Wybierz samochód:
Wycieraczki samochodowe do SsangYong

Wycieraczki samochodowe do SsangYong

Koreańska marka SsangYong początkowo zajmowała się produkcją samochodów terenowych i specjalnych. Od lat 90-tych współpracuje z niemieckim koncernem Daimler-Benz – z tego względu, niektóre modele samochodów SsangYong bazują na technologii pojazdów Mercedes-Benz. W 2010 roku firma została wykupiona przez indyjską spółkę Mahindra & Mahindra Limited. Choć te samochody to stosunkowa rzadkość na polskich drogach, jesteśmy przekonani, że i wśród Państwa znajdą się ich posiadacze. Wszystkim im polecamy nasze wycieraczki samochodowe oraz pióra wycieraczek dopasowane do różnych modeli SsangYong, znacząco wpływające na komfort prowadzenia nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Polecane

Ciekawe artykuły

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

W związku z pojawianiem się na rynku motoryzacyjnym coraz większej ilości nowinek, jak grzyby po deszczu piętrzą się wątpliwości i rodzą pytania, na które czujemy się w obowiązku odpowiadać.

Czytaj więcej

Czym kierować się przy zakupie nowych wycieraczek?

Zakup dobrej jakości wycieraczek może być prosty i nie musi iść w parze z wysoką ceną. Zawsze jednak, powinien towarzyszyć mu rozsądek oraz troska o bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Czytaj więcej

Jak dobrać wycieraczki samochodowe do danego modelu?

Dzisiejsze rozwiązania technologiczne umożliwiają odpowiedni dobór i kupno wycieraczek nawet najbardziej wymagającym klientom, praktycznie bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej
ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij