Wycieraczki samochodowe do Suzuki

Wycieraczki samochodowe do Suzuki

Nasz sklep z wycieraczkami oferuje wyjątkowo atrakcyjny asortyment w przystępnej cenie. Posiadamy różne rodzaje wycieraczek dopasowanych do wymagań fabrycznych w danym modelu auta. Dedykowane pióra to idealna kompatybilność i wygoda montażu w nawet mniej sprzyjających warunkach. Naszym klientom rekomendujemy akcesoria najlepszych marek reprezentujące wysoki standard trwałości i funkcjonalności. Lekkie konstrukcje dobrze prezentują się na nowoczesnych samochodach. Rozwiązania szkieletowe to opcja wyposażenia, która doskonale sprawdzi się w samochodach starszej generacji. Kierowcom doceniającym innowacje proponujemy z kolei wycieraczki hybrydowe stanowiące idealne połączenie praktycznych funkcji szkieletu z subtelną i elegancką stylistyką. W tej kategorii zgromadziliśmy najlepsze z możliwych wycieraczki dedykowane do różnych modeli Suzuki.

Jak w bogatej gamie produktów wybrać te najbardziej odpowiadające naszym potrzebom? Wystarczy skorzystać z naszej specjalnie zaprogramowanej wyszukiwarki. Po oznaczeniu odpowiednich filtrów system wyszukuje i przedstawia spełniające wymogi opcje wyposażenia. Nie musisz ograniczać się do jednej serii technologicznej czy producenta. Udostępniamy również alternatywne warianty rozwiązań umożliwiające modyfikację fabrycznych akcesoriów. Z naszymi produktami dokonasz kompleksowej wymiany wycieraczek na przedniej i tylnej szybie samochodu. Sprawdź, które z proponowanych przez nas produktów sprawdzą się w Twoim modelu Suzuki. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze właściwych elementów, skontaktuj się z naszymi konsultantami. Czekamy też na Ciebie w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Suzuki – informacje o marce

Historia japońskiej marki Suzuki rozpoczyna się w 1909 roku trochę nietypowo, bo w zakładzie urządzeń tkackich. Na podkreślenie zasługuje jednak fakt, iż wielu najpopularniejszych producentów samochodów zaczynało swoją działalność w zupełnie innej dziedzinie. Michio Suzuki nie był w tym przypadku wyjątkiem, lecz wizjoner w porę zorientował się, że to właśnie przemysł motoryzacyjny będzie tym najbardziej rozwijającym się w kolejnych dziesięcioleciach. Prawdziwy przełom w działalności marki nastąpił jednak dopiero po drugiej wojnie światowej. W 1955 roku do masowej produkcji trafił model Suzulight. Ważnym wydarzeniem dla współczesnych osiągnięć firmy jest pojawienie się pierwszego auta terenowego Suzuki Jimny.

Obecnie Suzuki specjalizuje się w produkcji samochodów, motocykli oraz silników. Japońskie przedsiębiorstwo oferuje bogatą gamę różnego typu pojazdów rodzinnych, terenowych, sportowych oraz miejskich, które pokochali kierowcy na całym świecie. Wśród najpopularniejszych modeli wymienić można samochody Suzuki Swift czy Suzuki SX4. W naszym katalogu z kolei znajdziecie idealnie dopasowane wycieraczki do Suzuki. Tego typu dedykowane wyposażenie gwarantuje podniesienie komfortu podróżowania w trudnych warunkach atmosferycznych i drogowych, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy je wszystkim właścicielom aut japońskiej marki.

Wycieraczki do szyb Suzuki – jakich producentów posiadamy w naszej ofercie?

Urozmaicona oferta naszego katalogu pozwala wybrać wycieraczki najlepiej dopasowane do poszczególnych modeli Suzuki pod względem zastosowanej technologii, wymiarów oraz podzespołów montażowych. Wymieniając fabryczne pióra do Twojego Suzuki, możesz postawić na oryginalne produkty lub wysokiej klasy zamienniki. Nasze propozycje charakteryzuje wysoka wydajność i trwałość, dzięki którym możesz cieszyć się spektakularnie czystą i gładką szybą przez długi czas, bez konieczności częstej wymiany wyposażenia.

Odpowiadając na zróżnicowane oczekiwania odbiorców, w naszym katalogu udostępniamy produkty renomowanych marek oraz sprawdzone w codziennej eksploatacji akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach. Już dziś postaw na praktyczne rozwiązania, dzięki którym Twoja podróż będzie nie tylko bardziej komfortowa, ale i znacznie bezpieczniejsza. W naszym asortymencie posiadamy wykonane w technologii szkieletowej i bezprzegubowej wycieraczki Bosch, różne odsłony piór Valeo, nowoczesne wycieraczki Denso, a także funkcjonalne i dobrze oceniane przez użytkowników pióra Heyner. Jeśli lubisz przygodę i często wyjeżdżasz w teren, rekomendujemy wybór wyjątkowo wytrzymałych i testowanych w ekstremalnych warunkach wycieraczek Negotti. W codziennej eksploatacji sprawdzają się z kolei pióra Flash, lekkie i aerodynamiczne wycieraczki Bloom, sprawdzone w różnych okolicznościach drogowych pióra Alca oraz wycieraczki AMiO.

Wycieraczki do Suzuki – z jakich materiałów są wykonane?

W codziennej eksploatacji wycieraczki do Suzuki nieustannie narażone są na oddziaływanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Dobrej jakości trwałe materiały gwarantują wysoką odporność produktów na drobne uszkodzenia i poważniejsze awarie. Mocne metalowe konstrukcje wycieraczek szkieletowych Bosch czy Valeo świetnie spisują się zarówno w suchych, jak i zimowych sezonach. Galwanizowane i ocynkowane stelaże zostały zabezpieczone przed korozją. Do płaskich piór pozbawionych metalowych elementów nie przywiera lód, dlatego ich eksploatacja w zimie jest wygodna i efektywna. Solidne obudowy wycieraczek hybrydowych to genialne w swojej prostocie rozwiązanie problemu trwałości i odkształcania się szkieletów pod wpływem gwałtownych czynników mechanicznych.

Najważniejszą rolę w procesie efektywnego oczyszczania powierzchni szyby odgrywa guma piór. Najczęściej wykorzystywanym surowcem jest kauczuk. Dobrze spisują się również mieszanki pokryte teflonem, grafitem lub silikonem. Powłoki zwiększają poślizg gumy po szybie i zabezpieczają ją przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Dla większej efektywności poszczególne serie piór wykorzystują nowoczesne technologie precyzyjnego i wzmacnianego profilu oraz wyjątkowo mocnej obudowy. Bezproblemowy i szybki montaż piór do Suzuki możliwy jest dzięki zastosowaniu funkcjonalnych systemów Quick Clip.

Wycieraczki do Suzuki – dostępne rodzaje

Oferta naszego sklepu stworzona została z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Posiadamy wycieraczki do różnych bardziej lub mniej popularnych modeli Suzuki. Nasz asortyment to wszystko, czego potrzebujesz, by uzupełnić wyposażenie zarówno na przedniej, jak i tylnej szybie. Polecamy szkieletowe, płaskie i hybrydowe pióra, które bez problemu zamontujecie w takich pojazdach jak Suzuki Alto, Suzuki Vitara czy Suzuki X-90.

Wycieraczki na tylną szybę do Suzuki

W modelach takich jak Suzuki Grand Vitara czy Suzuki Ignis wycieraczka na tylną szybę to podstawa kompletnego wyposażenia. Sprawne pióro oczyszcza szybę z gromadzącego się podczas jazdy brudu oraz ułatwia postrzeganie przestrzeni za autem. Kondycja tego elementu na szybie z tyłu auta ma ogromne znaczenie i nie powinna być zaniedbywana. Jeśli tylne pióro w Twoim Suzuki odmawia posłuszeństwa, wymień je na jedno z proponowanych przez nas rozwiązań. Posiadamy niezawodne wycieraczki serii Alca Special Graphite o szkieletowej budowie, a także wydajne pióra oraz zestawy z ramionami marki Negotti.

Wycieraczki szkieletowe do Suzuki

Jedni z czołowych dostawców wyposażenia samochodowego jak Bosch czy Valeo oferują kierowcom tradycyjne formy w niezawodnych odsłonach. Mocne szkielety oraz elastyczne kauczukowe gumy to propozycje wyposażenia, które sprawdzą się w starszych modelach Suzuki. Wycieraczki osiągają optymalne rezultaty pracy w trudnych warunkach. Elementy montażowe dopasowane do konkretnych typów mocowań to szybka i łatwa wymiana, również w mniej sprzyjających okolicznościach drogowych. Klientom, którzy chcą zaopatrzyć się w konwencjonalne akcesoria, polecamy wycieraczki Bosch Eco, reprezentujące najwyższy standard skuteczności pióra Valeo First Conventional oraz lekkie konstrukcje na przednią szybę serii Alca Special Graphite.

Wycieraczki płaskie do Suzuki

Gwarantujemy, że kierowcy poszukujący w naszym katalogu nowoczesnych rozwiązań, nie zawiodą się. Płaskie wycieraczki do Suzuki doskonale realizują tego typu oczekiwania. Lekkie i estetycznie wykonane konstrukcje rewelacyjnie korespondują z opływową linią współczesnych modeli Suzuki. W nowych samochodach wycieraczki bezprzegubowe to standard oferujący doskonałe efekty przejrzystości i gładkości szyby, a co za tym idzie także rewelacyjnej widoczności w warunkach utrudnionego postrzegania, podczas dużych opadów deszczu lub śniegu. Precyzyjne profile piór optymalizują zakres wycierania powierzchni szyby. Płaskie wycieraczki wyróżnia też bezszelestna i równa praca. Sprawdź poszczególne serie i wybierz produkty skrojone na miarę Twoich potrzeb. Posiadamy bezszkieletowe pióra Bosch Aerotwin, innowacje marki Denso, świetne w wymagających warunkach pióra Negotti, a także reprezentujące segment premium wycieraczki Valeo Silencio oraz Valeo Hydroconnect. Francuska firma prezentuje również ciekawe rozwiązania linii First Multiconnection. Interesującą alternatywę stanowią też produkty pozostałych marek. Sprawdź niezawodne pióra Heyner All Seasons, wycieraczki linii Alca Super Flat oraz opcje wyposażenia oferowane przez firmy Bloom, AMiO i Flash.

Wycieraczki hybrydowe do Suzuki

Wśród rozwiązań innowacyjnych i nieszablonowych na szczególną uwagę zasługują wycieraczki hybrydowe Denso. Pochodzące z japońskiego rynku automotive produkty to wyjątkowa propozycja skutecznych i prezentujących nowy standard stylistyczny piór. Pióro hybrydy jest całkowicie osłonięte i zintegrowane z ramieniem. Technologia ta pozwala osiągać znacznie lepsze rezultaty oczyszczania i osuszania szyby oraz wydłużoną żywotność akcesoriów obliczoną na wiele tygodni bezawaryjnej i efektywnej eksploatacji. Miłośnikom nowatorskiego połączenia tradycji z technologią przyszłości oferujemy też wycieraczki Heyner Hybrid, rozwiązania Flash oraz pióra Valeo First Hybrid.

Wycieraczki do szyb Suzuki – długość piór

Jeśli chcesz, by Twoje wycieraczki pracowały efektywnie i długo, dobierz je pod kątem wymogów technologicznych fabrycznego wyposażenia konkretnego modelu Suzuki. Jednym z najważniejszych parametrów są wymiary elementów. Pióra wycieraczek montowane na przednią lub tylną szybę do Suzuki nie powinny być ani za krótkie, ani za długie. Dobierając uniwersalne rozwiązania, warto zmierzyć oryginalne akcesoria lub sprawdzić wymagane dane w instrukcji obsługi pojazdu. Wybór produktów dedykowanych to pewność, że pióra będą dokładnie takiej długości, jakiej wymaga dla danego egzemplarza samochodu marka Suzuki. Precyzyjnie dopasowane pióra pozwolą uniknąć problemów związanych z zaczepianiem się o siebie zbyt długich elementów lub oczyszczaniem niewystarczająco dużego zakresu szyby przez za krótkie akcesoria. Wśród wielu oferowanych przez nas rozwiązań znajdziecie pióro na tylną szybę do Suzuki Liana produkowanej w latach 2001-2008 o długości 300mm oraz wycieraczki na przednią szybę do Suzuki SX4 S-Cross z rocznika 2013 o wymiarach:

  • 26” 650mm – od strony kierowcy
  • 14” 350mm – od strony pasażera

Wycieraczki do Suzuki – co ile i kiedy trzeba je wymieniać?

Szybkość zużywania się wycieraczek samochodowych zależy od wielu czynników. Częste awarie mogą być spowodowane niewłaściwym użytkowaniem akcesoriów. Surowe okoliczności zimowej aury oraz palące promienie słońca w lecie nie ułatwiają sprawy. Rozsądek nakazuje, by wymieniać wycieraczki do Suzuki zawsze wtedy, gdy użytkowane elementy odmawiają posłuszeństwa. Oznaką tego mogą być pojawiające się na szybie smugi, nadmierne tarcie i nieprzyjemne odgłosy, a nawet rysowanie gładkiej szklanej powierzchni. Podczas pracy piór na szybie mogą pojawiać się również brudne ślady. W takim przypadku warto sprawdzić, czy guma wycieraczki nie jest mocno zanieczyszczona. Często przed zakupem nowego kompletu produktów uchronić nas może ciepła woda z odrobiną łagodnego detergentu i bawełniana szmatka.

Niestety bardzo często wycieraczki do Suzuki zużywają się według przewidzianego schematu, zgodnie z którym ich wymiana zalecana jest przed nadchodzącym okresem jesienno-zimowym oraz tuż po zakończeniu mroźnego sezonu. Kierowcy, którzy zaopatrzą się w nowy komplet piór przed jesiennymi opadami, mają pewność, że wyposażenie ich samochodów zapewnia optymalną jakość pracy. Po dość trudnym okresie kapryśnej zimowej aury wycieraczki nie stanowią z kolei wystarczająco dobrego zabezpieczenia i zazwyczaj trzeba wymienić je na nowe.

Jak wymienić przednie i tylne pióra wycieraczek w Suzuki?

Każda wycieraczka samochodowa wyposażona jest w specjalne elementy zapewniające solidne mocowanie jej do ramienia. Poszczególne serie dedykowanych piór do Suzuki gwarantują idealne dopasowanie do typów podzespołów zastosowanych w konkretnych modelach samochodów. Dzięki temu wymiana piór wycieraczek do Suzuki zarówno na przedniej, jak i na tylnej szybie nie jest zadaniem skomplikowanym i trwa dosłownie chwilę. Wystarczy zdjąć zużyte elementy i zastąpić je nowymi. Czynność tę wykonamy bez użycia specjalistycznych narzędzi. Uchwyty mocno zaczepiają się o dedykowane mocowania i nawet podczas gwałtownych manewrów czy jazdy z dużą prędkością nie odczepią się.

Zadaniem nieco trudniejszym, którego wykonania dość często podejmują się sami kierowcy, jest też wymiana ramienia wycieraczki. Element ten należy odkręcić kluczem przeznaczonym do rodzaju śrub zastosowanych w mocowaniu. Nierzadko dodatkowym wyzwaniem okazują się zapieczone podzespoły. Podobny problem rozwiążą specjalne odrdzewiające preparaty chemii warsztatowej.

Wycieraczki do Suzuki, których konstrukcje nie są całkowicie wyeksploatowane, można regenerować. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem w tego typu sytuacjach jest wymiana gumy pióra. Pojawiające się w strukturze gumy ubytki sprawiają, że element nie wykazuje optymalnej skuteczności. Pamiętajmy jednak, że tylko precyzyjne osadzenie elastycznych pasków w prowadnicach oraz odpowiednie ich zabezpieczenie zapewnia pełną sprawność wycieraczki. Podkreślamy też, że regeneracja jest raczej rozwiązaniem tymczasowym i nie należy zastępować nią sezonowej wymiany piór.

Więcej o efektywnej wymianie piór przeczytacie w zamieszczonym na naszym blogu artykule poradnikowym.

Częste problemy związane z wycieraczkami do Suzuki

Intensywnie eksploatowane wycieraczki do szyb w zależności od jakości zastosowanych materiałów oraz wykorzystanych standardów technologicznych mogą zużywać się szybciej bądź wolniej. Różne czynniki atmosferyczne i drogowe mogą również powodować awarie konstrukcji i osłabiać kondycję piór. Wśród najczęściej wymienianych problemów z wycieraczkami do Suzuki znajdziemy pogorszenie jakości oczyszczania szyby związane między innymi z mikrouszkodzeniami na powierzchni pióra, odkształcenia metalowych szkieletów oraz głośną pracę spowodowaną nadmiernym tarciem gumy o powierzchnię szyby. Wady te mogą być efektem niewłaściwej eksploatacji, długotrwałego oddziaływania na podzespoły wilgoci oraz promieni UV, a także wpływu skrajnych temperatur.

Chcąc zachować wycieraczki do Suzuki w dobrym stanie na dłużej, warto poddawać je systematycznym przeglądom, czyścić i rozsądnie użytkować. Nawet najlepsze pióra do Suzuki nie przetrwają długo bez wsparcia dobrego sezonowego płynu do spryskiwaczy. W zimie nieocenione wsparcie stanowi również skuteczny odmrażacz do szyb.

Ile kosztują wycieraczki do Suzuki?

Zakup wycieraczek do szyb nie jest najbardziej kosztowną inwestycją, z jaką musimy się zmierzyć, doposażając samochód, jednak wielu kierowców i w tym przypadku szuka oszczędności. Wybór dedykowanych kompletów na przednią szybę oraz piór na tył do Suzuki w naszym sklepie to bardzo korzystna opcja zaopatrzenia się w jakościowe produkty w przystępnych cenach. Już dziś sprawdź, jakiego typu wycieraczek potrzebujesz i kup komplet na wymianę lub jako zapas, który przyda się w nagłej i nieprzewidzianej sytuacji. Posiadamy pióra na tylną szybę do Suzuki w przedziale cenowym od ok. 20 do ok. 45zł. W podobnej kwocie średnio 40zł możesz mieć też komplet piór szkieletowych. Płaskie i hybrydowe wycieraczki do Suzuki segmentu ekonomicznego kosztują ok. 70zł. Zakup piór segmentu premium dostępnych w naszym katalogu to wydatek ok. 100zł. Sprawdź, jak w codziennej eksploatacji spisują się najlepsze pióra na rynku oraz ile możesz zaoszczędzić, kupując tanie wycieraczki stanowiące ważną i nie mniej rekomendowaną część oferty sklepu piorawycieraczek.pl.

Wycieraczki do Suzuki – rekomendowane produkty

Wciąż poszukujesz najlepszych dla Twojego auta opcji wyposażenia? Nie lubisz ograniczać się do jednej marki lub nie znalazłeś piór, które w pełni realizują Twoje oczekiwania? Gwarantujemy bogaty wybór wycieraczek do Suzuki wykonanych w różnych technologiach. Nasz precyzyjnie dobrany asortyment trafia w nawet najbardziej wymagające gusta dotyczące funkcjonalności i efektownej stylistyki. Rekomendujemy tylko pióra, których nie zawahalibyśmy się zamontować  we własnych samochodach. W naszym zestawieniu znalazły się między innymi wydajne i nowoczesne wycieraczki szkieletowe i płaskie marki Valeo, pióra o wyjątkowo dopracowanym profilu od firmy Bosch, a także sprawdzone w ekstremalnych testach wycieraczki Negotti. Na wyróżnienie zasługuje również hybrydowa propozycja asortymentowa marki Denso.

Opinie naszych klientów o wycieraczkach do Suzuki

Poszukujesz opinii na temat interesujących Cię produktów? Sprawdź, co o wycieraczkach do Suzuki myślą kierowcy, którzy dokonali zakupu w naszym sklepie. Wybierz opcje wyposażenia i podziel się swoimi wrażeniami, podobnie jak zrobiło to wielu przed Tobą, podkreślając trwałość, solidną konstrukcję oraz wyrafinowaną estetykę poszczególnych linii piór dedykowanych do różnych modeli Suzuki.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij