Opis produktu
Komplet płaskich (bezprzegubowych) wycieraczek Valeo First na przednią szybę dedykowanych do samochodu Alfa Romeo Giulia 03.2016- w rozmiarach:
- strona kierowcy: 24" 600 mm
- strona pasażera: 18" 450 mm
z mocowaniem do ramienia wycieraczki typu C. W opakowaniu znajduje się kilka adapterów - Klient samodzielnie dokonuje właściwego wyboru adaptera umożliwiającego montaż piór na ramieniu wycieraczki.
W wycieraczkach Valeo First zastosowano innowacyjny kształt spoilera Pyramid. Gumowe pióra wycieraczek zawierają specjalną mieszankę obrabianego kauczuku, dzięki któremu został zoptymalizowany proces zbierania wody z szyb. Bezszkieletowe wycieraczki posiadają metalowe listwy (jako rdzenie), które zapewniają prawidłowe dopasowanie i docisk do powierzchni szyby. Do wycieraczek płaskich dołączone są wymienne konektory, które mocuje się na szynie wycieraczki.
Valeo to jeden z czołowych dostawców wycieraczek samochodowych. Na rynku części zamiennych oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne proponując Klientom wysoką jakość produktów w przystępnej cenie.
Dane producenta
Adres: Marynarska 15, 02-674 Warszawa, Polska
Kontakt: hotline@valeoservice.pl










![Wycieraczki samochodowe VALEO First Multiconnection (płaskie) do Honda Civic Hatchback IX 09.2011- [FK]](https://static.piorawycieraczek.pl/dane/small/8/8a1b7f8a9a8f1711cf58dce6bf895dae.jpg)

![Wycieraczki samochodowe VALEO Silencio (płaskie) do Audi A8 08.2017- [D5; 4N]](https://static.piorawycieraczek.pl/dane/small/7/7328deb6-e89c-4226-9b78-7554c2e30b28.jpg)



