Wybierz samochód:
Wycieraczki samochodowe do BMW

Wycieraczki samochodowe do BMW

BMW to marka kojarząca się z najwyższa jakością, doskonałym designem i dopracowanymi szczegółami. W kultowych samochodach znaczenie mają nawet tak niewielkie elementy, jak wycieraczki samochodowe i pióra wycieraczek. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo pióra wycieraczek dla różnych modeli samochodów BMW, o dogodnych parametrach. To wycieraczki szkieletowe, płaskie, hybrydowe na tylną lub przednią szybę. Każdy z produktów wyróżnia się wysoką jakością i doskonałym dopasowaniem do dedykowanych im modeli samochodów. Jeśli chcą Państwo, by samochód zachwycał wyglądem i niezawodnością, należy zadbać o nawet najdrobniejsze detale. Nasze wycieraczki pozwolą Państwu na zwiększony komfort jazdy, nawet podczas niekorzystnej pogody. Zachęcamy do sprawdzenia jakości naszych produktów.

Polecane

Ciekawe artykuły

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

W związku z pojawianiem się na rynku motoryzacyjnym coraz większej ilości nowinek, jak grzyby po deszczu piętrzą się wątpliwości i rodzą pytania, na które czujemy się w obowiązku odpowiadać.

Czytaj więcej
Jak prawidłowo wymienić wycieraczki?

Jak prawidłowo wymienić zużyte wycieraczki samochodowe? Kompleksowy poradnik

Wycieraczki, jako części eksploatacyjne pojazdu podlegają sezonowej wymianie. Wielu kierowców wciąż bagatelizuje podstawowe oznaki ich zużycia. Tymczasem montaż nowych w pełni sprawnych i wydajnych piór to zwykle kwestia chwili, która realnie przekłada się na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Czytaj więcej
Jak włączyć wycieraczki samochodowe?

Jak włączyć wycieraczki samochodowe?

Włączenie wycieraczek samochodowych wydaje się czynnością dość prostą. Jednak wielu kierowców miewa z nią problemy, zwłaszcza w pojazdach nowych lub pożyczonych. Szybko zmieniające się warunki pogodowe w trakcie jazdy często nie gwarantują wystarczającej ilości czasu potrzebnego na przyswojenie zasad funkcjonowania poszczególnych mechanizmów. Warto więc zapoznać się z nimi odpowiednio wcześniej.

Czytaj więcej
Wycieraczki płaskie czy tradycyjne?

Wycieraczki płaskie czy tradycyjne? Oto jest pytanie!

Stoisz przed trudnym wyborem nowych wycieraczek do swojego samochodu? Przeczytałeś różne opinie i nadal nie wiesz czy wybrać wycieraczki tradycyjne czy płaskie? Zapraszamy, ten tekst powstał właśnie dla Ciebie! Miłej lektury!

Czytaj więcej
ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij