Wycieraczki samochodowe, pióra wycieraczek BOSCH

Bosch to wiodący producent wycieraczek samochodowych, których jakość docenili kierowcy na całym świecie. W ofercie marki znajdziemy zarówno akcesoria o klasycznej szkieletowej konstrukcji, jak i nowoczesne płaskie pióra, wykorzystywane dziś w podstawowym wyposażeniu większości nowych samochodów. Dzięki specjalnym adapterom innowacyjne bezprzegubowe rozwiązania niemieckiego producenta są dostępne również dla posiadaczy starszych typów pojazdów, w których fabrycznie zastosowano inny rodzaj akcesoriów. Wielu konsumentów uznaje rozwiązania Boscha za jedyne możliwe, dlatego też produkty tej firmy znalazły się w ofercie naszego sklepu internetowego.

Zachęcamy do wypróbowania artykułów segmentu ekonomicznego, do którego należą niezawodne przystępne cenowo szkieletowe wycieraczki Bosch Eco dedykowane do wielu modeli pojazdów. Szczególną popularnością cieszą się płaskie pióra o wzmocnionej konstrukcji Bosch Aerotwin oraz należący do tej klasy typ Bosch Aerotwin Plus z dodatkowymi adapterami.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór wycieraczek Bosch do różnych modeli samochodów, w atrakcyjnych cenach. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka pozwoli szybko dopasować produkt do typu pojazdu, najlepiej odpowiadający Państwa potrzebom.

Poznaj markę Bosch

Początek działalności firmy Bosch datuje się na rok 1886, kiedy to niemiecki przemysłowiec i wizjoner Robert Bosch założył w Stuttgarcie zakład mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki. Innowacyjna myśl technologiczna, ciągły rozwój i dążenie do perfekcji sprawiło, że przedsiębiorstwo Boscha rozrosło się do ogromnej sieci fabryk rozsianych po całym świecie. Dziś Bosch to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek sprzętu domowego od suszarek do włosów, po lodówki oraz narzędzi takich jak wiertarki, piły czy szlifierki. Historia sukcesu przedsiębiorstwa sięga roku 1902, kiedy to w niewielkim niemieckim warsztacie udało się skonstruować zapłon iskrowy, który zrewolucjonizował przemysł motoryzacyjny i zainicjował nową epokę wysokonapięciowego zapłonu elektromagnetycznego ze świecami zapłonowymi.

Firma Roberta Boscha budowała swoją pozycję stopniowo, ale zawsze z najwyższą dbałością o jakość prezentowanych akcesoriów. Jej wyjątkowy charakter tworzony był też w oparciu o wysokie standardy poszanowana i optymalnego wykorzystania możliwości pracownika.

Z dobrze rozumianej polityki społecznej oraz zamiłowania do tworzenia produktów wpisujących się w potrzeby ludzi na przestrzeni wieków powstała marka, której produkty dostępne w ofercie naszego sklepu cieszą się niesłabnącą popularnością i pozytywną opinią ekspertów branży automotive.

Wycieraczki samochodowe podobnie jak wiele innych artykułów producenta przeszły ogromną metamorfozę, od samej koncepcji po konstrukcję. Pierwszy zaprezentowany mechanizm napędzany silnikiem elektrycznym stał się podstawą do stworzenia linii akcesoriów praktycznych i zachwycających estetyką. Wycieraczki do szyb samochodowych Bosch odznaczają się najwyższą jakością i renomą na globalnym rynku motoryzacyjnym. Nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz drobiazgowe systemy kontroli na każdym etapie produkcji gwarantują wygodne i skuteczne użytkowanie w nawet bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Bosch idzie z duchem czasu, tworząc elementy wyposażenia pojazdów produkowanych w fabrykach najpopularniejszych światowych marek.

Czym wyróżniają się wycieraczki Bosch? 

Wycieraczki Bosch to przede wszystkim najwyższa jakość użytkowania podana w najlepszej z możliwych formie akcesoriów eleganckich, tworzonych z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkcja wycieraczek została całkowicie zautomatyzowana, co pozwala na osiąganie optymalnych rezultatów, monitorowanie i korektę ewentualnych usterek.

Wycieraczki linii Eco to propozycja skierowana do posiadaczy samochodów, w których zastosowano klasyczne rozwiązania, oparte na konstrukcji mocnego i dobrze wyprofilowanego szkieletu, zapewniającego perfekcyjne rezultaty pracy. Naturalna guma zastosowana w piórach doskonale oczyszcza szybę, pozostawiając ją gładką i bez smug.

Wycieraczki Bosch Aerotwin wyróżnia innowacyjna bezprzegubowa konstrukcja oparta na szynie stabilizującej, odpowiedzialnej za efektywny docisk pióra do szyby. Specjalna powłoka PPP – Power Protection Plus zapewnia bezszelestną pracę oraz skutecznie przedłuża żywotność akcesoriów. Dodatkowy spoiler zapewnia optymalną sztywność pióra i doskonałe przyleganie. Ten model wycieraczek rozszerzono również na linię Bosch Aerotwin Plus, na którą składają się dobrze pomyślane zestawy piór z adapterami.

Dlaczego warto wybrać wycieraczki do szyb samochodowych Bosch?

W ofercie producenta dostępne są wycieraczki dedykowane do większości typów starszych i nowoczesnych samochodów. Oryginalne akcesoria Bosch znajdują swoje zastosowanie zarówno w pojazdach osobowych, jak i dostawczych. Zakup wycieraczek Bosch to doskonała inwestycja w bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Pióra wycieraczek poszczególnych serii posiadają różnego rodzaju udogodnienia i wyprodukowane są z najwyższej klasy materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.

Solidna konstrukcja gwarancją skuteczności wycieraczek samochodowych Bosch Eco

Wycieraczki Bosch Eco to oferta szkieletowych akcesoriów, które skutecznie czyszczą szyby samochodowe z wszelkich zabrudzeń. Dobrze radzą sobie również z usuwaniem szronu i śniegu. Stelaż wycieraczki wykonany jest z metalu. Zastosowanie nitów na przegubie pióra wzmacnia konstrukcję i wydłuża żywotność produktów, nawet podczas dość intensywnej eksploatacji. Naturalna guma wycieraczek powlekana grafitem jest bezpieczna dla szyb i zapewnia imponujące rezultaty. Dodatkową zaletą jest szybkość i łatwość montażu szkieletowej konstrukcji Bosch Eco. Adapter typu Quick-Clip gwarantuje bezpieczne i ekspresowe mocowanie nowego kompletu wycieraczek.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – wydajność w innowacyjnej odsłonie

Oszczędna linia i doskonałe właściwości materiałów to cechy, które charakteryzują serię wycieraczek dedykowanych Bosch Aerotwin oraz należącą do tego segmentu grupę produktów Aerotwin Plus, których zestawy możemy montować w pojazdach o różnych typach mocowań. Wprowadzenie na rynek tej kategorii pozwoliło dotrzeć do większej rzeszy klientów zainteresowanych akcesoriami klasy premium o uniwersalnych właściwościach.

Bezprzegubowa, aerodynamiczna konstrukcja piór Aerotwin tworzy estetyczną, nowoczesną formę i doskonale prezentuje się w zestawieniu z dynamiczną sylwetką współczesnych samochodów. Sercem każdej wycieraczki jest odpowiednio wygięta szyna Evodium, dzięki której pióro osiąga odpowiednią sztywność i przylega do szyby optymalną powierzchnią i z właściwą siłą nacisku. Szyna idealnie dopasowuje się do krzywizny szklanej powierzchni, co gwarantuje, że dedykowane zestawy piór wycieraczek Bosch doskonale zastępują akcesoria fabryczne. W produktach wykorzystano dwa rodzaje gumy. Twardsza warstwa w kontakcie z szybą wykazuje lepsze rezultaty pracy. Mocny materiał generuje większy nacisk, precyzyjnie czyszcząc powierzchnię docelową. Miękkie tworzywo zastosowane na górnej części pióra jest elastyczne i wygina się w odpowiedni sposób, bez obawy o ewentualne uszkodzenie. Technologia łączenia warstw zapewnia zwartą konstrukcję i skutecznie odwleka ewentualny termin wymiany wycieraczek na nowe.

Wycieraczki Bosch – nowoczesne technologie na wyciągnięcie ręki

Dużą zaletą piór Aerotwin i Aerotwin Plus jest powłoka Power Protection Plus. Warstwa odpowiedniej mieszanki tworzywa sztucznego zapewnia lepszy poślizg piór, minimalizując ryzyko powstania niepożądanych efektów tarcia. Nanopowłoka gwarantuje też cichą pracę wycieraczek Bosch.

Niewątpliwym walorem jest zastosowanie w wycieraczkach Aerotwin szybkiego typu mocowania. Dostępne w ofercie naszego sklepu wycieraczki Bosch Aerotwin Plus to rozwiązanie uniwersalne dla posiadaczy fabrycznego wyposażenia w postaci elementów bezprzegubowych. System obejmuje 15 różnych długości wycieraczek. Pióra sprzedawane są w zestawie z 4 adapterami kompatybilnymi z dziesięcioma typami ramion. Dobrze pomyślany pakiet akcesoriów zastępuje ponad 100 kompletów oryginalnych wycieraczek bezszkieletowych.

Segmenty cenowe wycieraczek Bosch

Wycieraczki Bosch dostępne są w różnych segmentach. W naszym sklepie znajdą Państwo dwie z trzech linii produktów w segmencie premium i ekonomicznym, w różnych wariantach cenowych.

Polecamy tradycyjne pióra dedykowane do różnych modeli samochodów, należące do klasy ekonomicznej. Przybliżony koszt tego typu akcesoriów na piorawycieraczek.pl to ok. 50 zł za komplet.

W średniej kategorii cenowej znajdziemy szkieletowe wycieraczki z serii Bosch Twin, w których, dla zoptymalizowania rezultatów pracy, zastosowano dwa rodzaje gumy.

Nowoczesne, płaskie pióra wycieraczek Bosch Aerotwin należą do segmentu premium i wykorzystywane są obecnie w produkcji wielu modeli pojazdów, jako podstawowy element ich wyposażenia. Ceny za komplet dedykowanych akcesoriów oscylują w granicach od ok. 100 do 150 zł za zestaw. Podobny koszt trzeba ponieść przy wyborze akcesoriów z pochodnej serii Aerotwin Plus.

Katalog wycieraczek Bosch – dostępne rodzaje

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo przejrzysty i bogaty katalog wycieraczek Bosch, w którego skład wchodzą klasyczne szkieletowe wycieraczki Bosch Eco, innowacyjne płaskie rozwiązania Bosch Aerotwin z możliwością szybkiego i wygodnego montażu oraz zestawy bezprzegubowych wycieraczek z dodatkowymi adapterami Aerotwin Plus.

W zestawieniu wszystkich produktów Bosch znajdziemy wycieraczki dedykowane do konkretnych modeli popularnych, nowoczesnych i ekskluzywnych marek samochodów oraz pojedyncze akcesoria o charakterze uniwersalnym.

Serie wycieraczek Bosch

W dostępnej w naszym sklepie ofercie producenta wyróżnić można trzy najpopularniejsze serie wycieraczek Bosch.

Wycieraczki Bosch Eco

Prezentowana seria wycieraczek Bosch Eco odpowiada na potrzeby posiadaczy modeli samochodów, w których wykorzystano klasyczne rozwiązania szkieletowe. Do produkcji tych akcesoriów zastosowano gumę naturalnego pochodzenia. Jej doskonałe właściwości sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych, co sprawia, że pióra Bosch w wariancie ekonomicznym cieszą się niesłabnącą popularnością.

Wycieraczki Bosch Aerotwin

Linia nowoczesnych wycieraczek samochodowych dedykowanych do różnych modeli samochodów dostępna jest w ofercie producenta już od 1999 roku. Płaskie pióra Bosch Aerotwin wykorzystywane są obecnie w wyposażeniu fabrycznym wielu pojazdów, dlatego też zestawy dedykowane znajdują sporą rzeszę zwolenników. Wycieraczki należą do płaskich akcesoriów klasy premium idealnie wpisujących się w dynamiczne sylwetki nowoczesnych aut.

Niezwykle aerodynamiczna konstrukcja wycieraczek Bosch tej serii gwarantuje doskonałe efekty oczyszczania szyby, realnie wpływając na poprawę bezpieczeństwa i komfortu podróżowania, nawet w wymagających okolicznościach pogodowych.

Wycieraczki Bosch Aerotwin Plus

Seria wycieraczek Bosch Aerotwin Plus realizuje innowacyjny program uniwersalnych akcesoriów trafiających do szerokiej rzeszy klientów. Zestaw adapterów montowanych na pióra umożliwia zastąpienie ponad 100 oryginalnych kompletów wycieraczek samochodowych.

Z jakich materiałów wykonane są wycieraczki samochodowe Bosch?

Trwałe i bezpieczne materiały zastosowano zarówno w produkcji wycieraczek Bosch segmentu premium, jak i w tańszych seriach. Płaskie pióra Aerotwin i Aerotwin Plus wykonane są z wysokiej jakości gumy z ulepszoną mieszanką Active Carbon odpornej na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Podwójna warstwa gumy zapewnia doskonałą elastyczność i efektywny docisk pióra do powierzchni docelowej. Dodatkowo każde pióro zmodyfikowane w technologii PPP – Power Protection Plus pokryte zostało specjalną powłoką ułatwiającą poślizg i niwelującą przykre wrażenia akustyczne. Profil pióra Long Life wydłuża żywotność wycieraczek i znacznie zmniejsza częstotliwość ich wymiany.

Szkieletowa konstrukcja klasycznych wycieraczek samochodowych Eco wyposażona jest we wzmocnione nitowane przeguby wytrzymujące duże obciążenia, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Pióra wycieraczek Bosch – do jakich marek i modeli samochodów pasują?

Dostępna na stronie internetowej sklepu piorawycieraczek.pl wyszukiwarka w łatwy i przystępny sposób przeprowadzi Państwa przez proces wyboru odpowiednich wycieraczek Bosch.
Posiadamy tradycyjne szkieletowe wycieraczki Bosch Eco do samochodów popularnych marek i modeli jak Honda Civic, Hyundai Kona, Kia Cee'd, Suzuki Swift, Toyota Corolla, Renault Clio, Opel Vectra i Opel Astra, Citroen C4, Opel Zafira, Alfa Romeo 156, Audi A6, BMW seria 3, Daewoo Nubira, Fiat Bravo, Ford Mondeo, Mazda 6, Peugeot 306, Renault Megane, Mercedes Klasa A, Fiat Punto, Ford Fiesta, Infiniti FX, Volvo S60, Volkswagen Passat i Volkswagen Golf, Nissan Qashqai, Seat Ibiza, Skoda Rapid, Dacia Duster i wiele innych.

Zestawy piór wycieraczek dobrane są do marki, modelu, typu nadwozia i rocznika pojazdu.

W szerokim asortymencie znajdą Państwo również wycieraczki do większych samochodów typu van czy bus, takich jak: Ford Econovan, Citroen Evasion, Renault Espace, Kia Carnival, Ford Transit, Peugeot Expert, Dodge Grand Caravan, Citroen Jumpy, Volkswagen Multivan i inne.

Polecamy również wycieraczki do mniej popularnych modeli: Renault Alaskan, Lotus Exige, Chrysler Crossfire, Lexus IS, Maserati Biturbo oraz wiele innych.

Na stronie dostępne są najlepszej jakości płaskie wycieraczki Bosch Aerotwin oraz Aerotwin Plus, które idealnie sprawdzą się w samochodach o dynamicznej sylwetce jak: Alfa Romeo Giulia, Mercedes klasa E czy Infiniti QX30. Dodadzą charakteru także starszym modelom Forda Mondeo, Volkswagena Passata, Toyoty Corolli, Opla Astry, BMW serii 3 lub Poloneza marki Daewoo.

Wycieraczki Bosch zainteresują również posiadaczy mniej popularnych samochodów jak: Cadillac STS, Chrysler Sebring czy Dodge Magnum.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dostępną na stronie piorawycieraczek.pl, w której znajdą Państwo pióra wycieraczek z możliwością łatwej instalacji do wielu modeli rodzinnych samochodów osobowych oraz nowoczesnych sportowych super aut, produkowanych zarówno 30 lat temu, jak i dziś.

Wycieraczki do szyb Bosch – długość piór

Rozmiar wycieraczki to jeden z podstawowych wyznaczników odpowiedniego dopasowania akcesorium do pojazdu. Źle dobrane pióra nie spełnią swojej funkcji prawidłowo, szybciej się zużywają i uszkadzają. Nie warto więc działać na oślep. Na stronie piorawycieraczek.pl udostępniamy przejrzysty i łatwy w obsłudze panel, który pomoże szybko znaleźć interesujące nas pióra. Za jego pośrednictwem wybierzemy akcesoria pasujące do marki i konkretnego modelu samochodu. Każdy produkt zawiera również szczegółowy opis informujący kupującego o długości danych piór. I tak na przykład dla Audi 80 produkowanego w latach 1991-1995 znajdziemy płaskie wycieraczki Bosch Aerotwin w rozmiarze 21” 530 mm od strony kierowcy i pasażera, natomiast dla Infiniti Q70 z rocznika od 2013 pióra o długościach:

  • 26” 650 mm dla strony kierowcy
  • 19” 480 mm dla strony pasażera

Dla pewności można zmierzyć długość posiadanych piór wycieraczek i zasugerować się tą informacją przy zakupie nowego kompletu.

Rodzaj mocowań piór wycieraczek Bosch

W skład dedykowanego zestawu akcesoriów Bosch Eco oraz Aerotwin wchodzą dwie wycieraczki dobrane do konkretnego modelu samochodu oraz specjalny adapter, który umożliwia mocowanie pióra w tak zwanym systemie Quick-Clip. W taki sposób szybko i bez większych problemów zamontujemy szkieletowe i płaskie wycieraczki do haka typu U.

Uniwersalne, pojedyncze wycieraczki Bosch serii Aerotwin oraz Aerotwin Plus dostępne są z kompletem dodatkowych adapterów do różnych typów mocowań.

Opinie o wycieraczkach marki Bosch

Właściciele różnych marek samochodów w znacznej większości potwierdzają wysoką jakość wycieraczek Bosch. Kierowcy, którzy zdecydowali się na zakup dedykowanych piór na przód i tył podkreślają ich wydajność i skuteczność, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Wycieraczki bardzo dobrze zbierają wodę, pozostawiając szybę przejrzystą, bez smug i plam wilgoci. Na pochwałę zasługuje również cicha praca piór. W swoich opiniach konsumenci wielokrotnie podkreślają, że pióra wycieraczek Bosch w pełni realizują ich oczekiwania, a właściwości akcesoriów są zgodne z opisem producenta.

Ile kosztują wycieraczki Bosch?

Za komplet dedykowanych wycieraczek Bosch w naszym sklepie zapłacą Państwo od ok. 40 do 180 zł. Ceny uzależnione są od typu i rozmiaru akcesoriów oraz marki i modelu pojazdu.
Tańsze pojedyncze wycieraczki z segmentu Eco dostępne są już od kilkunastu złotych za sztukę. Średnia cena zestawu to ok. 50 zł, za najdroższe trzeba zapłacić plus - minus 70 zł.
Płaskie wycieraczki serii Aerotwin to nowoczesne akcesoria, których zakup w komplecie dedykowanym to koszt ok. 100 zł. Cena zakupu zestawu Aerotwin Plus z dodatkowymi adapterami to nawet 180 zł.

Najpopularniejsze wycieraczki przednie i tylne Bosch

Wśród wycieraczek Bosch największą popularnością cieszą się szkieletowe Eco oraz płaskie serii Aerotwin. W tych kategoriach znajdziemy akcesoria o tradycyjnej konstrukcji oraz aerodynamiczne pióra, idealnie dopasowane do powierzchni szyby danej marki i modelu samochodu. W ofercie producenta znajdą Państwo również wycieraczki na tylną szybę pojazdu linii Rear oraz Aerotwin Rear. W połączeniu z wysokiej jakości piórami na przednią szybę tworzą one dobrze pomyślany zespół akcesoriów realnie wpływających na bezpieczeństwo i komfort podróżowania samochodem.

Jak dobrać wycieraczki Bosch?

Wybór wycieraczek do samochodu to zazwyczaj sprawa wymagająca podstawowej wiedzy o posiadanym pojeździe. W trosce o wygodę oraz najwyższe standardy działania, na stronie internetowej naszego sklepu udostępniamy intuicyjną wyszukiwarkę, która pomoże wybrać produkt odpowiadający Państwa wymaganiom. System bez problemu odnajdzie akcesoria o optymalnych właściwościach, w oparciu o informacje na temat marki, modelu i rocznika pojazdu. Platforma wyposażona jest również w filtry dotyczące producenta. Wystarczy na przykład oznaczyć podpunkt Bosch, by program przedstawił wszystkie możliwe opcje artykułów właśnie tej marki. Przy wyborze wycieraczek, dobrze jest sprawdzić, jaki ich model rekomenduje producent pojazdu. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroką gamę akcesoriów dedykowanych do wielu marek i modeli aut.

W wyborze i zakupie najlepszych wycieraczek do Państwa samochodów pomogą również nasi wykwalifikowani pracownicy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących interesujących Państwa artykułów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty w naszym sklepie stacjonarnym. Jesteśmy do dyspozycji!

Czyszczenie i konserwacja wycieraczek samochodowych Bosch

Wycieraczki samochodowe to części eksploatacyjne, które wymagają konserwacji, a w skrajnym wypadku wymiany. Ten element wyposażenia w znacznym stopniu wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego nie powinniśmy bagatelizować jego roli i regularnie sprawdzać stan piór. Tylko w pełni sprawne i niewyeksploatowane wycieraczki dobrze sprawdzą się w trudnych warunkach zimowo - jesiennej aury oraz podczas wiosennych i letnich deszczy.

Oznaki takie jak smugi, plamy wilgoci czy irytujące odgłosy drapania i piszczenia mogą świadczyć o konieczności zakupu nowego kompletu. Doradzamy wymianę wycieraczek parami tak, by jedna nie sabotowała pracy drugiej i nie wpływała na jej szybsze zużywanie. Akcesoria w zestawach dedykowanych Bosch to produkty idealnie dobrane pod względem wielkości, a efekty ich pracy są optymalne.

Istnieją sposoby, by przedłużyć żywotność piór wycieraczek Bosch. Kilka prostych czynności może skutecznie odwlec termin ich wymiany.

Pielęgnacja wycieraczek

Skutecznym rozwiązaniem jest czyszczenie piór. Ta, wydawać by się mogło prozaiczna czynność, pozytywnie wpływa na rezultaty pracy wycieraczek. Regularne usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni gumy zapobiega pojawianiu się smug brudu na tafli szyby. Wycieraczki myjemy za pomocą wilgotnej szmatki, ewentualnie nasączonej łagodnym detergentem. Zaschnięte na wycieraczce drobinki brudu mogą porysować delikatną szklaną powierzchnię, dlatego pielęgnacja pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji nie tylko piór, ale i szyby samochodu.

Płyn do spryskiwaczy wspiera pracę wycieraczek

Nieodzownymi sprzymierzeńcami wycieraczek Bosch są układ spryskiwania i wlewany do niego, sezonowy płyn. Sprawne elementy mechanizmu rozpryskują środek po szybie, ułatwiając poślizg gumy piór. W tym przypadku obecność na szklanej powierzchni wosku lub innych preparatów konserwujących nie jest mile widziana, dlatego po wizycie na myjni dobrze jest zetrzeć z szyby wszelkie dodatkowe powłoki.

Ochrona wycieraczek w zimie

Zima to prawdziwy sprawdzian dla materiałów, z których wykonane są wycieraczki Bosch. Niskie temperatury powodują ubytki i szybsze zużywanie się gumy, a co za tym idzie, zaburzają prawidłową pracę piór. Przymarznięcie wycieraczek do szyby to też duży problem. O tej porze roku warto więc pomyśleć o dobrej jakości odmrażaczach i narzędziach, za pomocą których szybko i bezboleśnie usuniemy lód z wycieraczek.

Nie warto lekceważyć wpływu warunków atmosferycznych na kondycję poszczególnych elementów wyposażenia pojazdu, w tym również wycieraczek. Nawet reprezentanci najlepszych marek jak Bosch, by dobrze pracować, wymagają odpowiednich zabiegów, powtarzanych z mniejszą lub większą częstotliwością.

Więcej o konserwacji wycieraczek na naszym blogu.

Jakich innych producentów wycieraczki posiadamy jeszcze w swojej ofercie?

Wszystkich zainteresowanych zakupem nowych, niezawodnych wycieraczek samochodowych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której oprócz nowoczesnych artykułów Bosch znajdą Państwo płaskie, aerodynamiczne pióra Flash, klasyczne i innowacyjne wycieraczki Alca Special Graphite oraz Alca Super Flat, a także bezprzegubowe i hybrydowe akcesoria Heyner.

W katalogu bestsellerów posiadamy pióra Denso o płaskiej i hybrydowej budowie, wyróżniające się dynamiczną stylistyką i wydajnością oraz wykonane z najwyższej klasy materiałów płaskie pióra Bloom.

Asortyment dopełniają wycieraczki na przednią i tylną szybę firmy Negotti, zestawy AMiO oraz nowoczesne linie piór wycieraczek Valeo. Dużym zainteresowaniem cieszą się płaskie pióra Valeo First i Valeo Hydroconnect, Valeo Silencio, tradycyjne o szkieletowej konstrukcji First Conventional oraz dobrze pomyślane rozwiązania Valeo First Hybrid.

Uniwersalne i dedykowane wycieraczki z szerokiej oferty naszego sklepu gwarantują doskonałe rezultaty pracy w nawet bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Zapraszamy na zakupy!

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Stan produktu
zamknij