Wybierz samochód:

Wycieraczki samochodowe do Nissan Qashqai

Znaczenie piór wycieraczek dla bezpiecznej jazdy ujawnia się w chwili, gdy zaczyna padać deszcz lub śnieg. Znaczne ograniczenie widoczności to nie tylko zmniejszenie komfortu, ale również zagrożenie dla nas i innych uczestników ruchu na drodze. Wysokojakościowe wycieraczki samochodowe do Nissan Qashqai, tak jak pióra w każdym innym samochodzie, zapewniają dobre pole widzenia w czasie ulewy, sprawnie zgarniając strugi wody z powierzchni szyby. Pióro narażone jest na działanie dużych sił i zmian temperatury, nic więc dziwnego, że z czasem traci swoją sprawność. Wówczas wycieraczki samochodowe do Nissan Qashqai powinniśmy wymienić na nowe.

W naszym sklepie możesz wybrać pióra do swojego Nissana. Umieszczona na stronie wyszukiwarka pozwoli Ci na szybkie odnalezienie właściwego produktu. Pomocny też będzie znajdujący się po lewej stronie filtr, dzięki któremu zawęzisz wyszukiwania przez określenie długości pióra, jego konstrukcję, lokalizację wycieraczki, cenę oraz jej producenta.

Wszystkie produkty z tej kategorii to wysokiej jakości akcesoria dostępne w dobrych cenach. Każdy właściciel Qashqai na pewno znajdzie tu odpowiednią do swojego auta wycieraczkę. Złóż zamówienie, a zrealizujemy je w 24 godziny!

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai to kompaktowy SUV wyprodukowany w 2007 roku. Był najmniejszym crossoverem w ofercie Nissana. Nazwa Qashqai nawiązuje do Kaszkajów - plemienia nomadów zamieszkujących południowo-wschodnie tereny Iranu. Ze względu na współpracę japońskiej marki z Renault, auto dzieli płytę podłogową m.in. z Koleosem. Dzięki atrakcyjnej stylistyce i przystępnej cenie, samochód zdobył bardzo szybko popularność, stając się najlepiej sprzedającym się modelem Nissana.

W 2008 roku ukazała się na rynku wersja Qashqai+2, która miała przedłużony rozstaw osi i mogła pomieścić 7 osób. Natomiast w 2013 roku pojawiła się druga odsłona crossovera. Ponownie płyta podłogowa auta została opracowana wspólnie z Renault. W stosunku do poprzednika Qashqai stracił na wadze i wysokości, ale powiększyła się jego długość i szerokość. Stylistyka auta stała się bardziej atrakcyjna i dynamiczna.

Producent przewidział zainstalowanie wycieraczek szkieletowych, płaskich lub hybrydowych. W naszym sklepie znajdziesz wycieraczki samochodowe Nissan Qashqai następujących marek: Alca, AMiO, Bosch, Bloom, Denso, Heyner, Flash, Negotti i Valeo.

Wycieraczki Nissan Qashqai – których producentów polecamy?

W sklepie piorawycieraczek.pl oferujemy szeroki wybór wycieraczek do Nissana Qashqai o konstrukcji szkieletowej, płaskiej i hybrydowej. Są to elementy wyposażenia samochodu wykonane przez znanych i sprawdzonych na rynku motoryzacyjnym producentów.

Wycieraczki Nissan Qashqai reprezentują następujące produkty:

 • wycieraczki szkieletowe Nissan Qashqai: Negotti i Flash,
 • wycieraczki płaskie Nissan Qashqai: AMiO, Bloom, Negotti, Flash i Denso,
 • wycieraczki hybrydowe Nissan Qashqai: Flash i Denso.

Osobom, które chciałyby nabyć wycieraczki Nissan Qashqai o podwyższonej jakości i długiej żywotności, polecamy pióra ze specjalnych linii produktowych wymienionych wyżej marek:

Z jakich materiałów wykonane są pióra wycieraczek Nissan Qashqai?

Pióra wycieraczek Nissan Qashqai stworzono z materiałów, które przede wszystkim pozostają odporne na warunki atmosferyczne. W przypadku wycieraczek płaskich nie ma problemu z korozją, natomiast pióra wycieraczek Nissan Qashqai szkieletowe i hybrydowe posiadają konstrukcję zewnętrzną wykonaną ze stali. Aby zabezpieczyć je przed korozją, materiał poddany został galwanizacji cynkiem, dzięki czemu na powierzchni metalu powstała warstwa izolacyjna o wysokiej odporności.

Najważniejszą i najmocniej eksploatowaną częścią wycieraczek samochodowych jest listwa gumowa przeznaczona do zgarniania wody. Producenci stosują do jej wykonania kauczuk naturalny, często łącząc dwa rodzaje gumy o różnych stopniach twardości. Listwę zgarniającą pokrywa się dodatkowo warstwą grafitu, teflonu lub silikonu w celu nadania jej odpowiedniej śliskości. Umożliwia to sprawną pracę i większą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Wycieraczki Nissan Qashqai płaskie zaopatrzone są w wewnętrzną metalową wkładkę zapamiętującą kształt szyby, co ma duży wpływ na jakość pracy pióra i dokładne zgarnianie wody z powierzchni szyby.

Wycieraczki do szyb Nissan Qashqai – dostępne rodzaje

W sklepie piorawycieraczek.pl oferujemy wycieraczki do szyb Nissan Qashqai o następującej budowie pióra:

 • wycieraczki płaskie Qashqai: AMiO, Bloom, Negotti, Flash, Denso, Alca Super Flat, Valeo First Multiconnection, Heyner All Seasons, Valeo Hydroconnect, Bosch Aerotwin Plus, Bosch Aerotwin, Valeo Silencio,
 • wycieraczki hybrydowe Nissan Qashqai: Flash, Denso, Heyner Hybrid, Valeo First Hybrid,
 • wycieraczki szkieletowe Nissan Qashqai: Negotti, Flash, Valeo First Conventional, Bosch Eco.

Wycieraczki Nissan Qashqai – długość pióra

Warunkiem, który spełnić powinno pióro wycieraczki w określonym modelu samochodu, jest jego długość zgodna z zaleceniami producenta auta. Wyszukiwarka w naszym sklepie sprawia, że nie musisz pamiętać tej wartości, gdyż po podaniu kilku podstawowych danych o Twoim Nissanie samodzielnie wybierze odpowiednie pióra.

Wycieraczki Nissan Qashqai w naszym sklepie posiadają następujące długości:

 • wycieraczki tylne: 300mm,
 • wycieraczki przednie kierowcy: 600mm i 650mm
 • oraz wycieraczki przednie pasażera: 380mm i 400mm.

Wycieraczki samochodowe Nissan Qashqai i ich żywotność. Co jaki czas je wymieniać?

Zgodnie z zaleceniami specjalistów motoryzacyjnych, wycieraczki do szyb powinno wymieniać się dwa razy w roku, a więc przed i po zakończeniu sezonu zimowego. Często jednak pióra wykonane są z wysokiej jakości materiału, który umożliwia dłuższe ich eksploatowanie. Do takiej grupy produktów zaliczają się wycieraczki samochodowe Nissan Qashqai obecne w naszym sklepie i będące produktami znanych na rynku motoryzacyjnym marek: Alca, AMiO, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner, Negotti i Valeo.

Istnieje kilka objawów wadliwej pracy piór, które ostrzegają, że przyszedł najwyższy czas, aby zmienić wycieraczki samochodowe Nissan Qashqai na nowe. Takimi sygnałami alarmowymi są: smużenie, hałas i szarpanie w czasie pracy, zostawianie na szybie zamglonych obszarów czy całkowicie niewytartych miejsc.

W przypadku dostrzeżenia powyższych objawów, zapraszamy do naszego sklepu w celu wymienienia piór wycieraczek na nowe.

Jak wymienić pióra wycieraczek Nissan Qashqai?

Pióra wycieraczek Nissan Qashqai dostępne w naszym sklepie zaopatrzone są w specjalny adapter umożliwiający zastosowanie ich w każdym modelu auta. Oto czynności, które należy wykonać w celu wymiany wycieraczek:

 1. Ramię wycieraczki podnosimy nad szybę i demontujemy stare pióro.
 2. Do bazy mocującej wycieraczki dołączamy odpowiedni dla naszego modelu Nissana adapter.
 3. Kiedy umieścimy wycieraczkę w adapterze, mocno ciągniemy w górę ramienia aż do usłyszenia kliknięcia.
 4. Teraz możemy już opuścić ostrożnie ramiona na szybę.

Zachęcamy również do zapoznania się na naszym blogu z artykułem pt. "Jak prawidłowo wymienić zużyte wycieraczki samochodowe? Kompleksowy poradnik", który krok po kroku wyjaśnia tę procedurę i ułatwi zamontowanie pióra wycieraczek Nissan Qashqai.

Wycieraczki samochodowe Nissan Qashqai - częste problemy

Wycieraczki samochodowe Nissan Qashqai, podobnie jak akcesoria innych marek samochodów, są intensywnie eksploatowane, a przez to ulegają zużyciu. Oferowane przez nas produkty wykonane zostały z doskonałej jakości materiałów, mimo to z upływem czasu jakość ich pracy obniża się. Wpływ na żywotność piór mają przede wszystkim warunki atmosferyczne i ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Z tego powodu wycieraczki samochodowe Nissan Qashqai powinny być systematycznie kontrolowane, a praca monitorowana, gdyż ich prawidłowe działanie nie tylko decyduje o komforcie jazdy, ale również o naszym bezpieczeństwie. Wcześniej omówiliśmy już objawy zużycia wycieraczek. Warto, byś zwrócił na nie uwagę.

Wysokiej klasy materiały, z których wykonane są wycieraczki samochodowe Nissan Qashqai, zapewniają im długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu, mimo to ich okresowej wymiany nie należy zaniedbywać.

Ile kosztują pióra wycieraczek Nissan Qashqai?

Dobrej jakości wycieraczki Negotti, Flash, AMiO i Bloom znajdujące się w naszym sklepie kosztują od około 25 do 50 zł. Trochę więcej, bo w granicach ok. 55 - 85 zł zapłacisz za pióra Valeo First Conventional, Alca Super Flat, Bosch Eco, Flash, Bloom, Heyner Hybrid, Valeo First Multiconnection czy Heyner All Seasons.

Najdroższe markowe wycieraczki kosztują od ok. 90 do 150 zł. W skład tych produktów wchodzą wysokiej klasy pióra Valeo First Hybrid, Denso, Valeo Hydroconnect, Bosch Aerotwin Plus, Valeo Silencio i Bosch Aerotwin. Są to pióra o podwyższonej wytrzymałości i długim okresie eksploatacji.

Wbrew pozorom ceny te nie są wysokie, znacznie więcej wydatków przyniesie bowiem reperacja auta po kolizji spowodowanej złą widocznością. Znając jednak realia życia, nasz sklep wyodrębnił ze swoich zasobów grupę dobrej jakości wycieraczek samochodowych po niskich, atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z tanimi wycieraczkami.

Które wycieraczki Nissan Qashqai wybrać?

Wycieraczki Nissan Qashqai należy dobierać na podstawie informacji o roku produkcji pojazdu. W sklepie piorawycieraczek.pl za pomocą mechanizmu wyszukującego bez trudu znajdziecie odpowiednie wyposażenie do modeli Qashqai z 2006 i 2013 roku. Wycieraczki Nissan Qashqai to zarówno konstrukcje płaskie, hybrydowe, jak i szkieletowe - przeznaczone do tylnych szyb.

Do samochodu Nissan Qashqai proponujemy wycieraczki o podwyższonej jakości i wytrzymałości wchodzące w skład serii produktowych znanych marek: Alca Super Flat, Bosch Aerotwin Plus, Bosch Aerotwin, Bosch Eco, Heyner All Seasons, Heyner Hybrid, Valeo First Conventional, Valeo First Hybrid, Valeo First Multiconnection, Valeo Hydroconnect czy Valeo Silencio.

Opinie naszych klientów o wycieraczkach Nissan Qashqai

Właściciele Nissana Qashqai zadowoleni są z jakości pracy i długiej żywotności wycieraczek szkieletowych, płaskich i hybrydowych marek prezentowanych w naszym sklepie. Klienci chwalą sobie bogaty wybór produktów, dobrą wyszukiwarkę oraz filtry, które umożliwiają im bezstresowy wybór wycieraczek do swojego Nissana.

W razie jakichkolwiek trudności ze znalezieniem właściwego modelu wycieraczki Nissan Qashqai, prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!

Tych klientów, którzy preferują osobiste dokonywanie zakupów, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Ciekawe artykuły

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

W związku z pojawianiem się na rynku motoryzacyjnym coraz większej ilości nowinek, jak grzyby po deszczu piętrzą się wątpliwości i rodzą pytania, na które czujemy się w obowiązku odpowiadać.

Czytaj więcej
Jak prawidłowo wymienić wycieraczki?

Jak prawidłowo wymienić zużyte wycieraczki samochodowe? Kompleksowy poradnik

Wycieraczki, jako części eksploatacyjne pojazdu podlegają sezonowej wymianie. Wielu kierowców wciąż bagatelizuje podstawowe oznaki ich zużycia. Tymczasem montaż nowych w pełni sprawnych i wydajnych piór to zwykle kwestia chwili, która realnie przekłada się na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Czytaj więcej
Jak włączyć wycieraczki samochodowe?

Jak włączyć wycieraczki samochodowe?

Włączenie wycieraczek samochodowych wydaje się czynnością dość prostą. Jednak wielu kierowców miewa z nią problemy, zwłaszcza w pojazdach nowych lub pożyczonych. Szybko zmieniające się warunki pogodowe w trakcie jazdy często nie gwarantują wystarczającej ilości czasu potrzebnego na przyswojenie zasad funkcjonowania poszczególnych mechanizmów. Warto więc zapoznać się z nimi odpowiednio wcześniej.

Czytaj więcej
Wycieraczki płaskie czy tradycyjne?

Wycieraczki płaskie czy tradycyjne? Oto jest pytanie!

Stoisz przed trudnym wyborem nowych wycieraczek do swojego samochodu? Przeczytałeś różne opinie i nadal nie wiesz czy wybrać wycieraczki tradycyjne czy płaskie? Zapraszamy, ten tekst powstał właśnie dla Ciebie! Miłej lektury!

Czytaj więcej
ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij