Zwrot towaru - sklep piorawycieraczek.pl


30 dni na zwrot towaru!

Gwarancja zwrotu towaru

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi reprezentowały najwyższe standardy jakości i skuteczności, dlatego jako nieliczni gwarantujemy możliwość zgłoszenia chęci odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie do 30 dni od odebrania przesyłki.

Towar należy zwrócić do sklepu do 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Przedłużając ustawowy termin, zapewniamy naszym klientom czas na przemyślenie kwestii zwrotu oraz dokonanie wszelkich niezbędnych formalności. Co ważne, nie musisz podawać powodów swojej decyzji. Korzystne warunki gwarantujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Wierzymy, że nasze działania wspomogą tworzenie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych, korzystnych dla obu stron.

W jaki sposób zwrócić towar?

Wielu klientów rezygnuje ze zwrotu zakupionego towaru w obawie przed ewentualnymi trudnościami oraz nieprzychylną postawą sprzedającego. Tymczasem zwrot towaru to bardzo prosta czynność, która pozwoli Ci szybko pozbyć się produktu niespełniającego oczekiwań oraz odzyskać pieniądze potrzebne na zakup tego bardziej trafionego.

Rekomendujemy bardzo wygodną formę odstąpienia od umowy za pośrednictwem formularza elektronicznego. Sprawdź jakie to proste!

  • Naciśnij przycisk „Nadaj przesyłkę zwrotną”.
  • Wypełnij i wyślij elektroniczny formularz, wybierając najkorzystniejszą opcję wysyłki towaru.
  • W odpowiedzi otrzymasz kod zwrotu lub dokumenty przewozowe.
  • Zapakuj i zabezpiecz towar.
  • Nadaj paczkę w Paczkomat® InPost lub wybranym punkcie na adres:

Grupa DWR s.c.
plac Kasprowicza 5
40-749 Katowice

 

Formularz odstąpienia od umowy możesz też wydrukować, wypełnić i wysłać do nas tradycyjnie, dołączając go do paczki ze zwracanym towarem lub wysyłając go mailem na adres: sklep@piorawycieraczek.pl.

Korzystne warunki przesyłki

Zwracając towar, jesteś zobowiązany pokryć koszty jego wysyłki. W trosce o najwyższą jakość usług specjalnie dla klientów naszego sklepu wynegocjowaliśmy bardzo korzystne warunki odsyłania przesyłek. W przypadku zwrotu konsumenckiego pokrywamy koszty związane z dostarczeniem zamówienia do wysokości najtańszej opcji dostawy dostępnej w ofercie sklepu. Jeśli wybrałeś droższą przesyłkę, nie otrzymasz zwrotu dodatkowych związanych z tym wydatków.

Zwrot kosztów zakupu towaru

Gwarantujemy zwrot kosztów zakupionego towaru w terminie do 14 dni od złożenia oświadczenia. Warunkiem otrzymania środków jest zwrot zamówionego towaru. Pieniądze zwracamy tą samą metodą, jaką dokonano zapłaty. W przypadku ewentualnych trudności lub wyboru formy płatności za pobraniem środki zostaną zwrócone na rachunek bankowy podany w formularzu odstąpienia od umowy.

Uwaga! Nie zwracamy pieniędzy za pośrednictwem poczty oraz nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

Zachęcamy do kontaktu

W razie ewentualnych wątpliwości i trudności związanych ze zwrotem zakupionych w naszym sklepie towarów oferujemy fachowe doradztwo i pomoc techniczną. Nasi konsultanci chętnie udzielą Ci wszelkich niezbędnych wskazówek i podpowiedzą, jak najkorzystniej zwrócić zakupione produkty. Zachęcamy do kontaktu:

  • tel:. 32 729 81 91
  • tel.: 733 752 832
  • e-mail: sklep@piorawycieraczek.pl