Wybierz samochód:

Poznajcie markę Bloom


Wymagające potrzeby Klientów oraz wciąż zmieniający się rynek akcesoriów samochodowych sprawiają, że systematycznie poszerzamy ofertę naszego sklepu. W tym celu zawieramy nowe, dobrze sprawdzone kontakty handlowe i współpracujemy z kontrahentami, których produkty godne są polecenia. Marka Bloom wprowadza do tematu wycieraczek samochodowych powiew innowacji. Co więcej, nowoczesne technologie udało się tu połączyć z dbałością o ważne dla wszystkich środowisko naturalne. Jeśli więc zastanawiasz się, jakie wycieraczki wybrać, idealnym rozwiązaniem mogą okazać się pióra wycieraczek Bloom.


Co wyróżnia markę Bloom?


Płaskie wycieraczki to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli. Nowoczesny design i sposób montażu sprawiają, iż cieszą się one dużym zainteresowaniem zarówno wśród właścicieli nowych, jak i starszych samochodów. W braku ciężkiego szkieletu wielu konsumentów upatruje kierunku, w którym zmierza przyszłość wycieraczek. Mniej materiału zapewnia większą dynamikę i opływowość. Ta ścieżka myślenia zaowocowała ekologicznym, wyprodukowanym przy zastosowaniu najwyższych standardów środowiskowych i podlegającym zasadom recyklingu artykułem firmy Bloom.

Technologia wycieraczek płaskich zakłada mniejszy opór powietrza podczas użytkowania oraz równomierny docisk pióra do powierzchni szyby. Elementy te wpływają na dużo lepszą i efektywniejszą pracę wycieraczek, sprawdzających się nawet podczas bardzo obfitych opadów deszczu. Odpowiednio elastyczna, pokryta teflonem guma oraz aerodynamiczny spoiler wycieraczek marki Bloom wydobywają z pióra to, co najlepsze w rozwiązaniach bezszkieletowych. Wycieraczki samochodowe Bloom pracują praktycznie bezszelestnie pozostawiając szybę idealnie czystą.

Dużym problemem okazuje się czasem przymocowanie wycieraczek do różnych modeli pojazdów. Towarzyszy on przeważnie posiadaczom starszych aut, które fabrycznie miały zamontowane wycieraczki szkieletowe. Fakt ten nie wyklucza możliwości zastosowania płaskich piór, jednak trzeba zwrócić uwagę na rozmiar oraz dobranie odpowiedniego adaptera. Zestawy Bloom wyposażone są w uniwersalne adaptery typu „U”, które gwarantują dopasowanie ich do większości pojazdów poruszających się po naszych drogach. Wycieraczki nadają się do mocowania w samochodach z kierownicą zarówno po prawej, jak i po lewej stronie.

Zasadniczą właściwością wycieraczek płaskich jest idealny docisk do szyby na całej ich długości. Stalowa wkładka z efektem pamięci krzywej zastosowana w piórach Bloom wspomaga proces przywierania gumy do wycieranej powierzchni, skutecznie eliminując powstawanie smug.

Wybierając i testując nowe produkty pamiętajmy, że jak każde wycieraczki, także i te marki Bloom wymagają okresowej wymiany i przestrzegania podstawowych zasad racjonalnej eksploatacji.
ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Zamknij