Wycieraczki samochodowe do Aixam Charly 03.2007-

W sklepie internetowym piorawycieraczek.pl oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości wycieraczek samochodowych dedykowanych do modelu Aixam Charly z roku produkcji 03.2007-. Nasza oferta obejmuje trzy główne kategorie wycieraczek: płaskie, hybrydowe i szkieletowe, zapewniając różnorodność rozwiązań, aby sprostać indywidualnym preferencjom i potrzebom klientów.

Wycieraczki płaskie:

  • Alca Super Flat: Wycieraczki płaskie Alca Super Flat cechują się doskonałą wydajnością czyszczenia i trwałością, zapewniając skuteczne usuwanie wody i brudu z szyb.
  • Amio: Wycieraczki płaskie Amio to solidne rozwiązanie, gwarantujące płynne i ciche działanie przy każdych warunkach pogodowych.
  • Bloom: Wycieraczki płaskie Bloom charakteryzują się wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem, zapewniając skuteczne czyszczenie szyb.
  • Denso: Wycieraczki płaskie Denso to produkty renomowanej marki, które gwarantują niezawodność i trwałość przez długi czas użytkowania.
  • Flash: Wycieraczki płaskie Flash zapewniają szybkie i skuteczne usuwanie deszczu, śniegu oraz brudu, zapewniając klarowną widoczność podczas jazdy.
  • Valeo Hydroconnect: Wycieraczki płaskie Valeo Hydroconnect to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia doskonałą jakość czyszczenia i elastyczność, dostosowując się do różnych warunków atmosferycznych.

Wycieraczki hybrydowe:

  • Heyner Hybrid: Wycieraczki hybrydowe Heyner to połączenie innowacyjnej technologii i wysokiej jakości materiałów, zapewniające efektywne czyszczenie szyb i długotrwałą wydajność.

Wycieraczki szkieletowe:

  • Alca Special Graphite: Wycieraczki szkieletowe Alca Special Graphite charakteryzują się solidną konstrukcją oraz specjalnymi wkładami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje skuteczne czyszczenie szyb i trwałość przez długi czas.

Nie ważne, czy preferujesz wycieraczki płaskie, hybrydowe czy szkieletowe, w sklepie piorawycieraczek.pl znajdziesz idealne rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości, wydajności i trwałości. Zadbaj o klarowną widoczność podczas jazdy i wybierz wycieraczki dopasowane do Twojego Aixam Charly z roku produkcji 03.2007.

Filtrowanie produktów

Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij