80 Kombi

Najwyższej jakości wycieraczki przeznaczone do samochodu Audi 80 Kombi – u nas dopasujesz idealny model!

Audi 80 to seria samochodów osobowych produkowanych przez Audi w latach 1972-2000. Ostatnia generacja Audi 80 (nazywanego także B4) została zaprezentowana po raz pierwszy w 1991 roku. Następnie został zastąpiony modelem A4. Audi 80 Kombi stał się jednym z popularnych samochodów dostępnych w wariancie kombi, który nadal znajduje się w użyciu ze względu na swoją niezawodność.

W naszym sklepie prezentujemy pełną gamę wycieraczek przeznaczonych do tego modelu. Wycieraczki Audi 80 Kombi 09.1991-07.1995 [B4] dostępne są w wariantach szkieletowym, płaskim, a także hybrydowym – wyłącznie najlepszych producentów jak Alca, Bosch, Denso, Flash, Valeo czy Vertex.

Oferowane przez nas wycieraczki wykonane są z najlepszych materiałów – zapewniają doskonały docisk do szyby, cichą i niezawodną pracę także w trudnych warunkach, są odporne na czynniki zewnętrzne, w tym także na niskie temperatury.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli wycieraczek Audi 80 Kombi w naszym sklepie on-line i zachęcamy do złożenia zamówienia!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów