Popularni producenci wycieraczek samochodowych

Jako pasjonaci motoryzacji oraz osoby o wrażliwych gustach estetycznych wiemy, jak ważne jest podnoszenie standardów zarówno technicznych, jak i stylistycznych pojazdów. Wielu właścicieli starszych samochodów decyduje się obecnie na różne formy tuningu optycznego, realizowanego w węższym lub szerszym zakresie. Jednym z elementów niezbędnego wyposażenia każdego pojazdu są bez wątpienia wycieraczki samochodowe. Te obok funkcji czysto praktycznych zaczęły od pewnego czasu odgrywać znaczącą rolę w stylizowaniu i zmienianiu charakteru aut. Klienci poszukują dziś nie tylko akcesoriów sprawdzających się w różnych warunkach, ale i wyróżniających się estetycznie. W trosce o realizację wysokich oczekiwań konsumentów producenci wycieraczek samochodowych wprowadzili na rynek nowe typy technologiczne oraz udoskonalili te istniejące, tak by każdy poszukujący kierowca znalazł rozwiązania najlepiej wpisujące się w indywidualne potrzeby.

Popularni producenci wycieraczek samochodowych

Obserwując szybko zmieniający się rynek automotive oraz pojawiające się na nim nowe tendencje, stworzyliśmy ofertę atrakcyjnych cenowo, zróżnicowanych technologicznie, wydajnych i niezawodnych wycieraczek samochodowych wielu renomowanych marek takich jak Valeo, Bosch, AMiO, Alca, Bloom, Denso, Flash, Heyner oraz Negotti. W bogatej gamie produktowej prezentujemy klasyczne rozwiązania szkieletowe, doskonale profilowane pióra płaskie oraz rewelacyjne wycieraczki hybrydowe. Zachęcamy też do bliższego poznania profilu producenta, którego wycieraczki zamierzasz kupić.

Wycieraczki samochodowe Bosch

Bosch to znana na całym świecie marka dostarczająca najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynki motoryzacyjne, sprzętu gospodarstwa domowego, narzędzi specjalistycznych oraz drobnych akcesoriów ogrodowych. Zakres działalności marki ma charakter globalny, a wszystkie sprawdzone i nowo powstające produkty dostępne są dla klientów na całym świecie.

Siedziba firmy Bosch - producenta wycieraczek samochodowych

Z założonego w 1886 roku stosunkowo niewielkiego przedsiębiorstwa marka zyskała status jednej z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych zarówno przez użytkowników, jak i fachowców z różnych dziedzin. Bosch stawia na innowacje i technologie wyprzedzające obowiązujące trendy oraz zmieniające oblicze produktów codziennego użytku. Idea perfekcjonizmu i przekraczania granic od samego początku towarzyszyła wizji Roberta Boscha - założyciela marki, który z wielką pasją i zaangażowaniem realizował wszystkie swoje projekty. Jednym z nich było wynalezienie zapłonu iskrowego, które zapoczątkowało gwałtowny rozwój szybkobieżnych silników benzynowych.

Pierwszą zaprezentowaną odsłoną wycieraczek samochodowych Bosch był mechanizm z silnikiem elektrycznym. Kolejne modyfikacje wprowadzające zmiany w zakresie funkcjonalności i estetyki doprowadziły do powstania dzisiejszych nowoczesnych akcesoriów. Wycieraczki Bosch należą do najwyższej klasy rozwiązań dostępnych na rynku. Różnorodne serie charakteryzują się trwałością, wydajnością w ekstremalnych warunkach atmosferycznych oraz wyszukaną formą, a ich dedykowane odsłony doskonale sprawdzają się w takich pojazdach jak Toyota Yaris, Mazda MX-6, Peugeot 307 i wielu innych. Polecamy najlepszej jakości linię wycieraczek szkieletowych Bosch Eco, płaskie pióra Bosch Aerotwin oraz wyposażone w zestawy dodatkowych adapterów wycieraczki Bosch Aerotwin Plus.

Valeo – najlepsze wycieraczki dla Twojego samochodu

Marka Valeo znana jest jako wysokiej klasy dostawca części oryginalnych i zamiennych dla rynku motoryzacyjnego. Założone w 1923 roku francuskie przedsiębiorstwo wytwarzało początkowo podzespoły hamulcowe i tarcze sprzęgłowe na licencji firmy Ferodo. Z czasem asortyment marki znacznie się poszerzył. Ustabilizowała się też jej pozycja jako strategicznego partnera producentów samochodów takich jak BMW, Fiat, Ford, Honda, Toyota czy Porsche.

Siedziba firmy Valeo - producenta wycieraczek samochodowych

Francuskie przedsiębiorstwo dysponuje szerokim zapleczem produkcyjnym, magazynowym i technicznym, dzięki któremu świadczy również usługi na polu serwisowym. Jako część Valeo Group oddział Valeo Service skupia swoje działania wokół części przeznaczonych na rynek wtórny, oferując jednocześnie pakiet szeroko zakrojonych procedur serwisowych oraz niezbędnych podzespołów mechanicznych. Produkty Valeo wytwarzane w 34 fabrykach zlokalizowanych między innymi w Polsce, Niemczech, Francji i Chinach docierają do ponad 150 krajów na całym świecie.

Siedziba firmy Valeo - producenta wycieraczek samochodowych

W rozbudowanym profilu produkcyjnym firmy znajdziemy między innymi alternatory, elektronikę motoryzacyjną, elementy oświetlenia pojazdów, sprzęgła, silniki elektryczne oraz akcesoria, wśród których ważną pozycję zajmują wysokiej klasy wycieraczki samochodowe Valeo wszystkich typów technologicznych. W ofercie naszego sklepu posiadamy tradycyjne rozwiązania szkieletowe, pióra płaskie oraz hybrydowe dedykowane do wielu marek i modeli pojazdów jak Land Rover Range Rover, Fiat Stilo czy Volvo XC70. Rekomendujemy serię akcesoriów segmentu ekonomicznego Valeo First, do której zaliczane są kategorie produktów Valeo First Multiconnection z zestawami dodatkowych adapterów, Valeo First Conventional przeznaczone dla starszych typów samochodów oraz innowacyjne Valeo First Hybrid. Prezentujemy również linię wycieraczek Valeo Hydroconnect oraz należące do segmentu premium produkty Valeo Silencio.

Pióra wycieraczek Denso

Denso to pochodzący z Japonii koncern założony w 1949 roku. Początki działalności przedsiębiorstwa związane były z wytwarzaniem podzespołów elektrycznych dla Toyoty. Z czasem marka rozszerzyła swoją współpracę na innych producentów samochodów z USA, Niemiec czy Chin. Innowacyjne produkty japońskiej firmy dostępne są obecnie na rynkach motoryzacyjnych całego świata. Sprzedaż artykułów obejmuje sektory układu chłodzenia i klimatyzacji, układy kontroli napędu, różnego rodzaju systemy elektryczne i elektroniczne, w tym silniki oraz inne produkty przemysłowe.

Marka słynie z innowacji w zakresie technologicznych usprawnień pojazdów. Na liście znaczących wynalazków koncernu znajdziemy między innymi pierwszą świecę zapłonową z platynową elektrodą, świecę żarową z żarnikiem ceramicznym, katalizator o cienkościennej strukturze plastra miodu, pierwszy napędzany paskiem klinowym prądnico - rozrusznik, najmniejszy na świecie czujnik wizyjny stosowany w systemach LDW ostrzegających o niezamierzonym przekroczeniu pasa ruchu oraz AHB odpowiedzialny za automatyczne przełączenie świateł długich i krótkich. Denso specjalizuje się również w usprawnianiu systemów klimatyzacji pojazdów między innymi w zakresie obniżenia kosztów związanych z jej użytkowaniem.

Siedziba firmy Denso - producenta wycieraczek samochodowych

Marka słynie również z produkcji wysokiej klasy wycieraczek samochodowych Denso dostępnych dla klientów na całym świecie. Producent proponuje doskonałe rozwiązania technologiczne wszystkich typów, od tradycyjnych przegubowych, przez płaskie, po nowoczesne akcesoria hybrydowe. Rekomendujemy pióra bezszkieletowe oraz wydajne i funkcjonalne wycieraczki hybrydowe Denso dedykowane między innymi do Mercedesa Klasy C, Maserati 430 oraz Forda Mondeo.

Wycieraczki samochodowe Alca

Założona w 2001 roku przez Dariusza Gembarę firma Alca działa na polskim rynku akcesoriów automotive jako generalny przedstawiciel niemieckiego przedsiębiorstwa Alca Automobile Accessories GmbH i Heyner GmbH. Alca jest wiodącym eksporterem wycieraczek i innych akcesoriów samochodowych zaopatrującym klientów w 70 krajach od Szwajcarii po USA. Producent stawia na nowoczesne technologie oraz stały rozwój asortymentu możliwy dzięki profesjonalnemu zapleczu produkcyjnemu oraz magazynowemu.

Wycieraczki samochodowe Alca wykazują doskonałą relację wysokiej jakości i skuteczności do przystępnej ceny, dlatego też wybierane są jako akcesoria zamienne przez wielu kierowców oraz pozytywnie opiniowane wśród ekspertów branży. W bogatej gamie produktów Alca dostępne są również zestawy adapterów umożliwiających szybki i bezproblemowy montaż piór do różnych typów ramion. Posiadamy serie wycieraczek przeznaczonych na przednią i tylną szybę pojazdu, uniwersalnych oraz dedykowanych do Porsche 968, Renault Fluence, Citroena Berlingo i wielu innych. Sprawdź ofertę powlekanych grafitem płaskich piór Alca Super Flat oraz linię wykonanych z odpornych materiałów szkieletowych wycieraczek Alca Special Graphite.

Poznaj niezawodne wycieraczki samochodowe marki Heyner

Heyner to rozpoznawalna na rynku flagowa marka firmy Alca - generalnego przedstawiciela niemieckiego eksportera akcesoriów samochodowych, w tym wysokiej klasy wycieraczek. Na rozległym terenie 15000 metrów kwadratowych przedsiębiorstwo posiada 6 nowoczesnych hal produkcyjnych i magazynowych z doskonale wyposażonym zapleczem technicznym. Oprócz działalności wytwórczej firma proponuje swoim klientom szeroko zakrojoną pomoc serwisową.

Sygnowane marką Heyner wycieraczki oraz inne elementy wyposażenia samochodu, między innymi pokrowce na kierownicę czy osłony przeciwsłoneczne rekomendowane są zarówno przez kierowców użytkujących je na co dzień, jak i fachowców branży, którzy oprócz funkcjonalności pozytywnie oceniają również precyzję wykonania oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Polecamy wycieraczki uniwersalne i dedykowane do różnych modeli pojazdów jak Ford Grand C-Max czy Kia Cee’d. W ofercie sklepu posiadamy najpopularniejsze serie wycieraczek płaskich Heyner All Seasons wyposażonych w aerodynamiczny spoiler oraz gumę zabezpieczoną powłoką grafitową, a także niezawodne i innowacyjne hybrydy Heyner Hybrid doskonałe w skrajnych warunkach atmosferycznych.

Pióra wycieraczek Flash

Flash jest marką dobrej jakości przystępnych cenowo wycieraczek samochodowych produkowanych i dystrybuowanych przez firmę Flashwipers. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Rybniku dostarcza na rynek automotive uniwersalne pióra odpowiadające parametrom 99% pojazdów z tradycyjnym typem ramienia oraz dedykowane do konkretnych modeli samochodów. Wycieraczki Flash doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Mocne konstrukcje dobrze znoszą wilgoć i upał, są też odporne na działanie promieniowania UV i nie tracą swoich właściwości w niskich temperaturach. Bez problemu radzą sobie podczas dużych wiatrów oraz przy znacznych prędkościach samochodu, na przykład podczas jazdy na autostradach lub trasach szybkiego ruchu.

Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową swoich wyrobów, zaopatrując zarówno klientów indywidualnych, jak i sklepy motoryzacyjne, warsztaty oraz stacje benzynowe. W naszym asortymencie znajdziecie niezawodne wycieraczki na przednią i tylną szybę samochodu dedykowane do takich modeli jak Citroen C3 Picasso, Audi A6 czy Hyundai i10. Polecamy zarówno dynamiczne płaskie pióra, jak i wysokiej jakości hybrydowe rozwiązania marki Flash.

Sprawdź ofertę wycieraczek samochodowych marki AMiO

Firma AMiO dostarcza na europejskie rynki motoryzacyjne dobre i sprawdzone akcesoria samochodowe oraz części lotnicze. W bogatym asortymencie marki znajdziemy kilka tysięcy produktów stanowiących elementy podstawowego i dodatkowego wyposażenia pojazdów, ze szczególnym uwzględnieniem systemów oświetlenia, od różnego typu żarówek, po światła do jazdy dziennej LED. Dużą popularnością i uznaniem kierowców cieszą się uniwersalne i dedykowane płaskie wycieraczki AMiO. Guma piór jest bardzo elastyczna i odporna na uszkodzenia. Pokrywająca ją warstwa grafitu zabezpiecza strukturę oraz ułatwia poślizg tworzywa po szybie, gwarantując efekty osuszania i oczyszczania powierzchni na najwyższym poziomie.

Oferta produktowa AMiO znajduje odbiorców nie tylko w Polsce. Produkty marki docierają do dystrybutorów, hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji Austrii, Niemczech, Czechach, Grecji, a także na Węgry i Słowację. AMiO stawia na nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zarówno wycieraczki, jak i inne akcesoria doskonale wpisują się w potrzeby kierowców oraz z powodzeniem odpowiadają na obowiązujące trendy. Sprawdź naszą ofertę bezprzegubowych wycieraczek AMiO dedykowanych między innymi do BMW serii 3, Opla Astry czy Skody Superb.

Wycieraczki samochodowe Negotti

Negotti jest prężnie rozwijającą się i aktywnie działającą na różnych polach branży motoryzacyjnej firmą produkującą wysokiej klasy wycieraczki samochodowe oraz ramiona do szyb samochodowych. Asortyment marki docenili zarówno klienci indywidualni, jak i profesjonaliści związani ze sportami motorowymi. Przedsiębiorstwo zapewnia szeroką gamę produktów dopasowanych do większości marek i modeli pojazdów rynku europejskiego. Tworzone zgodnie z obowiązującymi trendami oraz z zachowaniem najwyższych standardów jakości wycieraczki na przednią i tylną szybę marki Negotti gwarantują doskonałe rezultaty pracy oraz trwałość materiałów obliczoną na intensywną eksploatację w skrajnych warunkach atmosferycznych.

Podstawowe elementy wyposażenia pojazdów testowane są w ekstremalnych okolicznościach, by jeszcze lepiej spisywały się w codziennym użytkowaniu. Negotti od wielu lat wspiera i patronuje grupie Negotti Team, która z powodzeniem startuje w rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Działalność sportowa marki to zarówno pasja, jak i ważna część procesu kontroli jakości wycieraczek.

W asortymencie sklepu posiadamy najwyższej klasy pióra Negotti na przednią i tylną szybę samochodu dedykowane do wielu różnych marek i modeli pojazdów. Polecamy między innymi wycieraczki do Mazdy 6, Renault Clio, Seata Toledo i wielu innych. Płaskie pióra idealnie przylegają do szyby, zapewniając perfekcyjną widoczność. Oszczędna forma stylistyczna akcesoriów doskonale komponuje się z sylwetką nowoczesnych pojazdów.

Pióra wycieraczek Bloom – dokonały wybór dla Twojego samochodu

Marka Bloom powstała z myślą o dostarczaniu kierowcom dobrej jakości wycieraczek samochodowych w konkurencyjnych cenach. Dbałość o każdy szczegół konstrukcji oraz odporne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych materiały gwarantują najwyższy standard użytkowania oraz wydłużoną żywotność piór. W aktualnym asortymencie marki znajdziecie serię płaskich wycieraczek Bloom przystosowanych do tradycyjnych typów mocowań oraz produkty Multifit z zestawem dodatkowych dziesięciu adapterów umożliwiających szybki montaż akcesoriów do niestandardowych rodzajów ramion. Bloom udostępnia także dwa nowe modele klipsów sprzedawanych oddzielnie.

Gama artykułów marki jest systematycznie wzbogacana i ulepszana, by jak najlepiej sprostać potrzebom rynku oraz indywidualnym oczekiwaniom konsumentów. W naszym sklepie internetowym posiadamy płaskie, precyzyjnie profilowane wycieraczki Bloom dedykowane między innymi do samochodów takich jak Alfa Romeo 164, Infiniti FX, Nissan Cube, a także Suzuki Grand Vitara i innych.

Szukasz wycieraczek samochodowych, które spełnią Twoje oczekiwania? Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, a może jeszcze więcej. Nie czekaj i sprawdź nasz asortyment!