Wycieraczki samochodowe do Audi A7

Prezentujemy najlepsze wycieraczki samochodowe odpowiadające współczesnym trendom stylistycznym i technologicznym. Dedykowane pióra prezentują się i działają doskonale w zmiennych warunkach atmosferycznych. Solidne konstrukcje o prostej formie stanowią świetne dopełnienie wyposażenia nowoczesnych, sportowych i eleganckich wozów, do których grupy z całą pewnością można zaliczyć model Audi A7. Dla kierowców, którzy od samochodu oraz zastosowanych w nim rozwiązań oczekują wiele, bezprzegubowe pióra do szyb renomowanych marek są jedynym słusznym wyborem. Oferujemy bogatą gamę produktów w przystępnych cenach.

Wycieraczki do Audi A7 możesz zamawiać przez Internet, bez wychodzenia z domu. Wystarczy dobrać komplet dedykowanych akcesoriów o parametrach precyzyjnie dostosowanych do wymogów technicznych auta. Zakup kompletu piór pozwala na kompleksową ich wymianę, bez obaw o dopasowanie elementów mocujących. Instalacja piór zajmuje niewiele czasu i możesz przeprowadzić ją samodzielnie. Do montażu elementów nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi. Dzięki wysokogatunkowym materiałom wycieraczki do Audi A7 dokładnie oczyszczają szybę, zapewniając kierowcy optymalny poziom widoczności. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o poszczególnych produktach, skontaktuj się z naszym konsultantem. Możesz też złożyć wizytę w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach. Zapewniamy fachowe doradztwo i miłą obsługę.

Podkategorie

Audi A7

Sportowa limuzyna Audi A7 to auto zdecydowanie wyróżniające się na rynku motoryzacyjnym. Samochód oferuje wiele, zaczynając od sylwetki, przez wyposażenie, aż po rozwiązania technologiczne decydujące o komforcie i bezpieczeństwie prowadzenia. Zwarta szeroka linia nadwozia, dynamiczny, wręcz agresywny design oraz najwyższa jakość wykonania spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. W gamie wyposażenia znalazły się między innymi reflektory wykonane w technologii LED oraz nowoczesne multimedia. Wnętrze zorganizowane jest z dbałością o ergonomię oraz maksymalną kontrolę w zakresie obsługi dostępnych udogodnień.

Audi A7 to też sportowy potencjał, który rozwijają między innymi specjalnie zaprojektowany wysuwany spoiler, mocne silniki benzynowe oraz wysokoprężne, a także innowacyjny system Audi Drive Select pozwalający na sterowanie pracą układu kierowniczego, skrzyni biegów i pedału przyspieszania. Zawieszenie wykonane z wysokogatunkowej stali oraz lekkie aluminiowe elementy gwarantują zwiększenie możliwości jezdnych i zmniejszenie masy całkowitej auta.

Stosunkowo duża przestrzeń podróżowania oraz bagażowa zachęca do eksploatacji Audi A7 jako luksusowego auta rodzinnego. Szybki, modernistyczny wóz docenią również entuzjaści ekstremalnych wrażeń motoryzacyjnych. Zarówno w spokojnej, jak i bardziej dynamicznej jeździe niezawodnym wsparciem są dostępne w naszym katalogu płaskie i hybrydowe wycieraczki do Audi A7 produkowanego od 2010 roku [4G8].

Wycieraczki do Audi A7 – jakich producentów polecamy?

Lekka konstrukcja oraz precyzyjny profil piór rewelacyjnie komponują się z estetyką opływowej sylwetki Audi A7. W naszym asortymencie posiadamy akcesoria renomowanych producentów wyposażenia oraz popularne wycieraczki, których jakość doceniło w codziennej eksploatacji wielu zadowolonych kierowców. Proponujemy najlepsze aerodynamiczne rozwiązania w postaci piór bezprzegubowych i hybrydowych. Sprawdź, co oferują poszczególne opcje wyposażenia.

  • Wycieraczki Bosch prezentują jakość oryginalnego wyposażenia i z powodzeniem mogą zastąpić zużyte fabryczne elementy. Dwa rodzaje gumy, aerodynamiczny profil oraz bezszelestna praca potwierdzają najwyższą jakość piór, stworzonych na potrzeby dynamicznej, komfortowej i bezpiecznej jazdy.
  • Płaskie pióra Bloom to gama produktów stworzonych z zastosowaniem najwyższych standardów środowiskowych ISO. Wykorzystane w ich przypadku materiały oraz dopracowane detale gwarantują fenomenalny rezultat idealnie doczyszczonej i gładkiej szyby.
  • Wycieraczki Alca doskonale spisują się w niskich temperaturach. Właściwie zabezpieczone materiały gwarantują długą i efektywną pracę oraz spektakularne jej efekty w nawet najbardziej wymagających okolicznościach.
  • Płaskie pióra Flash dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie to jakość zbliżona do oryginalnych akcesoriów dostępna w formie dedykowanych, rewelacyjnie prezentujących się zamienników.
  • Wycieraczki Heyner dostępne są w opcji płaskiej i hybrydowej. Oba warianty charakteryzuje precyzja wykonania oraz trwałość potwierdzona profesjonalnymi testami laboratoryjnymi.
  • Pióra do szyb Negotti wykonane zostały z wysokiej jakości gumy. Istotnym wsparciem w ich przypadku jest też aerodynamiczny spoiler poprawiający wydajność elementów podczas dynamicznej i obciążeniowej jazdy.

Z jakich materiałów wykonane są wycieraczki do Audi A7?

Zastosowanie właściwych materiałów to kluczowa kwestia przekładająca się na skuteczność i wytrzymałość wycieraczek. Pióra do Audi A7 stworzone zostały do eksploatacji w różnych warunkach i z myślą o odmiennych stylach jazdy. W ich konstrukcjach wykorzystano solidne tworzywa o wysokiej elastyczności. W płaskich piórach to właśnie guma spełnia najwięcej funkcji i musi zmierzyć się z wysokimi obciążeniami dynamicznymi. Dla optymalizacji efektów wycierania i osuszania szyby samochodowej powierzchnie piór poszczególnych serii pokryte zostały powłokami grafitu lub teflonu. Struktury te zwiększają poślizg elementów po szybie, minimalizują tarcie i wyciszają ewentualne szumy lub piski towarzyszące pracy na bardzo zanieczyszczonej bądź suchej powierzchni.

Stalowe wkładki stabilizujące odpowiadają za prawidłowe prowadzenie piór po szybie. Idealnie dostosowane do krzywizny powierzchni profile gwarantują cichą i równą pracę oraz rewelacyjny efekt estetyczny. Nowoczesne oszczędne formy najbardziej aerodynamicznych piór do Audi A7 sprawdzają się zarówno w aspekcie praktycznym, jak i stylistycznym.

Wycieraczki do Audi A7 – dostępne konstrukcje

Na przednią szybę Audi A7 rekomendujemy płaskie i hybrydowe wycieraczki różnych serii, wykonane z dużą precyzją oraz dbałością o szczegóły w aspekcie przylegania w optymalnym zakresie do powierzchni szyby i precyzyjnego usuwania z niej nadmiaru wody, kurzu, pyłu, a także bardziej uporczywego brudu. W naszym asortymencie posiadamy oryginalne i zamienne akcesoria, których jakość pracy każdego dnia umożliwia kierowcom pewną i wygodną jazdę. Wśród konstrukcji płaskich znalazły się:

Gamę niezawodnych opcji wyposażenia do Audi A7 zamykają stanowiące idealne połączenie rozwiązań tradycyjnych z innowacyjną, dostosowaną do współczesnych trendów formą wycieraczki Heyner Hybrid.

Wycieraczki do Audi A7 – długość piór

Zdecydowanie warto stawiać na wycieraczki dopasowane do wymiarów szyby. Dobra widoczność zarówno po stronie kierowcy, jak i pasażera pozwala prowadzić samochód bezpiecznie i pewnie. Warto zadbać o to, by zamontowane akcesoria oczyszczały powierzchnię szyby w optymalnym zakresie oraz pracowały sprawnie przez długi czas. Gwarancję niezawodności i właściwych parametrów dają dostępne w naszej ofercie pióra do Audi A7. Do modelu produkowanego od 2010 roku rekomendujemy pióra w rozmiarach:

  • 24” 600mm – od strony kierowcy
  • 20” 500mm – od strony pasażera

Żywotność wycieraczek do Audi A7. Co ile i kiedy trzeba je wymieniać?

Zużyte wycieraczki to znaczne utrudnienie i źródło problemów z widocznością, co z kolei może prowadzić do poważnych konsekwencji drogowych. Wymiana elementów pozwala przygotować auto do eksploatacji w trudnych warunkach pogodowych. Dlatego też montaż nowych wycieraczek zalecany jest przed zimą. W sezonie mrozów pióra do Audi A7 narażone są na znaczne obciążenia. Uszkodzeniu może ulec struktura gumy, a także cała konstrukcja. W momencie zauważenia jakichkolwiek oznak pogorszenia jakości pracy piór warto wcześniej zaplanować ich wymianę. W zależności od intensywności użytkowania nowe pióra powinny zostać zainstalowane przynajmniej dwa razy w roku lub częściej. Pamiętajmy, że regularnie czyszczone i pracujące w towarzystwie dobrych sezonowych płynów do spryskiwaczy wycieraczki do Audi A7 posłużą nam dłużej.

Jak wymienić przednie pióra do Audi A7?

Wybierając dedykowane wycieraczki do Audi A7, otrzymujesz akcesoria w pełni kompatybilne z oryginalnymi elementami mocującymi. W przypadku tego wariantu Audi A7 zastosowano system montażu CS. Ramię wycieraczki zakończone jest specjalnym tunelem, w który należy wprowadzić idealnie dopasowany do tego rodzaju mocowania element pióra. Niewielkie zabezpieczenie na końcu mocowania zapobiega niekontrolowanemu odłączeniu się pióra od ramienia i umożliwia bezpieczną pracę akcesoriów nawet na najwyższych obrotach. Wymiana wycieraczek do Audi A7 trwa dosłownie chwilę i jesteś w stanie przeprowadzić ją samodzielnie. Zachęcamy również do lektury artykułu, w którym opisujemy cały proces wymiany piór w samochodzie krok po kroku.

Częste problemy z wycieraczkami do Audi A7

Zauważyłeś, że wycieraczki w Twoim Audi A7 nie pracują już tak wydajnie jak kiedyś? Nie zwlekaj z ich wymianą. Uszkodzone lub wyeksploatowane pióra mogą przyczynić się do poważnego uszkodzenia szyby czy karoserii. Akcesoria o słabej kondycji nie zapewniają też właściwego wsparcia w wymagających warunkach pogodowych. Smugi i rysy na powierzchni szyby utrudniają widoczność i zaburzają estetykę. Pojawiające się ślady mogą być wynikiem zanieczyszczenia gumy wycieraczek lub trwałych wad struktury tworzywa. W tym drugim przypadku jedynym wyjściem jest instalacja nowych elementów.

Długotrwała eksploatacja może prowadzić do nierównomiernego rozłożenia siły docisku pióra do szyby. Oprócz wyraźnych śladów na szklanej powierzchni efektem tego może być irytujący pisk lub zgrzytanie. Niektóre pióra do Audi A7 wydają niepokojące odgłosy jedynie na suchej szybie. Może to byś spowodowane niską jakością zastosowanych materiałów. Jeśli nadmierne tarcie osłabia jakość pracy piór również na mokrej powierzchni, najczęściej oznacza to poważne obniżenie ich sprawności i wymusza konieczność wymiany elementów.

Ile kosztują wycieraczki do Audi A7?

Jeśli szukasz wycieraczek do Audi A7 w przystępnej cenie, oferujemy sprawne i wydajne akcesoria zamienne. Wszystkim, którzy stawiają na bezkompromisową jakość wykonania oraz skuteczność działania, rekomendujemy oryginalne wycieraczki Bosch. Cena kompletu przekracza nieco ponad 150zł. Za tańsze pióra trzeba zapłacić średnio 70zł. Najtańszą opcją są polecane do jazdy wyczynowej wycieraczki Negotti, których zakup to wydatek ok. 55zł.

Które wycieraczki do Audi A7 wybrać? Rekomendowane produkty

Płaskie wycieraczki do Audi A7 to najlepsza opcja tego typu wyposażenia. Równie dobrze sprawdzającą się alternatywą są pióra hybrydowe. W ofercie posiadamy wiele niezawodnych rozwiązań, dzięki którym szyba Twojego samochodu będzie zawsze czysta i przejrzysta. Wyjątkowy rezultat gładkości, cichą pracę oraz trwałość obliczoną na wiele dni efektywnego działania gwarantują wycieraczki Bosch Aerotwin Plus. Technologię hybrydową z powodzeniem reprezentują z kolei przystosowane do pracy w najcięższych warunkach pogodowych wycieraczki Heyner Hybrid.

Opinie klientów o wycieraczkach do Audi A7

Zainstaluj w swoim Audi A7 najlepsze wycieraczki do szyb, którym pozytywne opinie wystawiają nie tylko eksperci branży, ale i użytkujący je na co dzień kierowcy. W wielu pozytywnych ocenach podkreślane są jakość materiałów, precyzja wykonania oraz kompatybilność podzespołów montażowych. Wycieraczki płaskie to też elegancka i oszczędna estetyka dopasowana do charakternego Audi A7.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij