Wycieraczki samochodowe do Chrysler

Wycieraczki samochodowe do Chrysler

Wycieraczki stanowią nieodzowny element wyposażenia różnych typów samochodów. Odpowiednio dobrane pióra wspomagają kierowców w trudnych okolicznościach drogowej rzeczywistości, dlatego w sprawny komplet dedykowanych akcesoriów warto zainwestować już dziś. W bogatym katalogu produktów prezentowanym na stronie naszego sklepu znajdziesz pióra przeznaczone do wielu marek i modeli pojazdów. W tej kategorii udostępniamy wycieraczki do Chryslera. Jeśli jesteś posiadaczem jednego z modeli tej amerykańskiej marki, sprawdź naszą ofertę. Posiadamy wycieraczki wykonane w technologii klasycznej, pióra płaskie oraz rozwiązania hybrydowe, które realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Komponując ofertę akcesoriów, postawiliśmy na dobrą relację jakości do ceny piór, dlatego wśród wielu niezawodnych artykułów znajdziecie zarówno akcesoria wyjątkowo wydajne oraz trwałe, jak i przystępne cenowo. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz piór na tył czy na przód pojazdu w naszej gamie produktów znajdziesz je wszystkie i bez problemu dobierzesz do swojego Chryslera 300, Chryslera PT Cruisera oraz wielu innych. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka wyposażona w odpowiednie filtry już po chwili wskaże wszystkie możliwe opcje dla wybranego modelu i rocznika, z uwzględnieniem przeznaczenia, producenta, rozmiaru i przedziału cenowego piór. W razie ewentualnych wątpliwości na Twoje pytanie chętnie odpowiedzą też nasi konsultanci. Nie czekaj i sprawdź, czy wycieraczki do Chryslera dostępne w naszym asortymencie nie są produktami, których właśnie szukasz!

Chrysler – informacje o marce

Chrysler jest marką amerykańskich samochodów osobowych, vanów, pickupów, SUV-ów, a także aut sportowych obecnie wchodzącą w skład międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego Stellantis. Szybki rozwój firmy sprawił, że po niedługim czasie od jej założenia stała się ona czwartym co do wielkości producentem samochodów w USA. Już pierwsze modele Chryslera jak Airflow czy Newport cieszyły się wśród Amerykanów dużą popularnością, w związku z czym przedsiębiorstwo zaczęło tworzyć inne marki. Do najpopularniejszych zaliczyć można markę Plymouth, DeSoto czy Imperial.

W czasach powojennych Chrysler przodował na rynku amerykańskim pod względem rozwiązań technologicznych, nowoczesnej konstrukcji i stylistyki realizującej założenia programu Forward Look. Samochody marki Chrysler dostępne są również w Kanadzie, Europie i Australii. Choć w Polsce auta Chrysler nie są tak popularne, jak za oceanem, w naszym sklepie zaopatrzycie się w różnego typu wycieraczki do szyb dedykowane między innymi do Chryslera Crossfire’a czy Chryslera Sebringa.

Wycieraczki do Chryslera – jakich producentów polecamy?

W ramach doposażania swoich samochodów kierowcy decydują się na części oryginalne lub dobrej jakości zamienniki. Niezależnie od tego, do której grupy odbiorców należysz, u nas znajdziesz wycieraczki idealnie dopasowane do Twojego Chryslera pod względem zastosowanej technologii, rozmiaru i stylistyki. Polecamy tylko sprawdzone akcesoria, których jakość potwierdzają liczne testy zarówno ekspertów branży, jak i samych konsumentów. W bogatej gamie produktów posiadamy pióra na przednią i tylną szybę samochodu marki Negotti, doskonale dopasowane i precyzyjnie wykonane wycieraczki Valeo, wykorzystywane również w wyposażeniu fabrycznym różne odsłony piór Bosch, szkieletowe i płaskie wycieraczki marki Alca, dedykowane do różnych modeli bezprzegubowe i hybrydowe wycieraczki Denso i Heyner, atrakcyjne cenowo pióra Bloom i AMiO, a także popularne i skuteczne w codziennej eksploatacji wycieraczki Flash. Wszystkie prezentowane w naszym katalogu pióra do Chryslera gwarantują komfort użytkowania i trwałość w najbardziej nieprzewidywalnych i trudnych warunkach atmosferycznych.

Z jakich materiałów wykonane są wycieraczki do Chryslera?

Wybierając odpowiednie wycieraczki do Chryslera, warto zwrócić uwagę na materiały, z których zostały wykonane. Dobre podzespoły gwarantują długą i efektywną eksploatację. Polecamy wycieraczki marek Heyner czy Alca, w których wykorzystano naturalny kauczuk oraz galwanizowaną i ocynkowaną odporną na korozję stal. Pokryte grafitem, teflonem lub silikonem gumowe elementy piór Bosch, AMiO czy Bloom jeszcze skuteczniej oczyszczają powierzchnię szyb, zapewniając zdecydowanie lepszy poślizg i eliminując przykre wrażenia piszczenia i tarcia po szklanej powierzchni. Listwy wycieraczek bezszkieletowych do Chryslera zabezpieczone zostały na wypadek oddziaływania niekorzystnych czynników takich jak mróz czy wilgoć.

Dla jeszcze lepszej ochrony i wydajności w wycieraczkach marki Flash zastosowano specjalną mieszankę polimerów zawierającą włókna carbonu. Wszystkie podzespoły prezentowanych w naszym katalogu wycieraczek są ze sobą w pełni kompatybilne, a ich wysoką jakość potwierdza między innymi Detroit Testing Laboratory, Inc. U.S.A. 

Wycieraczki do szyb Chrysler – dostępne rodzaje

Wycieraczki samochodowe do Chryslera należy dobierać również pod kątem technologicznym. W starszych samochodach doskonale sprawdzą się rozwiązania konwencjonalne oparte na solidnym metalowym stelażu. Nowe pojazdy fabrycznie wyposażane są zazwyczaj w pióra płaskie lub hybrydowe stanowiące połączenie najlepszych cech akcesoriów tradycyjnych i bezprzegubowych. Do różnych modeli Chryslera polecamy wycieraczki na przednią i tylną szybę stanowiące podstawę bezpiecznej i komfortowej podróży autem.

Wycieraczki szkieletowe do Chryslera

Szkieletowa konstrukcja wycieraczek optymalizuje docisk piór do szyby, dzięki czemu zbierają one równo, nie pozostawiając smug i niewytartych miejsc. Wśród najlepszych tego typu rozwiązań udostępniamy wycieraczki Alca Special Graphite, rewelacyjne pióra Bosch Eco oraz należące do czołówki pod względem wydajności wycieraczki Valeo serii First Conventional.

Wycieraczki płaskie do Chryslera

Popularne ostatnio rozwiązania bezszkieletowe są odporne na przymarzanie i związane z tym uszkodzenia, a ich oszczędna forma świetnie prezentuje się na samochodach nowszej generacji o opływowych sylwetkach, szybkich i dynamicznych. W ofercie wielu idealnie dopasowanych do krzywizny szyb w różnych modelach Chryslera akcesoriów znajdziecie wycieraczki Alca Super Flat, wyznaczające nowe trendy i kierunek rozwoju technologicznego poszczególnych elementów wyposażenia pojazdów pióra Bosch Aerotwin i Aerotwin Plus, stanowiące idealne rozwiązania na co dzień wycieraczki AMiO, Flash i Bloom, łatwe w montażu pióra Heyner All Seasons i Denso, a także skuteczne w różnych okolicznościach płaskie wycieraczki Valeo Hydroconnect oraz serii First Multiconnection.

Wycieraczki hybrydowe do Chryslera

Technologia hybrydowa stanowi połączenie mocnego szkieletu ukrytego pod obudową wykonaną z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa. Wycieraczki hybrydowe Denso, pióra Heyner Hybrid czy Valeo wykazują dużą żywotność oraz efekty idealnie przejrzystej szyby.

Wycieraczki na tylną szybę do Chryslera

Tylna szyba niektórych modeli takich jak Chrysler Voyager czy Chrysler 300C w wersji kombi wymaga zamontowania wycieraczek. W trudnych warunkach pogodowych szyby z tyłu pojazdu często nie zapewniają odpowiedniej widoczności, a ich oczyszczenie jest niezbędnym elementem bezpiecznej i komfortowej podróży. Polecamy dostępne w naszym asortymencie wycieraczki na tył marek Flash i Negotti, których jakość pracy potwierdzają eksperci.

Wycieraczki do Chryslera – długość piór

Prawidłowe działanie wycieraczek do szyb determinowane jest stopniem ich dopasowania do krzywizny szyb oraz jej rozmiaru. W tym zakresie szczególną uwagę należy zwrócić na długość poszczególnych piór montowanych zarówno na przód, jak i tył auta. Dostępne w naszym katalogu wycieraczki dedykowane do różnych modeli Chryslera gwarantują pełną kompatybilność i optymalną efektywność oczyszczania i osuszania powierzchni szyb, bez obaw o jej zarysowanie czy poważniejsze uszkodzenie. Parametry dedykowanych piór uwzględniają również strony montażu, stanowiąc praktyczny zamiennik oryginalnego wyposażenia. Dla przykładu, do samochodu marki Chrysler Stratus w wersji cabrio rekomendujemy komplet wycieraczek o wymiarach 22” 550mm od strony kierowcy oraz 21” 530mm od strony pasażera. Wycieraczki na tylną szybę do Chryslera Voyagera produkowanego w latach 2008-2009 dostępne są w rozmiarze 410mm.

Żywotność wycieraczek do Chryslera. Co ile i kiedy trzeba wymieniać?

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów wycieraczki do Chryslera wykazują dość długą żywotność, nawet przy intensywnej eksploatacji. Na częstotliwość ich wymiany wpływ ma jednak wiele czynników, takich jak pogoda czy rodzaj użytkowania. Wycieraczki poddawane systematycznej pielęgnacji posłużą nam zdecydowanie dłużej niż te, których nie użytkuje się z należytą dbałością. Zgodnie z obowiązującą, niepisaną zasadą kanonu drogowego wycieraczki do Chryslera należy wymieniać mniej więcej dwa razy w roku. Zwykle nowy komplet piór kupujemy jesienią i po zimie, czyli okresie, w którym zarówno elementy metalowe, jak i gumowe narażone są na duże obciążenia związane z zalegającym na ich powierzchni śniegiem i lodem oraz wszechobecną wilgocią.

Jak wymienić przednie i tylne wycieraczki w samochodach marki Chrysler?

Wymiana piór wycieraczek w różnych modelach Chryslera nie wymaga specjalnego przygotowania i wiedzy z zakresu mechaniki. Wystarczy jedynie usunąć zużyty element i zastąpić go nowym. Akcesoria dedykowane wyposażone są w adaptery i rodzaje mocowania dostosowane do potrzeb technologicznych danych egzemplarzy samochodów amerykańskiej marki. Najczęściej spotykanym jest mocowanie typu U. Szeroki zakres możliwości montażowych oferują między innymi wycieraczki Bosch Aerotwin Plus dostępne z zestawem dodatkowych adapterów. 

Wymagającym więcej zaangażowania procesem jest wymiana całego ramienia wycieraczki lub jedynie jej gumowego elementu. Ten można zakupić oddzielnie, co pozwala wygenerować nieco oszczędności. Sama instalacja gumki na pióro wymaga jednak precyzji i tylko właściwie przymocowany element gwarantuje wysoki efekt pracy wycieraczek. Na naszym blogu przeczytacie między innymi, o czym jeszcze należy pamiętać przy wymianie zużytych wycieraczek samochodowych.

Częste problemy związane z wycieraczkami do Chryslera

Jak wiele elementów wyposażenia samochodu poddawanych częstej i wymagającej eksploatacji także wycieraczki do szyb ulegają awariom. Zwłaszcza jeśli typ ich eksploatacji pozostawia wiele do życzenia i nie uwzględnia prawidłowej i systematycznej pielęgnacji czy ochrony. Zima, jako wyjątkowo surowa pora roku skutecznie osłabia strukturę tworzyw, dlatego w okresie od listopada do marca kierowcy większą uwagę powinni poświęcić zabezpieczaniu szyby, a także inwestować w dobre mrozoodporne płyny do spryskiwaczy, odmrażacze i wydajny sprzęt jak skrobaczki czy szczotki. Sporą popularnością na rynku zimowych akcesoriów samochodowych cieszą się między innymi różnego rodzaju maty ochronne i pokrowce na wycieraczki. Te zapobiegają usterkom i realnie przedłużają okres eksploatacji piór. Z czasem nawet najtrwalsze wycieraczki do Chryslera mogą wykazywać pierwsze oznaki zużycia jak smużenie, nierówna praca, piszczenie, nadmierne tarcie czy nawet pozostawianie rys. Już pojedyncze problemy z piórami należy traktować bardzo serio i wymieniać wycieraczki do Chryslera, zanim w rezultacie ich wadliwej pracy dojdzie do trwałego uszkodzenia powierzchni szyby.

Ile kosztują pióra wycieraczek do Chryslera?

Jak wśród wielu dostępnych na rynku wycieraczek do szyb wybrać te najlepsze, których zakup nie nadwyręży zanadto naszego budżetu? Można oczywiście sugerować się ceną, jednak ta nie powinna być główną determinantą naszych decyzji. W naszej ofercie prezentujemy bogatą gamę wycieraczek do Chryslera wykazujących doskonały stosunek jakości i wydajności do przystępnej ceny. Szkieletowe pióra do Chryslera kosztują średnio 40zł. Za dedykowany komplet akcesoriów wykonanych w technologii bezprzegubowej zapłacicie ok. 50zł w segmencie ekonomicznym. Pióra premium to wydatek rzędu 100zł. W podobne kwoty trzeba zaopatrzyć się, kupując wycieraczki hybrydowe. Te najdroższe marki Denso kosztują nawet ponad 150zł. Jeśli w kwestii wyposażenia auta Twoje możliwości finansowe są ograniczone, polecamy zakup tanich wycieraczek do Chryslera znanych i cenionych na rynku marek AMiO, Bloom lub Flash.

Które wycieraczki do Chryslera wybrać? Rekomendowane produkty

Jeśli trudno Ci zdecydować się na konkretny typ wycieraczek do swojego Chryslera, skorzystaj z naszych rekomendacji. Polecamy wysokiej jakości pióra do takich modeli jak Chrysler Stratus czy Chrysler 300M marek Bosch, Valeo, Denso w różnych odsłonach technologicznych. Zarówno klasyczne szkieletowe, jak i nowoczesne płaskie oraz hybrydowe pióra tych producentów dają gwarancję najwyższej skuteczności i trwałości. Dedykowane zestawy piór na przednią i tylną szybę pojazdu są łatwe w montażu, a ich specjalnie zaprojektowane konstrukcje zapewniają optymalny zakres i jakość usuwania z szyby wody oraz różnego rodzaju zabrudzeń.

Opinie naszych klientów o wycieraczkach samochodowych do Chryslera

Prezentowane na stronie naszego sklepu wycieraczki dedykowane do samochodów marki Chrysler cieszą się sporą popularnością. Kierowcy często podkreślają ich zalety i dzielą się pozytywnymi opiniami dotyczącymi ich efektywnej eksploatacji oraz stylowej estetyki doskonale korespondującej z sylwetkami zarówno starszych, jak i nowszych modeli samochodów amerykańskiej produkcji.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij