Wybierz samochód:

Wycieraczki samochodowe do Toyota Yaris

Wycieraczki samochodowe do Toyota Yaris w naszym sklepie to szeroka gama wysokiej jakości akcesoriów wielu sprawdzonych na rynku motoryzacyjnym marek, takich jak: Alca, AMiO, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner, Negotti i Valeo. Tak bogaty wybór produktów da Ci możliwość dokonania korzystnego zakupu w celu wymiany zużytych akcesoriów. Wycieraczki zapewniają nie tylko komfortowe warunki jazdy, ale również czynią ją bezpieczniejszą w czasie opadów deszczu lub śniegu. Dzięki nim masz zapewnione pole widzenia i szansę na dostrzeżenie w porę zagrożeń.

Wykorzystujące nowoczesne technologie wycieraczki samochodowe do Toyota Yaris prezentują doskonałą sprawność i długoterminową wytrzymałość. W sklepie piorawycieraczek.pl zamówisz komplet odpowiednich dla Twojego auta wycieraczek. W tym celu wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, aby bez trudu znaleźć model samochodu i za pomocą filtrów określić interesujący Cię zakres cenowy, typ pióra, markę oraz szereg innych parametrów.

Akcesoria dla Toyota Yaris podzielić można na wycieraczki szkieletowe, płaskie i wycieraczki hybrydowe, które przeznaczone są na przednią lub tylną szybę pojazdu. Wymienisz tu wyposażenie zarówno pierwszej generacji z 1999 roku, drugiej z 2005 i trzeciej generacji z 2012 roku. Nasze wycieraczki samochodowe do Toyota Yaris wyróżnia funkcjonalność, wysoka jakość i nowoczesna stylistyka.

Toyota Yaris

Toyota Yaris jest bardzo popularnym samochodem segmentu B. I generacja pojawiła się w 1999 roku, jako następca Starleta. Auto szybko zdobyło popularność oraz tytuł Europejskiego Samochodu Roku 2000. W tym samym czasie pojawił się także minivan Yaris Verso. W Europie Toyota Yaris występowała jako 3- lub 5-drzwiowy hatchback, jednak na innych kontynentach znane było także coupe oraz sedan. 

W 2005 roku stworzono II generację Yaris. Stylistycznie samochód znacznie zmienił się w porównaniu do poprzednika. Nadwozie urosło, a z przodu uwagę przyciągały duże reflektory. Wnętrze powiększyło się - mocno pochylona przednia szyba potęgowała wrażenie przestronności.

W 2011 roku rozpoczęto produkcję III generacji. W porównaniu do drugiej odsłony Yarisa, auto znów znacznie zwiększyło wymiary - w stosunku do I generacji było dłuższe o 27 cm. Stylistyka również mocno się zmieniła, stała się bardziej atrakcyjna i dynamiczna.

W 2012 roku zadebiutowała wersja hybrydowa, która bardzo szybko zdobyła popularność i stanowi około 40% produkcji Yarisa III generacji. 

W 2014 roku Yaris przeszedł gruntowany facelifting. Zmieniony został zarówno pas przedni, jak i tylny. Modernizacji uległa także płyta podwoziowa oraz zawieszenie.

Rywalami Toyoty Yaris są m.in. Opel Corsa, Ford Fiesta oraz Peugeot 208.

W naszym sklepie znajdziesz wycieraczki do następujących modeli auta:

 • Hatchback (wersja japońska) 01.1999-08.2005, 08.2005-07.2011,
 • Hatchback (wersja francuska) 01.2001-08.2006, 11.2005-07.2011,
 • Hatchback 07.2011-,
 • MPV 08.1999-11.2002, 12.2002-09.2005.

Wycieraczki Toyota Yaris – jakich producentów polecamy?

Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się wycieraczki Toyota Yaris przeznaczone do szyb przednich pojazdu:

 • płaskie - AMiO, Alca, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner i Valeo,
 • hybrydowe - Denso hybrydowe, Flash, Heyner, Valeo,
 • szkieletowe - Alca, Bosch i Valeo.

W sklepie zaopatrzysz się także w wycieraczki Toyota Yaris szkieletowe do szyby tylnej auta - Flash i Negotti.

Wycieraczki Toyota Yaris, które szczególnie polecamy właścicielom tych samochodów, wchodzą w skład następujących serii produktowych cechujących się podwyższoną jakością:

 • wycieraczki z serii Alca Super Flat bezprzegubowe, wykazują dużą odporność na skrajne warunki atmosferyczne,
 • wycieraczki z serii Alca Special Graphite, stosowane do starszych generacji aut,
 • wycieraczki z serii Bosch Eco - produkty wysokiej jakości, dedykowane wielu różnym markom i modelom samochodów,
 • wycieraczki z serii Bosch Aerotwin - doskonale oczyszczają powierzchnię szyby dzięki szynie stabilizującej Evodium i aerodynamicznemu profilowi,
 • wycieraczki z serii Denso hybrydowe z całkowicie osłoniętym piórem zintegrowanym z ramieniem,
 • wycieraczki serii Heyner All Seasons - płaskie pióra o uniwersalnym zastosowaniu dedykowane do konkretnych marek i modeli pojazdów,
 • wycieraczki z serii Heyner Hybrid, które łączą zalety piór szkieletowych i płaskich. Wszystkie metalowe elementy wykonane są z galwanizowanej, ocynkowanej stali,
 • wycieraczki z serii Valeo First Hybrid z fabrycznie zamontowanym adapterem umożliwiającym łatwy i szybki montaż,
 • wycieraczki z serii Valeo Hydroconnect - listwy zgarniające wykonane z twardej, niezawodnej gumy syntetycznej,
 • wycieraczki z serii Valeo First Multiconnection płaskie, doskonale dopasowują się do krzywizny szyby,
 • wycieraczki z serii Valeo First Conventional wyposażone w dodatkowe zestawy adapterów umożliwiających samodzielną i szybką instalację.

Z jakich materiałów wykonane są wycieraczki samochodowe Toyota Yaris?

Wycieraczki samochodowe Toyota Yaris wykonano z materiałów odpornych na ścieranie oraz niskie i wysokie temperatury. Producenci największych marek szczególny nacisk kładą na wytrzymałość listwy zgarniającej, która jest elementem najbardziej eksploatowanym. Przy ich wytwarzaniu stosuje się doskonałe materiały i innowacyjne technologie. Często pióro wykonuje się z materiału dwuskładnikowego i pokrywa grafitem lub teflonem, aby polepszyć jego właściwości poślizgowe.

Wycieraczki samochodowe Toyota Yaris płaskie zaopatrzone są w wewnętrzną wkładkę stalową z pamięcią krzywizny szyby samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu pióra dokładnie przylegają do czyszczonej powierzchni, pracując dokładnie i szybko. Natomiast konstrukcje wycieraczek szkieletowych zabezpieczane są antykorozyjną powłoką cynkową.

Wycieraczki Toyota Yaris – dostępne rodzaje

W sklepie piorawycieraczek.pl oferujemy szeroki wybór piór do Toyota Yaris każdej z trzech generacji dedykowane do szyb przednich pojazdu:

 • płaskie - AMiO, Alca, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner i Valeo,
 • hybrydowe - Denso hybrydowe, Flash, Heyner, Valeo,
 • szkieletowe - Alca, Bosch i Valeo,

oraz do szyb tylnych:

 • Flash i Negotti.

Wycieraczki samochodowe Toyota Yaris – długość pióra

Warunkiem, który spełnić powinno pióro wycieraczki w określonym modelu samochodu, jest jego długość zgodna z zaleceniami producenta auta. Dzięki mechanizmom wyszukiwania produktów w naszym sklepie po podaniu kilku podstawowych danych o samochodzie wyszukiwarka samodzielnie wybierze pióra odpowiedniej długości dla Twojego pojazdu.

Wycieraczki samochodowe Toyota Yaris przeznaczone dla modeli wszystkich generacji posiadamy w następujących rozmiarach:

 • wycieraczki do okna tylnego - 300mm, 310mm, 400mm,
 • wycieraczki przednie kierowcy - 530mm, 550mm i 600mm,
 • wycieraczki przednie pasażera - 350mm, 380mm i 400mm.

Wycieraczki samochodowe Toyota Yaris i ich żywotność. Jak często trzeba je zmieniać?

Panuje powszechnie obowiązująca zasada, że wymiana wycieraczek powinna odbywać się co pół roku - przed i po sezonie zimowym. W zależności od jakości użytych do produkcji materiałów okres ten może ulec znacznemu wydłużeniu. Wycieraczki samochodowe Toyota Yaris, które znajdują się w naszym sklepie, wyprodukowane zostały przez marki znane z solidności i trwałości swoich wyrobów: Alca, AMiO, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner, Negotti i Valeo.

Istnieje kilka objawów wadliwej pracy wycieraczek, które powinny skłonić nas do dokonania natychmiastowego zakupu nowych:

 • pozostawianie smug na szybie,
 • hałaśliwa praca i szarpanie,
 • pozostające na szybie zamglone pola,
 • całkowicie niewytarte miejsca.

Są to oznaki mówiące o tym, że Twoje wycieraczki samochodowe Toyota Yaris wymagają pilnej wymiany.

Jak wymienić pióra wycieraczek Toyota Yaris?

Wymieniając pióra wycieraczek Toyota Yaris należy przede wszystkim wiedzieć, że dołączony jest do nich specjalny adapter, który umożliwia dopasowanie pióra do niemal każdego modelu auta. Zachęcamy do zapoznania się na naszym blogu z artykułem pt. "Jak prawidłowo wymienić zużyte wycieraczki samochodowe? Kompleksowy poradnik", który krok po kroku wyjaśnia procedurę wymiany m.in. piór wycieraczek Toyota Yaris.

Pióra wycieraczek Toyota Yaris - często występujące problemy

Pióra wycieraczek Toyota Yaris, podobnie jak wycieraczki przeznaczone do innych marek samochodów, są intensywnie eksploatowane i ulegają zużyciu. Oferowane przez nas produkty wykonane zostały z doskonałej jakości, często innowacyjnych materiałów. Jednak z upływem czasu jakość ich pracy ulega pogorszeniu, co jest zjawiskiem powszechnym. Wpływ na to mają przede wszystkim warunki atmosferyczne. Stan wycieraczek powinien być regularnie monitorowany, gdyż ich prawidłowe działanie nie tylko decyduje o komforcie jazdy, ale również o naszym bezpieczeństwie.

Wysokiej klasy materiały, z których wykonane są oferowane przez nas pióra wycieraczek Toyota Yaris, zapewniają im długą żywotność nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Ile kosztują wycieraczki Toyota Yaris?

Dobrej jakości wycieraczki płaskie Toyota Yaris marki AMiO, Bloom, Flash, Alca Super Flat i Heyner All Seasons kosztują w naszym sklepie od ok. 25 zł do 50 zł. Droższe są produkty z serii Valeo First Multiconnection, Valeo Hydroconnect, Bosch Aerotwin, Denso, a także niektóre modele Bloom oraz Heyner All Seasons, za które zapłacisz w granicach 50 - 120 zł.

Wycieraczki hybrydowe Toyota Yaris stosowane do przedniej szyby reprezentują produkty z serii Heyner Hybrid, Flash i Valeo First Hybrid w cenie ok. 50 - 90 zł oraz droższe marki Denso hybrydowe, w zakresie cen od ok. 120 do 140 zł.

Wycieraczki szkieletowe Toyota Yarris marki Negotti, Flash, Valeo First Conventional, Bosch Eco oraz Alca Special Graphite kosztują w naszym sklepie od ok. 20 do ok. 60 zł.

Przy tej okazji stwierdzić trzeba zdecydowanie, że na zakupie wycieraczki Toyota Yaris nie należy oszczędzać, gdyż dobrej jakości pióra gwarantują nie tylko komfort jazdy, ale również bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów. Znając jednak realia życia, nasz sklep wyodrębnił ze swoich zasobów grupę dobrej jakości produktów po niskich, atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z tanimi wycieraczkami, gdzie między innymi znajdziesz wycieraczki Toyota Yaris.

Które wycieraczki samochodowe Toyota Yaris wybrać?

Wycieraczki samochodowe Toyota Yaris należy dobierać na podstawie informacji o roku produkcji i typie nadwozia pojazdu. W naszym sklepie za pomocą mechanizmu wyszukiwania bez trudu znajdziecie odpowiednie wycieraczki szkieletowe, płaskie i hybrydowe do wszystkich generacji pojazdu. Nie wiesz, jakie wycieraczki kupić do Twojego Yaris? Proponujemy wybór produktów marki Alca, AMiO, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner, Negotti i Valeo. Jeżeli z kolei interesują Cię wycieraczki samochodowe Toyota Yaris z wyższej półki, zaproponować możemy pióra ze znakomitych serii: Alca Super Flat, Alca Special Graphite, Bosch Eco, Bosch Aerotwin, Denso hybrydowe, Heyner All Seasons, Heyner Hybrid, Valeo First Hybrid, Valeo Hydroconnect, Valeo First Multiconnection oraz Valeo First Conventional.

Pióra wycieraczek Toyota Yaris - opinie klientów

Istnieje opinia, że pióra wycieraczek Toyota Yaris zakupione w naszym sklepie cechuje wysoka jakość i długa żywotność. Odnosi się to zarówno do wycieraczek płaskich, szkieletowych, jak i hybrydowych. Klienci chwalą sobie też system wyszukiwania i filtrowania produktów, który umożliwia bezstresowy wybór wycieraczek do konkretnego modelu samochodu. Dużym zainteresowaniem cieszy się też nasza strona z tanimi wycieraczkami, na której za niewielką kwotę można nabyć wysokiej jakości produkty.

W razie jakichkolwiek trudności ze znalezieniem odpowiedniego pióra wycieraczek Toyota Yaris prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!

Tych klientów, którzy preferują osobiste dokonywanie zakupów, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Ciekawe artykuły

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

W związku z pojawianiem się na rynku motoryzacyjnym coraz większej ilości nowinek, jak grzyby po deszczu piętrzą się wątpliwości i rodzą pytania, na które czujemy się w obowiązku odpowiadać.

Czytaj więcej
ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij