aerotwin i Aerotwin Plus, Alca Super Flat, Heyner All Seasons, a także bezszkieletowe wycieraczki serii Valeo First w systemie Multiconnection, Valeo Silencio oraz Valeo Hydroconnect. Wśród akcesoriów godnych rekomendacji znajdziemy również wycieraczki Denso, Flash, AMiO i Negotti.

Kierowcom preferującym tradycyjne rozwiązania proponujemy zapoznanie się z ofertą serii Valeo First Conventional i Silencio, szkieletowych wycieraczek Alca Special Graphite oraz Bosch Eco.

Dopełnieniem oferty dostępnej na naszej platformie są hybrydowe pióra stanowiące połączenie najlepszych cech akcesoriów płaskich i przegubowych, wśród których wymienić można linie Heyner Hybrid i Valeo First Hybrid oraz produkty Denso i Flash.

Filtrowanie produktów

Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
zamknij