Wybierz samochód:

Audi A4 Cabriolet

Szukasz dopasowanych wycieraczek do Audi A4 Cabriolet? Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnych cenach – złóż swoje zamówienie już teraz!

Audi A4 to jeden z najbardziej popularnych modeli samochodów niemieckiego koncernu Audi. Został wprowadzony do sprzedaży w 1994 roku. Od 2015 roku w salonach znajduje się czwarta generacja pojazdu. Model A4 dostępny jest również w wersji Cabriolet.

W naszym sklepie Piorawycieraczek.pl oferujemy wysokiej klasy wycieraczki Audi A4 Cabriolet płaskie i hybrydowe uznanych marek, między innymi Heyner, Flash, Negotti, Valeo. Są one dedykowane do modeli Audi A4 Cabriolet 04.2002-11.2003 [B6; 8H7, B7; 8HE], Audi A4 Cabriolet 11.2005-03.2009 [B6; 8H7, B7; 8HE].

Nasze wycieraczki samochodowe to niezawodny wybór – wykonane z najwyższej jakości materiałów, wyjątkowo sprawne i skuteczne w usuwaniu wilgoci z szyb, aby jazda była komfortowa i bezpieczna.

Sprawdź już teraz dostępne u nas wycieraczki Audi A4 Cabriolet i wybierz idealny model do swojego samochodu wraz z naszym sklepem on-line!

ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Polityka prywatności.

Zamknij

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij