Wycieraczki samochodowe do Mitsubishi

Wycieraczki samochodowe do Mitsubishi

Coraz bardziej zatłoczone ulice, a niejednokrotnie i brawura kierowców sprawiają, że podróż samochodem kojarzyć się może z pozbawioną przyjemności oraz często niebezpieczną koniecznością. Jako użytkownicy drogi jesteśmy zobowiązani do jak najlepszego przygotowania pojazdu do uczestnictwa w ruchu. Niesprawne auto stwarza poważne zagrożenie, dlatego regularne naprawy czy wymiany to bardzo ważna część jego eksploatacji. W tym zakresie istotną rolę odgrywają zarówno części mechaniczne pojazdu, jak i jego wyposażenie, w którego skład wchodzą między innymi wycieraczki do szyb. Ich poprawne działanie decyduje o komforcie i bezpieczeństwie jazdy w różnych warunkach atmosferycznych. Nie należy zatem bagatelizować żadnych oznak osłabienia ich kondycji, a elementy użytkowane intensywnie wymieniać regularnie. Zadanie to ułatwi Wam przygotowana przez nas oferta wycieraczek dedykowanych do wielu różnych modeli aut. W tym katalogu znajdziecie płaskie, klasyczne oraz hybrydowe pióra do samochodów marki Mitsubishi. Bogata gama trwałych konstrukcji pozwala na wybór tych najbardziej odpowiadających Waszym oczekiwaniom.

Na stronie internetowej naszego sklepu udostępniamy również specjalną platformę, za pomocą której szybko i trafnie dobierzesz pióra wycieraczek do swojego modelu Mitsubishi. System filtruje wiele przydatnych informacji, by wskazać produkty, których szukasz. Zakupy zrobisz bez wychodzenia z domu, a my dostarczymy towar sprawnie i w idealnym stanie. Wszystkich, którzy preferują tradycyjną formę zakupów, zapraszamy też do naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, by rozwiać ewentualne wątpliwości związane z doborem lub montażem nowych piór.

Mitsubishi – informacje o marce

Japońskie samochody Mitsubishi od lat fascynują miłośników szybkiej sportowej motoryzacji prezentując nietuzinkowy design i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Początki działalności ogromnego konglomeratu, jaki tworzy przedsiębiorstwo Mitsubishi sięgają lat 70. XIX wieku. Szeroki zakres działalności firmy oprócz produkcji samochodów obejmuje między innymi lotnictwo, żeglugę, przemysł telekomunikacyjny, farmaceutyczny oraz ciężki. Marka znana jest na całym świecie, a zarówno jej starsze, jak i nowoczesne projekty motoryzacyjne cieszą się dużą popularnością. Rozwiązania takie jak silnik GDA z bezpośrednim wtryskiem paliwa do komory spalania czy MIVEC z elektronicznie sterowanym systemem zmiennych faz rozrządu stanowią o innowacyjnym podejściu marki, które zyskało zwolenników zarówno wśród kierowców, jak i ekspertów branży. Ostatnie modele Mitsubishi to zupełnie nowa jakość japońskiej motoryzacji, w której standardy doskonale wpisują się prezentowane w naszym katalogu wycieraczki do szyb. Polecamy tylko sprawdzone konstrukcje efektywnie wspierające kierowcę podczas jazdy w trudnych okolicznościach pogodowych.

Wycieraczki do Mitsubishi – jakich producentów polecamy?

Postaw na jakość i funkcjonalność wyposażenia z wycieraczkami różnych typów technologicznych dedykowanymi do samochodów marki Mitsubishi. Zainwestuj w wysokiej klasy lekkie i aerodynamiczne pióra oraz trwałe konstrukcje stanowiące ofertę renomowanych producentów, dla których Twoje bezpieczeństwo oraz komfort jazdy to podstawa. Wśród wielu interesujących propozycji, jakie zgromadziliśmy w naszym katalogu, nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie pióra odpowiadające jego potrzebom. Już dziś sprawdź stan wycieraczek w swoim modelu Mitsubishi i wybierz nowy zestaw akcesoriów na przednią lub pojedyncze pióro na tylną szybę auta. Polecamy rewelacyjne wycieraczki japońskiej marki Denso, przeznaczone zarówno do starszych, jak i nowych modeli Mitsubishi pióra Valeo, niezawodne oryginalne wycieraczki Bosch, a także przystosowane do ekstremalnych warunków pióra Negotti. Posiadamy również funkcjonalne wycieraczki Flash, precyzyjne płaskie i hybrydowe pióra Heyner oraz nowoczesne i klasyczne konstrukcje marki Alca. Dopełnienie naszej oferty stanowią oszczędne w formie, łatwe w montażu wycieraczki Bloom oraz pióra AMiO.

Z jakich materiałów wykonane są wycieraczki do Mitsubishi?

Oferowane przez nas wycieraczki do różnych modeli Mitsubishi realizują wysokie standardy niezawodności i trwałości. Wytrzymałe konstrukcje wykazują długą żywotność oraz doskonałe właściwości, dzięki którym szyba samochodowa jest gładsza i bardziej przejrzysta. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów wycieraczki do Mitsubishi uzyskują też optymalny poziom wydajności i rewelacyjnie sprawdzają się w zmiennych i mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych.

W akcesoriach konwencjonalnych wykorzystano solidną galwanizowaną i ocynkowaną stal stanowiącą wyzwanie dla oddziaływania wilgoci i ewentualnej korozji. Mocne szkielety wycieraczek klasycznych to konstrukcje, które doskonale sprawdzają się w starszych typach aut. Elementem dopełniającym są zastosowane w nich naturalne oraz syntetyczne gumki, które świetnie zbierają z powierzchni szyby wodę oraz zanieczyszczenia takie jak błoto, pył czy kurz. Równie skuteczny rodzaj elastycznego tworzywa zastosowano w nowoczesnych odsłonach piór. Aerodynamiczne formy pozbawione metalowego stelaża z łatwością suną po szybie, zapewniając kierowcy odpowiedni poziom widoczności, nawet podczas ulewy. Elastyczne gumy wycieraczek pokryte zostały ochronnymi i zwiększającymi precyzję wycierania szyby powłokami teflonu, grafitu i silikonu. Odpowiednio zabezpieczone pióra nie rysują szklanej powierzchni, pracując wydajniej i dłużej. Struktury zastosowane w akcesoriach płaskich są odporne na mróz i doskonale spisują się podczas eksploatacji w zimowych warunkach.

Wycieraczki prezentowane w naszym asortymencie to również innowacyjne systemy montażu oraz technologie takie jak powłoki Liquid-Fix oraz Active Carbon czy zmodyfikowany profil Power Protection Plus gwarantujące rewelacyjne efekty pracy i większą wytrzymałość elementów.

Wycieraczki do Mitsubishi – dostępne konstrukcje

Dostępne w naszym katalogu różne odsłony technologiczne wycieraczek do Mitsubishi odpowiadają na zróżnicowane potrzeby kierowców w zakresie wymiany podstawowych elementów wyposażenia eksploatacyjnego. Jeśli poszukujesz dobrych wycieraczek na przednią oraz tylną szybę auta, u nas zrealizujesz zakupy kompleksowo, zapewniając sobie oraz swoim pasażerom bezpieczeństwo podróżowania w każdych warunkach. Posiadamy klasyczne i nowoczesne pióra dedykowane do modeli zarówno starszej, jak i nowszej generacji samochodów popularnej japońskiej marki. Z nami na pewno wybierzesz właściwie.

Wycieraczki na tylną szybę do Mitsubishi

Dobra widoczność przestrzeni wokół pojazdu decyduje o stopniu sprawności i pewności wykonywania różnych manewrów drogowych. W wielu modelach Mitsubishi producent zdecydował się na dodatkowe wyposażenie w postaci pióra montowanego na tylnej szybie. Jego obecność nie jest przypadkowa, dlatego też element ten podobnie jak wycieraczki na przód powinien być poddawany regularnym kontrolom weryfikującym jego stan. Eksploatacja zużytej wycieraczki może generować wiele problemów, a nawet przyczynić się do powstania niebezpiecznej sytuacji drogowej. Na okoliczność zaopatrzenia się w nową wycieraczkę na tył w samochodach takich jak Mitsubishi Colt czy Mitsubishi Lancer przygotowaliśmy ciekawą ofertę niezawodnych konstrukcji marek Flash i Negotti, a także klasycznych piór serii Alca Special Graphite.

Wycieraczki szkieletowe do Mitsubishi

Powstałe przed laty wycieraczki samochodowe przeszły liczne metamorfozy, a ich forma jest wciąż udoskonalana tak, by jak najskuteczniej oczyszczać szybę, ale i dobrze prezentować się na jej powierzchni. Nie wszyscy kierowcy decydują się na zakup najbardziej innowacyjnych typów piór, stawiając jednocześnie na sprawdzone i pewne rozwiązania, jakie oferują konwencjonalne wycieraczki do Mitsubishi. Stelażowa forma idealnie wpisuje się w stylistykę wielu starszych modeli jak Mitsubishi Space Wagon czy Mitsubishi Sigma. W tej kategorii produktów polecamy szkieletowe wycieraczki serii Bosch Eco, wydajne tradycyjne pióra Valeo First Conventional, a także prezentujące świetny stosunek dobrej jakości do przystępnej ceny akcesoria Alca Special Graphite.

Płaskie wycieraczki do Mitsubishi

Właścicielom nowych modeli Mitsubishi proponujemy rewelacyjne, oparte na aerodynamicznej formie wycieraczki płaskie. Pozbawiona metalowych elementów konstrukcja wykorzystywana jest w fabrycznym wyposażeniu wielu pojazdów, dlatego ten typ piór stanowi w naszym katalogu znaczną większość. Elastyczne gumy bezszkieletowych wycieraczek idealnie przylegają do szyby na całej długości, zapewniając rezultat idealnej czystości, bez smug czy nieestetycznych zacieków. Pióra dobrze spisują się przy dużych prędkościach, a odpowiednio pielęgnowane i wspierane sezonowymi płynami do spryskiwaczy wykazują długą żywotność. Płaskie wycieraczki to również stylistyka idealnie korespondująca z dynamicznymi sportowymi sylwetkami takich modeli jak Mitsubishi Eclipse czy Mitsubishi 3000GT. Jeśli więc szukasz pewnych bezszkieletowych rozwiązań, rekomendujemy rewelacyjne wycieraczki serii Valeo Hydroconnect oraz First Multiconnection, dobrze oceniane w profesjonalnych testach pióra Bosch Aerotwin, wydajne wycieraczki Heyner All Seasons oraz pióra Alca Super Flat, a także sprawdzające się na co dzień płaskie konstrukcje marek Flash, Negotti, Bloom, AMiO oraz Denso.

Hybrydowe wycieraczki do Mitsubishi

Obecna technologia pozwala na modernizację fabrycznego wyposażenia w praktycznie każdym samochodzie. Wielu kierowców decyduje się na tego typu zabiegi, mając na uwadze nie tylko funkcjonalność, ale i zdecydowanie bardziej efektywny wygląd nowoczesnych piór. Rewelacyjnym połączeniem tradycji i innowacji, po które chętnie sięgają właściciele różnych modeli Mitsubishi, są hybrydy. Zabudowana forma skrywająca solidny metalowy stelaż stanowi obecnie jedną z bardziej rozpowszechnionych i pożądanych opcji wyposażenia pojazdów zarówno na rodzimym rynku japońskim, jak i w Europie. W naszym sklepie zaopatrzycie się w wycieraczki hybrydowe Denso, pióra serii Heyner Hybrid, a także dobrze pomyślane konstrukcje serii Valeo First Hybrid oraz marki Flash.

Wycieraczki do Mitsubishi – długość piór

W opiniach wielu fachowców bardzo często powtarza się stwierdzenie, że tylko dobrze dopasowane pióra prawidłowo pełnią swoją funkcję, gwarantując oczekiwane rezultaty. Jednym z najważniejszych parametrów, jaki należy wziąć zatem pod uwagę podczas wymiany wycieraczek w różnych modelach Mitsubishi, jest długość piór. Jeśli nie jesteśmy pewni, jakie wymiary powinny mieć nasze elementy, warto dokładnie zmierzyć fabryczne akcesoria lub poszukać stosownych informacji w instrukcji obsługi pojazdu. Zwłaszcza gdy decydujemy się na zakup produktów o przeznaczeniu uniwersalnym. Znacznie łatwiej dobrać wycieraczki dedykowane. Te dostępne są w naszym katalogu jako pojedyncze egzemplarze na tylną i przednią szybę oraz komplety uwzględniające również stronę zabudowy elementów. Posiadamy między innymi pióro na tylną szybę do Mitsubishi Pajero SUV produkowanego w latach 2000-2006 o długości 16” 400mm, pojedynczą wycieraczkę na przednią szybę do Mitsubishi i-Miev z rocznika 2010 w rozmiarze 28” 700mm oraz zestaw piór na przód do Mitsubishi Galant produkowanego w latach 2004-2012 w rozmiarach 26” 650mm od strony pasażera i 19” 480mm od strony kierowcy.

Żywotność wycieraczek do Mitsubishi. Co ile i kiedy trzeba je wymieniać?

W zależności od sezonu wycieraczki do Mitsubishi narażone są na różny typ eksploatacji i związanych z nią awarii. Latem największe zagrożenie dla struktury gumy stanowi sucha i zabrudzona szyba. Pracy wycieraczek w tym okresie powinien towarzyszyć letni płyn do spryskiwaczy. Wysokie temperatury oraz oddziaływanie promieni słonecznych może doprowadzić do uszkodzenia gumy, dlatego jeszcze przed nadejściem jesieni warto zainwestować w nowy zestaw dedykowanych wycieraczek.

Zima to pora, której surowe warunki zazwyczaj prowadzą do wyeksploatowania piór. Mróz oraz przywierający do konstrukcji szron i lód to zagrożenia, z jakimi niewiele akcesoriów jest w stanie sobie poradzić. Dodatkowym ciosem mogą okazać się nierozważne działania kierowcy jak odrywanie przemarzniętych piór od szyby, czy gwałtowne czyszczenie ich powierzchni nieodpowiednim narzędziem.

Biorąc pod uwagę panujące okoliczności, eksperci doradzają, by wymieniać wycieraczki w Mitsubishi mniej więcej dwa razy w roku. Pióra, które zabezpieczamy i o które dbamy regularnie, wytrzymają znacznie więcej niż te, którym nie zapewniamy należytej ochrony czy podstawowych zabiegów jak oczyszczanie, czy stosowanie dobrej jakości płynów do spryskiwaczy.

Jak wymienić przednie i tylne pióra wycieraczek w Mitsubishi?

Zużyte wycieraczki samochodowe nie gwarantują odpowiedniego wsparcia na wypadek jazdy w deszczu,  czy konieczności oczyszczenia szyby z zalegającego na jej powierzchni brudu. Wymiana pióra w Mitsubishi nie jest zadaniem skomplikowanym i zazwyczaj trwa kilka minut. Wystarczy jedynie usunąć wyeksploatowany element i zastąpić go nowym. Intuicyjne systemy montażu zastosowane w konstrukcjach pozwalają na zamontowanie piór w nawet mniej dogodnych okolicznościach. Stawiając na dedykowane rozwiązania, mamy pewność, że podzespoły instalacyjne akcesoriów są kompatybilne z typem mocowania charakterystycznym dla danego modelu Mitsubishi.

Zużywające się pióra nie są jedynym problemem w całej konstrukcji wycieraczek, z jakim może zetknąć się kierowca. Często posłuszeństwa odmawia też samo ramię, do którego wymiany niezbędny może okazać się dedykowany do zastosowanych śrub mocujących klucz. Odkręcenie zapieczonych elementów ułatwi też przeznaczony do tego celu preparat chemii warsztatowej.

Jedną z preferowanych przez kierowców form regeneracji piór jest wymiana gumki. Elastyczny element z biegiem czasu i pod wpływem oddziaływania niekorzystnych czynników atmosferycznych traci swoje właściwości. Jeśli zatem zauważymy, że gorsza praca gumki utrudnia prowadzenie pojazdu, warto wziąć pod uwagę jej wymianę. Zadanie to wymaga sporej dokładności i zabezpieczenia wszystkich zdemontowanych wcześniej elementów tak, by całość dobrze spełniała swoje funkcje.

Zachęcamy też do lektury umieszczonego na naszym blogu artykułu, w którym opisujemy jak prawidłowo wymienić wycieraczki samochodowe.

Częste problemy związane z wycieraczkami do szyb w Mitsubishi

Użytkowane zgodnie z przeznaczeniem dobrej jakości wycieraczki dedykowane do różnych modeli Mitsubishi realizują najwyższe standardy trwałości i niezawodności. Z czasem jednak każde eksploatacyjne elementy wyposażenia auta zużywają się i podlegają naprawie lub wymianie. Z interwencją w tej sprawie nie należy zwlekać. Praca wadliwych piór na szybie może doprowadzić do poważnego jej uszkodzenia. W skrajnych przypadkach metalowe elementy wycieraczek niszczą karoserię. W obu wariantach koszty naprawy mogą okazać się dość spore i znacznie przekroczyć cenę zakupu nowego kompletu piór. Każdy kierowca powinien rozpoznać symptomy osłabienia kondycji wycieraczek w Mitsubishi, do których należą między innymi smużenie, irytujące odgłosy zgrzytania i piszczenia, rysowanie szyby oraz przeskakiwanie piór po jej powierzchni. Nierówna praca na wysokich obrotach może nawet doprowadzić do oderwania się elementów. Każdy problem związany z wycieraczkami w Mitsubishi należy zdiagnozować, by następnie ocenić jaka forma jego rozstrzygnięcia będzie najlepsza i najkorzystniejsza.

Ile kosztują wycieraczki do Mitsubishi?

Wielu kierowców kwestie wymiany wycieraczek odkłada na później ze względów finansowych. Nie jest to jednak najlepszy pomysł, gdyż, jak już pisaliśmy wcześniej, mocno wyeksploatowane pióra mogą doprowadzić do poważniejszych i kosztownych awarii. W naszym asortymencie zgromadziliśmy wycieraczki na każdą kieszeń dedykowane do różnych modeli samochodów marki Mitsubishi. Z nami możesz wymieniać pióra pojedynczo lub kompleksowo, uwzględniając komplety na przednią szybę oraz element montowany na tył pojazdu. Proponowane przez nas konstrukcje realizują wysokie oczekiwania odbiorców i odpowiadają na ich potrzeby w zakresie wydajnej i efektywnej pracy. Naszym klientom udostępniamy również katalog tanich wycieraczek prezentujących bardzo dobrą relację zadowalającej jakości do niskich kosztów zakupu.

Jeśli szukasz nowych wycieraczek do Twojego Mitsubishi, polecamy pióra na tylną szybę znanych i cenionych producentów, za które zapłacisz średnio 20zł za sztukę. Posiadamy też pojedyncze wycieraczki na przód do Mitsubishi i-Miev w cenie od ok. 15zł do ponad 100zł. Zakup kompletu szkieletowych akcesoriów to wydatek ok. 40zł. Najliczniejsza grupa płaskich piór do Mitsubishi prezentuje w naszym katalogu szeroki przedział cenowy od 30 do ok. 100zł za komplet. Hybrydowe wycieraczki do Mitsubishi to wydatek od 30 do ponad 130zł za dedykowany zestaw.

Które wycieraczki do Mitsubishi wybrać? Rekomendowane produkty

Wśród wielu dostępnych na rynku propozycji wycieraczek do Mitsubishi trudno czasem wybrać te najlepsze. Wybierając pióra, kierujemy się ceną, bierzemy pod uwagę typ technologiczny, charakterystyczne parametry oraz odpowiednie podzespoły gwarantujące bezproblemowy montaż. Wielu odbiorców poszukuje produktów estetycznych i wpisujących się w stylistykę ich samochodów. Starając się sprostać zróżnicowanym potrzebom w zakresie doposażania auta w rozwiązania skuteczne i efektowne, przygotowaliśmy gamę wielu serii wycieraczek, których użytkowanie gwarantuje doskonałe rezultaty pracy oraz spektakularny efekt stylistyczny. Na liście rekomendowanych przez nas produktów znalazły się między innymi klasyczne, wykonane z solidnych materiałów konstrukcje Valeo First Conventional, płaskie, idealnie dopasowane do profilu szyby pióra Denso oraz oryginalne akcesoria serii Bosch Aerotwin. Opcjami zdecydowanie wartymi rozważenia są również hybrydowe i bezszkieletowe wycieraczki marki Heyner.

Opinie naszych klientów o wycieraczkach do Mitsubishi

Kierowcy, którzy zdecydowali się na zakup dedykowanych piór do Mitsubishi, dobrze oceniają zarówno praktyczne, jak i estetyczne aspekty ich eksploatacji. Na podkreślenie zasługuje również fakt łatwego montażu oraz zakres dopasowania poszczególnych elementów. Wszystkie te właściwości sprawiają, że wycieraczki do Mitsubishi prezentują wysoką wydajność i wyjątkowo skutecznie wspierają kierowcę w różnych okolicznościach drogowej rzeczywistości.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij