Wycieraczki samochodowe do Daewoo

Wycieraczki samochodowe do Daewoo

Jednym z ważniejszych wyznaczników bezproblemowej eksploatacji samochodu jest dostępność na rynku części i akcesoriów dedykowanych lub przynajmniej dopasowanych do danej marki i modelu samochodu. Jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia pojazdów są wycieraczki do szyb. Ich stan oraz jakość pracy powinny gwarantować dobrą widoczność. Najlepsze serie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach i wykazują długą żywotność. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości pióra do wielu aut. W tej kategorii prezentujemy wydajne i niezawodne wycieraczki na przednią i tylną szybę do różnych modeli samochodów marki Daewoo.

Sprawdź naszą bogatą gamę akcesoriów wykonanych w technologii szkieletowej, piór płaskich oraz innowacyjnych hybryd. Poszczególne odsłony produktów pasują zarówno do starszych modeli, jak i tych wyprodukowanych w ostatnich latach działalności marki na rynku europejskim. W naszym asortymencie z łatwością dobierzesz komplet wycieraczek do Daewoo Tico czy Daewoo Nexii. Dedykowane akcesoria wykazują pełną kompatybilność elementów montażowych oraz rozmiaru, a rozbudowana oferta artykułów różnych marek pozwala wybrać te najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Już dziś skorzystaj z naszej łatwej w obsłudze wyszukiwarki wycieraczek do Daewoo, skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach.

Daewoo – krótkie informacje o marce

Samochody marki Daewoo produkowane były od 1983 do 2011 roku. Południowokoreański koncern dostarczał swoim klientom auta osobowe, dostawcze, SUV-y, a nawet autobusy. Przez około dekadę marka dostępna była jedynie na rynku rodzimym. Ekspansja na rynki światowe rozpoczęła się w połowie lat 90. XX wieku. Samochody Daewoo sprzedawane były między innymi w Europie Zachodniej, obu Amerykach i Australii. W Polsce poszczególne modele marki również znalazły swoich zwolenników. Najpopularniejszymi do dziś jeżdżącymi po naszych drogach egzemplarzami są miejskie auta Daewoo Matiz oraz Daewoo Lanos. W 2001 roku Daewoo zostało przejęte przez General Motors, a produkcja kolejnych modeli w poszczególnych krajach była stopniowo wygaszana. Samochody Daewoo przeznaczone między innymi na rynek europejski zostały przemianowane na Chevrolety. Stąd w naszym sklepie znajdziecie wycieraczki zarówno do Daewoo Nubiry, jak i Chevroleta Nubiry.

Wycieraczki do Daewoo – jakich producentów polecamy?

Tylko dobrej jakości produkty gwarantują wysoki standard użytkowania oraz trwałość, tak niezbędną w przypadku trudnych sezonów zimowych oraz upalnych letnich dni. Nasze wycieraczki do Daewoo stanowią różnorodną propozycję asortymentową wielu renomowanych producentów. Polecamy skuteczne w każdych okolicznościach drogowych wycieraczki szkieletowe i płaskie marki Bosch, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju pióra Denso, a także prezentujące wysoki standard funkcjonalności i efektywności wycieraczki do szyb Valeo. W ofercie tanich wycieraczek polecamy rozwiązania szkieletowe na przód i tył pojazdu marki Alca, sprawdzone pióra Heyner, wielozadaniowe odsłony piór Flash oraz idealne w codziennej eksploatacji wycieraczki Bloom i AMiO.

Z jakich materiałów wykonane są wycieraczki do szyb Daewoo?

Polecamy tylko niezawodne i najtrwalsze produkty z gwarancją skuteczności i odporności na różnego rodzaju czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Wycieraczki do Daewoo dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z solidnych materiałów, a wykorzystane w nich innowacje technologiczne pozwalają na jeszcze lepsze, szybsze i efektywniejsze oczyszczanie i osuszanie szyb samochodowych. W zależności od rodzaju technologicznego w prezentowanych przez nas wycieraczkach dedykowanych do wielu modeli Daewoo zastosowano galwanizowaną i ocynkowaną stal odporną na korozję oraz gumę z surowców naturalnych lub syntetycznych. Jakość działania elastycznych elementów pióra potwierdzają nie tylko kierowcy, ale i eksperci między innymi z Detroit Testing Laboratory, Inc. U.S.A. Wysokiej klasy wytrzymałe powłoki teflonowe i grafitowe zapewniają lepszy poślizg wycieraczek na szybie oraz cichą i bezsmugową pracę. Trwałe materiały doskonale sprawdzają się w surowym klimacie zim, rewelacyjnie znosząc mrozy, a także w czasie upałów. Zastosowane w wycieraczkach do Daewoo rozwiązania jak powłoka Liqiud-Fix oraz technologia Power Protection Plus chronią poszczególne podzespoły, umożliwiając kierowcom ich długą i efektywną eksploatację.

Wycieraczki do Daewoo – dostępne rodzaje

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów w dużej mierze uwarunkowane jest sprawnym działaniem wycieraczek samochodowych. Komplet dobrej jakości piór na przednią szybę, a w razie konieczności i na tył auta to podstawa jego wyposażenia. Podpowiadamy również, że na tych elementach nie warto przesadnie oszczędzać, zwłaszcza że osiągana dzięki pracy piór lepsza widoczność to szybsze i pewniejsze reakcje oraz mniejsze ryzyko powstania groźnych sytuacji drogowych. Wszystkim, którzy chcą poczuć się w swoim modelu Daewoo bezpiecznie, rekomendujemy pióra na tylną szybę serii Alca Special Graphite dedykowane między innymi do samochodów Daewoo Lacetti, Daewoo Polonez czy Daewoo Kalos, a także bogatą gamę wycieraczek na przednią szybę w różnych odsłonach technologicznych.

Wycieraczki szkieletowe do Daewoo

W przypadku wycieraczek do starszych modeli Daewoo wielu kierowców stawia na tradycyjne rozwiązania oparte na solidnym metalowym stelażu. Wycieraczki te wykonane są z trwałych materiałów, a ich użytkowanie zapewnia rewelacyjne rezultaty. Równo rozmieszczone punkty docisku gwarantują optymalne przyleganie piór na powierzchni szyby, a mieszanki teflonu i grafitu odpowiadają za bezproblemowe pozbywanie się nawet dużej ilości wody. Wśród konwencjonalnych rozwiązań w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć funkcjonalnych akcesoriów serii Alca Special Graphite, łatwych w montażu wykorzystujących system Quick-Clip wycieraczek Bosch Eco oraz należących do czołówki tej klasy produktów piór Valeo linii First Conventional.

Wycieraczki płaskie do Daewoo

Wpisujące się w najnowsze trendy skuteczne rozwiązania przeznaczone są do wielu modeli zarówno nieco starszych, jak i nowoczesnych pojazdów. Obecnie, dzięki rozbudowanym systemom montażu możesz wymienić swój komplet szkieletowych piór na nowoczesne płaskie konstrukcje. Tego typu akcesoria doskonale sprawdzą się również w przypadku różnych modeli Daewoo. Wypróbuj idealnie wyprofilowane wycieraczki, doskonale prezentujące się na szybie. Ich działanie w dużej mierze opiera się na wykorzystaniu właściwości aerodynamicznych. W przygotowanej przez nas ofercie wydajnych akcesoriów znajdziecie wycieraczki płaskie nowoczesnych serii Bosch Aerotwin i Aerotwin Plus, nisko profilowe pióra Alca Super Flat, wycieraczki o wyjątkowej wydajności Valeo Hydroconnect oraz ekonomicznej serii Valeo First Multiconnection. Polecamy również niezawodne pióra Heyner All Seasons, wycieraczki z gwarancją niskiej ceny AMiO oraz Bloom, a także praktyczne akcesoria marki Flash.

Wycieraczki hybrydowe do Daewoo

Wycieraczki hybrydowe to rodzaj elementów wyposażenia stosowany zazwyczaj w nowoczesnych samochodach produkcji azjatyckiej. Rozwiązanie to przyjęło się również na rynku europejskim, a wielu kierowców docenia oszczędną formę oraz wykorzystanie tradycyjnych konstrukcji, które w tego typu akcesoriach sprawdzają się z jeszcze większą skutecznością. Naszym klientom rekomendujemy rewelacyjne wycieraczki hybrydowe Denso, innowacyjne pióra Heyner Hybrid oraz gwarantujące doskonałe rezultaty wycieraczki Flash i hybrydowe serii Valeo First Hybrid.

Wycieraczki do Daewoo – długość piór

Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze piór? Podstawowym wyznacznikiem jest ich długość. Ta decyduje między innymi o prawidłowym ułożeniu akcesoriów na szybie oraz efektywności ich pracy. Elementy nie mogą być ani za długie, ani za krótkie. Niejednokrotnie dla poszczególnych stron pojazdu charakterystyczne są różne ich rozmiary. Aspekt długości wycieraczek trzeba wziąć pod uwagę również przy wymianie tylnego pióra. Wybierając akcesoria uniwersalne, warto sugerować się parametrami fabrycznego wyposażenia. Pewność dobrego zakupu gwarantują też wycieraczki dedykowane do Daewoo. W asortymencie posiadamy na przykład tylną wycieraczkę o długości 20” 500mm do Daewoo Poloneza Caro oraz komplet piór na przód auta do Daewoo Leganzy w rozmiarach 22” 550mm od strony kierowcy oraz 20” 500mm od strony pasażera.

Żywotność wycieraczek do Daewoo. Co ile i kiedy trzeba je wymieniać?

Mimo licznych modernizacji i zastosowanych materiałów wycieraczki do szyb w Daewoo trzeba regularnie wymieniać. Działanie to daje gwarancję ich pełnej sprawności w każdych okolicznościach drogowych, a te jak wiadomo, bywają zmienne i często mało sprzyjające. Fachowcy rekomendują wymianę wycieraczek średnio dwa razy w roku. W zależności od panujących warunków oraz stopnia wyeksploatowania elementów możemy dokonywać jej częściej lub rzadziej. Konieczność wymiany pióra determinuje zazwyczaj ich stan. Ten znacznie pogarsza się po okresie zimowym. Mróz i ciężki zalegający na szybach śnieg nie sprzyjają prawidłowej pracy piór. Wycieraczki w Daewoo warto zmienić też, przygotowując się do nadchodzącej jesieni. Niezależnie od panujących zwyczajów każdy kierowca zobowiązany jest do systematycznej kontroli kondycji wycieraczek. Ta decyduje o jakości ich pracy, która bezpośrednio przekłada się na komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.

Jak wymienić przednie i tylne pióra wycieraczek w Daewoo?

Dla doświadczonego kierowcy wymiana wycieraczek to procedura raczej standardowa, która nie wymaga specjalnego przygotowania. Wymianę piór w Daewoo zaczynamy od wymontowania zużytych elementów. Nowe akcesoria powinny być dopasowane do mocowania w danym modelu auta. Najpopularniejszym typem jest hak U. W przypadku niestandardowych podzespołów konieczne jest zastosowanie odpowiednich adapterów. Szeroki zakres możliwości oferują wycieraczki serii Bosch Aerotwin Plus. Wymieniając akcesoria, weźmy pod uwagę również ich rozmiar dostosowany do poszczególnych stron auta.

Wymiana dotyczy zazwyczaj pióra, jednak nierzadko kierowcy decydują się na montaż nowego ramienia. Tego typu zadanie nie obejdzie się bez użycia odpowiedniego klucza do śrub mocujących. Oszczędzając nieco na akcesoriach, możemy również wymienić samą gumę pióra. Element trzeba jednak osadzić na listwie bardzo precyzyjnie tak, by jego eksploatacja była bezpieczna i w pełni efektywna. Zachęcamy do lektury naszego bloga, z którego dowiecie się więcej na temat tego, jak prawidłowo wymienić wycieraczki samochodowe.

Częste problemy związane z wycieraczkami do szyb w Daewoo

Jak eksploatować wycieraczki do Daewoo, by cieszyć się doskonałą jakością ich pracy przez długi czas? Podstawą jest systematyczna pielęgnacja piór oraz zabezpieczanie ich na wypadek działania trudnych czynników jak skrajne temperatury czy brudna szyba. Przez cały rok warto też stosować sezonowe płyny do spryskiwaczy. Dobre preparaty gwarantują optymalny poślizg gumki po szybie. Często elastyczność tworzywa ulega osłabieniu. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest między innymi mróz. Sztywne elementy mogą pozostawiać niewytarte miejsca, a nawet rysować powierzchnię szyby. Wilgoć stanowi z kolei zagrożenie dla podzespołów metalowych, na których z biegiem czasu mogą pojawiać się ślady korozji. W zabezpieczeniu wycieraczek pomogą różnego rodzaju pokrowce i maty ochronne. Zimą nieocenione są również odmrażacze do szyb, a niejednokrotnie też szczotki i skrobaczki, pomagające oczyścić pióra z grubej warstwy lodu lub szronu.

Ile kosztują pióra wycieraczek do Daewoo?

Czy warto oszczędzać na wycieraczkach do Daewoo? Wielu kierowców wybiera pióra po obniżonych cenach, nie odczuwając jednocześnie różnicy w ich skuteczności. My również niejednokrotnie polecamy naszym klientom tanie wycieraczki, mając jednocześnie na względzie trwałość materiałów, z których zostały wykonane oraz rodzaj wykorzystanych technologii. W naszym asortymencie znajdziecie rewelacyjne w codziennym użytkowaniu wycieraczki na tylną szybę do Daewoo w cenie nie większej niż 20zł za sztukę oraz wydajne akcesoria dostępne w korzystnej cenie od ok. 30 do 60zł za komplet. Droższe akcesoria segmentu premium kosztują średnio 90zł za komplet. Zdecydowanie większą inwestycją jest oczywiście zakup piór płaskich i hybrydowych zwłaszcza marek Bosch, Valeo czy Denso. Kierowcy, którzy decydują się na konwencjonalny typ akcesoriów, mogą nieco zaoszczędzić.

Które wycieraczki do Daewoo wybrać? Rekomendowane produkty

Wiele dostępnych w naszym katalogu wycieraczek do Daewoo godnych jest polecenia. Na szczególną uwagę zasługują produkty oparte na innowacyjnych rozwiązaniach jak pióra Bosch Aerotwin wykorzystujące opatentowaną technologię Power Protection Plus, zapewniającą elementom dłuższą żywotność i lepszą jakość oczyszczania szyby. Wśród wyjątkowo efektywnych akcesoriów znajdziecie również pióra o płaskim profilu serii Valeo Hydroconnect, chętnie wybierane przez naszych klientów akcesoria bezszkieletowe i hybrydowe Flash oraz nowoczesne rozwiązania przygotowane do intensywnej eksploatacji marki Denso.

Opinie naszych klientów o wycieraczkach do Daewoo

Choć od pewnego czasu na rynku motoryzacyjnym nie pojawiają się już nowe modele Daewoo, wciąż wiele starszych egzemplarzy aut tej południowokoreańskiej marki jeździ po polskich drogach. Poszukując wycieraczek skutecznych i przystępnych cenowo, klienci niejednokrotnie wybierają produkty z naszego katalogu. Użytkownicy podkreślają wydajność piór dedykowanych do różnych modeli Daewoo oraz doskonały rezultat przejrzystej i idealnie gładkiej szyby. Forma piór gwarantuje nie tylko ich wyjątkową efektywność, ale i rewelacyjne wrażenia stylistyczne. Podzespoły wycieraczek są idealnie dopasowane do poszczególnych pojazdów marki Daewoo, co również rodzi pozytywny odbiór wśród użytkowników tych elementów wyposażenia.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij