Wybierz samochód:
Gwarantowany zwrot towaru - sklep piórawycieraczek.pl

Kupując u nas nie musisz obawiać się, że produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu bez podania przyczyny w ciągu aż 30 dni od daty odebrania przesyłki.
 

Jak zwrócić towar krok po kroku?

1. Spakuj produkty oraz uzupełnij formularz
  • Wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Sprawdź dokładnie, czy podałaś/eś poprawnie wszystkie dane.
  • Zapakuj zwracany produkt. Prosimy o staranne zabezpieczenie i zapakowanie przesyłki. Pamiętaj, że odsyłany towar musi być nowy oraz kompletny.
  • Do przesyłki dołącz dowód zakupu (np. paragon fiskalny) oraz formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

2. Wyślij do nas produkty
  • Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanymi produktami na adres:
Grupa DWR s.c.
ul. Kościuszki 61F
43-190 Mikołów

 
Pamiętaj, że nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem lub "usługą odbioru w punkcie". Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi Kupujący.

3. Poczekaj na zwrot środków
  • Zwrot środków nastąpi niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy.
  • Oprócz równowartości ceny towaru zwrócimy Ci koszty doręczenia zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w ofercie sklepu. Jeżeli wybrałeś droższy środek transportu, nie otrzymasz zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy, a najtańszym sposobem transportu.
  • Zwrotu środków z tytułu odstąpienia od umowy zawartej na odległość dokonujemy na podane w formularzu odstąpienia od umowy konto bankowe.
ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Zamknij