Wycieraczki samochodowe do Hyundai

Wycieraczki samochodowe do Hyundai

W ciągu ostatnich lat w kwestii doposażania samochodów zaszły znaczne zmiany. Dotyczą one między innymi tak podstawowych elementów jak wycieraczki, które prezentują znacznie podwyższony niż jeszcze jakiś czas temu poziom funkcjonalności i wydajności. Jednymi z podstawowych aspektów eksploatacji auta są obecnie komfort, ale i wykraczająca poza dotychczasowe standardy estetyka. W nurt ten z powodzeniem wpisują się dostępne w ofercie naszego sklepu różne serie technologiczne wycieraczek dedykowanych do Hyundaia. Posiadamy pióra na przód i tył poszczególnych modeli aut tej południowokoreańskiej marki. Akcesoria wyróżniają się wyjątkową odpornością na czynniki pogodowe oraz precyzyjnie skomponowaną konstrukcją odpowiadającą za doskonałe efekty oczyszczania szyby pojazdu.

Dobór właściwych wycieraczek zazwyczaj sprawiał Ci trudności? Skorzystaj z naszej internetowej wyszukiwarki wyposażonej w filtry producenta, ceny, rozmiaru oraz strony zabudowy. W oparciu o te informacje system dobierze komplet dobrej jakości piór dedykowanych do Twojego modelu Hyundaia. Rekomendujemy tylko produkty renomowanych marek dostępne w odsłonach konwencjonalnej, płaskiej i hybrydowej przystosowane do pracy w zmiennych okolicznościach drogowych. Akcesoria reprezentujące różne segmenty cenowe odpowiadają na indywidualne potrzeby kierowców poszukujących niezawodnych i jednocześnie tanich piór do szyb. Już dziś sprawdź nasz katalog, skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach.

Hyundai – informacje o marce    

Hyundai jest znaną południowokoreańską marką samochodów osobowych, pojazdów dostawczych i ciężarowych, SUV-ów oraz vanów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Seulu. Pierwszym samodzielnie zbudowanym samochodem marki był Hyundai Pony, od którego prezentacji rozpoczęła się intensywna ekspansja Hyundaia na rynki Europy, Australii i Ameryki Północnej. Poszczególne modele takie jak europejski Hyundai i30 czy indyjski Hyundai Eon konstruowane były z myślą o rynkach ich eksploatacji. Jedna ze strategii rozwojowych przedsiębiorstwa zakładała wprowadzanie do oferty usportowionych wersji pojazdów, poczynając od popularnego również na polskim rynku Hyundaia Tucsona. Ostatnie lata działalności marki między innymi w Europie to z kolei stopniowe wycofywanie z rynku pojazdów klasy średniej oraz założenia większej produkcji SUV-ów i crossoverów, a także wprowadzenie do gamy produktów nowoczesnej linii aut elektrycznych jak pierwszy w tej kategorii kompaktowy Hyundai Ioniq.

Doskonałej jakości, bezpieczne i piękne samochody Hyundaia zyskały uznanie na całym świecie, prezentując innowacyjne technologie, dopracowane sylwetki oraz bogate wyposażenie, którego nieodłącznym elementem są również wysokiej jakości wycieraczki samochodowe. Bogaty w różne wersje technologiczne i serie katalog produktów dostępny na stronie naszego sklepu pozwoli zaopatrzyć się w pióra idealnie dopasowane do Twojego modelu Hyundaia.

Wycieraczki do Hyundaia – jakich producentów polecamy?

Wybierając wycieraczki do swojego Hyundaia, nie musisz godzić się na kompromisy. Wiele dostępnych na rynku produktów oferuje doskonałą relację wyjątkowej jakości i efektywności do przystępnej ceny. Nasza bogata gama akcesoriów zawiera propozycje cenionych w branży producentów realizujące wysokie oczekiwania odbiorców. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy sięgnij po komplet wycieraczek na przednią i tylną szybę dedykowanych do różnych modeli samochodów marki Hyundai. Posiadamy wysokiej klasy pióra marki Bosch, wydajne i perfekcyjnie dopasowane do szyby wycieraczki Valeo, skuteczne w wyjątkowo trudnych warunkach pióra Denso oraz niezastąpione w codziennej eksploatacji wycieraczki Flash. Utrzymanie szyby w dobrym stanie każdego dnia zapewnią również klasyczne i nowoczesne pióra Alca, wycieraczki Heyner, a także testowane w ekstremalnych okolicznościach pióra Negotti. Prezentujemy też należące do kategorii tanich wycieraczek akcesoria Bloom i AMiO.

Z jakich materiałów wykonane są wycieraczki do Hyundaia?

Wycieraczki do Hyundaia dostępne w naszym asortymencie szybko i bez problemu radzą sobie z dużą ilością wody oraz brudem zalegającym na szybie. Na ich efektywność w znacznej mierze wpływają trwałe wykorzystane do produkcji materiały. Niezależnie od tego, czy wybierzesz do swojego auta wycieraczki osadzone na szkielecie, z płaskim profilem czy hybrydowe, solidne podzespoły sprawdzą się rewelacyjnie. Długą żywotność gwarantują wyjątkowo trwałe elementy metalowe. Szkielety wykonane z galwanizowanej i ocynkowanej stali dobrze znoszą wilgoć i skrajne temperatury. Naturalne oraz syntetyczne mieszanki gumy zastosowane w piórach wykazują optymalną elastyczność, nawet po dłuższym okresie eksploatacji. Zastosowane na powierzchni piór powłoki z grafitu, silikonu i teflonu odpowiadają za prawidłowy poślizg elementów na szybie oraz precyzyjne zbieranie z jej powierzchni najmniejszych drobinek brudu. Poszczególne serie wycieraczek z naszego katalogu prezentują również bogatą gamę innowacji technologicznych jak powłoka Liquid-Fix, specjalna ograniczająca zużycie piór domieszka Active Carbon oraz opatentowany system Power Protection Plus wprowadzony dla lepszej ochrony podzespołów oraz spektakularnych efektów pracy wycieraczek.

Wycieraczki do Hyundaia – dostępne konstrukcje  

Nowoczesne rozwiązania motoryzacyjne w dużym stopniu opierają się na solidnych tradycyjnych podstawach. W zakresie konstrukcji wycieraczek do Hyundaia zarówno klasyczne, jak i innowacyjne odsłony znajdują wiernych odbiorców. Właściciele starszych roczników często sięgają po wycieraczki szkieletowe. Nowoczesne płaskie i hybrydowe pióra rewelacyjnie korespondują z dynamicznymi sylwetkami współczesnych projektów motoryzacyjnych. Ostateczny wybór wycieraczek zarówno na przednią, jak i tylną szybę auta należy oczywiście do właściciela pojazdu, dlatego poszczególnym rodzajom akcesoriów warto przyjrzeć się nieco bliżej.

Wycieraczki na tylną szybę do Hyundaia

W modelach takich jak Hyundai Atos, Hyundai i10 czy Hyundai Santa Fe wycieraczka na tylnej szybie to podstawa. Bez sprawnych elementów wykonywanie podstawowych manewrów drogowych mogłoby narazić na niebezpieczeństwo kierowcę oraz innych użytkowników ruchu. Jeśli więc Twój Hyundai wymaga instalacji pióra na tylnej szybie, postaw na maksymalny poziom komfortu i trwałości z wycieraczkami serii Alca Special Graphite, przystosowanymi do pracy w wyjątkowo trudnych warunkach piórami Negotti oraz sprawnymi rozwiązaniami marki Flash.

Wycieraczki szkieletowe do Hyundaia

Proponujemy również bogatą gamę wycieraczek szkieletowych dedykowanych do różnych modeli Hyundaia. Solidne konstrukcje prezentują wysoki poziom wytrzymałości. Metalowy stelaż odpowiada za prawidłową pracę pióra na powierzchni szyby, sprawiając, że ta jest czystsza i bardziej przejrzysta. Sprawdź, jak tradycyjne formy piór zaprezentują się na Twoim Hyundaiu Accent czy Hyundaiu Excelu. Rekomendujemy sprawdzone pióra na stelażu linii Alca Special Graphite, wykorzystujące naturalne mieszanki gumy wycieraczki Valeo First Conventional oraz wyposażone w specjalny system łatwego montażu Quick-Clip pióra Bosch Eco.

Wycieraczki płaskie do Hyundaia

Płaskie wycieraczki samochodowe szybko zdobyły popularność wśród kierowców, prezentując wysoki poziom precyzji wycierania szyby oraz stylistykę doskonale wpisującą się we współczesne standardy. Płaski profil piór osadzonych na listwie wykonanej z metalu lub wyjątkowo trwałego materiału tworzy niezwykle aerodynamiczną formę, skuteczną nawet przy znacznych prędkościach i surowych warunkach klimatycznych. Bezprzegubowe wycieraczki do Hyundaia zapewniają wysoki poziom komfortu gładkiej szyby i optymalnej widoczności, na które obecnie może pozwolić sobie każdy kierowca. Jeśli fabryczne elementy wyposażenia Twojego samochodu odmawiają posłuszeństwa, jak najszybciej zmień je na komplet nowych piór Denso, wycieraczek o rewelacyjnych właściwościach serii Bosch Aerotwin i Bosch Aerotwin Plus, piór dostosowanych do potrzeb codziennej eksploatacji marki Flash, Negotti, AMiO i Bloom oraz niezastąpionych w każdych okolicznościach wycieraczek serii Valeo Hydroconnect, First Multiconnection oraz należących do segmentu premium piór Valeo Silencio. Wysoką skuteczność prezentują też serie wycieraczek Heyner All Seasons oraz piór Alca Super Flat.

Wycieraczki hybrydowe do Hyundaia

W ofercie naszego sklepu nie mogło też zabraknąć reprezentujących najwyższy poziom innowacji wycieraczek hybrydowych do Hyundaia. Stanowiące połączenie tradycyjnych szkieletów z oszczędną formą konstrukcje wyjątkowo szybko przyjęły się na rynku akcesoriów motoryzacyjnych, stanowiąc ciekawą alternatywę dla innych rozwiązań. Wykonana z wytrzymałych materiałów obudowa zabezpiecza ukryty we wnętrzu metalowy szkielet odpowiedzialny za prawidłowe ułożenie piór na szybie i sprawne ich działanie nawet na wysokich obrotach w szczególnie niesprzyjających warunkach atmosferycznych. W naszym katalogu znajdziecie hybrydowe serie piór Flash i Valeo First Hybrid, a także propozycję pioniera w zakresie tego rodzaju hybrydowego wyposażenia aut wycieraczki Denso. Interesującą opcję stanowią również trwałe pióra serii Heyner Hybrid.   

Wycieraczki do Hyundaia – długość piór

Dobierając komplet piór do Hyundaia, warto sprawdzić podstawowe parametry techniczne jak rekomendowany przez producenta typ akcesoriów oraz długość piór. Elementy powinny idealnie przylegać do szyby, oczyszczając optymalny zakres jej powierzchni dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa prowadzenia pojazdu. Długość nowych podzespołów warto porównać z częściami fabrycznymi lub poszukać stosownych informacji w instrukcji obsługi pojazdu. Rozmiar dostępnych w naszym katalogu dedykowanych wycieraczek do Hyundaia pozwala na ich bezproblemowy montaż w konkretnych modelach samochodów południowokoreańskiej marki. Parametry przystosowane są do instalacji piór na przedniej i tylnej szybie pojazdu, zarówno po prawej, jak i lewej jego stronie. Polecamy między innymi pióro na tył do Hyundaia ix20 z rocznika 2010 o długości 300mm oraz wycieraczki na przednią szybę dedykowane do Hyundaia Elantry Hatchback produkowanego w latach 2000-2006 w rozmiarach 20” 500mm od strony kierowcy i 18” 450mm od strony pasażera.

Żywotność wycieraczek do Hyundaia. Co ile i kiedy trzeba je wymieniać?

Każdy kierowca chce, by wycieraczki w jego aucie działały jak najdłużej. Zazwyczaj jednak rzeczywistość pozostaje w tym względzie daleką od oczekiwań. Niejednokrotnie zbyt szybkie zużywanie się elementów spowodowane jest intensywną i nieprawidłową eksploatacją. Stan nawet najtrwalszych akcesoriów z czasem ulega osłabieniu. Wiele prezentowanych w naszym asortymencie serii realizuje wysokie standardy wytrzymałości na czynniki takie jak wilgoć, promieniowanie UV czy mróz, jednak brak jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych, użytkowanie piór na suchej szybie oraz nieodpowiednie zabezpieczanie ich podzespołów w okresie zimowym negatywnie wpływa na strukturę tworzyw. Gorsza praca wycieraczek do Hyundaia wpływa bezpośrednio na jakość prowadzenia pojazdu i poziom bezpieczeństwa na drodze, dlatego każda oznaka osłabienia kondycji piór jak smużenie, przeskakiwanie czy odgłosy tarcia daje do zrozumienia o konieczności wymiany elementów na nowe. Zazwyczaj dokonujemy jej dwa razy w roku, w okresach przed nadejściem jesieni oraz po trudnym sezonie zimowym. Terminy te determinują przygotowanie auta do wymagających warunków wzmożonych opadów deszczu, śniegu oraz mrozów oraz potrzeba wymiany wyeksploatowanych elementów, które z pewnością nie sprawdzą się już wiosną i latem.

Jak wymienić przednie i tylne pióra wycieraczek w Hyundaiu?

Wygoda i sprawność wymiany wycieraczek w Hyundaiu zależy od kompatybilności podzespołów montażowych. Ramiona wycieraczek wyposażone są w specjalne uchwyty. Najpopularniejszym jest mocowanie typu U, do którego pasuje większość adapterów stanowiących zintegrowany z piórem system montażu lub element dodatkowego wyposażenia. Zanim zamontujemy nowe pióra, należy usunąć zużyte elementy. Instalacja części powinna zostać zakończona testem sprawności, potwierdzającym prawidłowe połączenie podzespołów oraz weryfikującym ewentualne niedociągnięcia.

Podczas regularnej wymiany nie deinstalujemy ramienia wycieraczki, chyba że również wykazuje oznaki zużycia lub z jakichś powodów uległo awarii. Do odkręcenia, a następnie przykręcenia śruby mocującej element z dużym prawdopodobieństwem potrzebny będzie klucz. Musimy również liczyć się z faktem, że czynność ta zajmie nam nieco więcej czasu niż wymiana pióra. Jedną z możliwości przedłużenia żywotności wycieraczek bez konieczności wymiany jest usunięcie zużytej oraz instalacja nowej gumy. Element należy bardzo dokładnie osadzić na listwie, a następnie w odpowiednich miejscach zabezpieczyć ogranicznikami zapobiegającym jego wysunięciu się w trakcie pracy. Zdecydowanie więcej o wymianie wycieraczek dowiecie się z artykułów na naszym blogu.

Częste problemy z wycieraczkami do Hyundaia

Eksploatacja wycieraczek do Hyundaia związana jest w znacznej mierze z przeciwdziałaniem różnego rodzaju awariom oraz przedwczesnemu zużyciu elementów. Z czasem jednak nawet najtrwalsze akcesoria zaczynają zawodzić. Najczęściej obserwujemy wtedy smugi na szybach lub niewytarte miejsca. Słyszeć daje się też często irytujący dźwięk piszczenia lub zgrzytania związany z nadmiernym tarciem gumy po szybie. Gorsza jakość pracy wynika najczęściej z osłabienia kondycji poszczególnych podzespołów wycieraczek do Hyundaia. Jednym z najbardziej charakterystycznych czynników, mających bezpośredni wpływ na stan piór jest wilgoć. Oddziałuje ona zarówno na metalowe elementy konstrukcji, jak i na strukturę gumy. Wycieraczki nie najlepiej znoszą też skrajne temperatury, od mrozu po upały, a także oddziaływanie promieni słonecznych. Pod wpływem różnych czynników podzespoły metalowe wycieraczek do Hyundaia mogą korodować, czyniąc ich eksploatację niekomfortową, a niejednokrotnie i niebezpieczną dla powierzchni szyby i karoserii. Problemem są również ubytki gumy, zmniejszenie jej elastyczności oraz powstawanie mikrouszkodzeń na powierzchni tworzywa. Te związane są zazwyczaj z gwałtowną ingerencją mechaniczną, na którą dość często narażone są wycieraczki samochodowe.

Ile kosztują wycieraczki do szyb w Hyundaiu?

Koszty zakupu wycieraczek samochodowych mogą różnić się w zależności od ich typu, serii oraz jakości wykonania, a także przeznaczenia na przednią lub tylną szybę. W naszej ofercie znajdziecie pióra do Hyundaia wielu znanych i cenionych w branży producentów w dość szerokim przedziale cenowym. Nasza propozycja skierowana jest do klientów o różnych oczekiwaniach i potrzebach. Bierzemy pod uwagę odmienne podejście kierowców, dla których wyższa cena jest gwarancją dobrej jakości oraz tych, którzy wycieraczki traktują raczej jako narzędzie niezbędne w codziennej eksploatacji samochodu. Sprawdź zatem, czy nie przepłacasz u konkurencji i postaw na sprawdzone wycieraczki do Hyundaia dostępne w atrakcyjnych cenach.

Pióra na tylną szybę do różnych modeli Hyundaia możesz mieć już za ok. 20zł. Zakup kompletu pióro + ramię to wydatek rzędu 50zł. Za zestaw dedykowanych wycieraczek na przednią szybę wykonanych w technologii szkieletowej zapłacisz średnio 40zł. Nowoczesne płaskie i hybrydowe konstrukcje kosztują od ok. 30zł za najtańsze egzemplarze, do nawet 150zł za droższe odsłony produktów.

Które wycieraczki do Hyundaia wybrać? Rekomendowane produkty

Nie wiesz jaki rodzaj wycieraczek najlepiej sprawdzi się w Twoim modelu Hyundaia? Nasi konsultanci chętnie pomogą w wyborze najlepszej i najbardziej opłacalnej opcji. W starszych modelach świetnie zaprezentują się i spełnią swoje zadanie konwencjonalne wycieraczki Bosch serii Eco. Właścicielom nowszych samochodów południowokoreańskiej produkcji proponujemy niezawodne stylowe pióra płasko profilowe Valeo Silencio segmentu premium oraz należące do czołówki pod względem osiąganych rezultatów oraz estetyki i precyzji wykonania hybrydowe wycieraczki Denso. Wśród produktów godnych polecenia wymienić należy również serię wyjątkowo zaawansowanych technologicznie piór Bosch Aerotwin oraz dość często wybieranych przez kierowców, funkcjonalnych i zdających egzamin w każdych warunkach eksploatacyjnych wycieraczek Flash. Sprawdź dostępne w naszym asortymencie inne serie wycieraczek do Hyundaia.

Opinie naszych klientów o wycieraczkach do Hyundaia

Przygotowana przez nas oferta skutecznych i trwałych wycieraczek do Hyundaia cieszy się sporym zainteresowaniem. Pióra różnych serii doceniane są za dobór materiałów oraz właściwości gwarantujące efektywne oczyszczanie i osuszanie szyb. Odporność na zmienne warunki atmosferyczne umożliwia długie i wydajne użytkowanie, bez konieczności częstej wymiany elementów w najmniej oczekiwanym momencie. Kierowcy podkreślają, że wycieraczki do Hyundaia dostępne w naszym katalogu to produkty, na których warto polegać. Dostępność wielu serii oraz ceny dostosowane do różnych możliwości finansowych to opcja, dzięki której możesz pozwolić sobie na zakup dobrze dobranych akcesoriów zawsze wtedy, kiedy jest to niezbędne. 

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij