Wybierz samochód:

Wycieraczki samochodowe do Mitsubishi Outlander

Jak twierdzą eksperci, wycieraczki samochodowe powinno się wymieniać przynajmniej dwa razy w roku. Należą one do bardzo ważnych elementów wyposażenia każdego auta, gdyż zapewniają nie tylko komfort jazdy, ale również czynią ją bezpieczniejszą w czasie niepogody. Nie można więc lekceważyć najmniejszych objawów ich niesprawności spowodowanej długą eksploatacją lub uszkodzeniami mechanicznymi. W takich przypadkach zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, w którym posiadamy bogaty wybór wycieraczek do Mitsubishi Outlander. Są to produkty wielu uznanych na rynku motoryzacyjnym marek. Szeroka gama akcesoriów umożliwi zaopatrzenie się w nowe, perfekcyjnie działające wycieraczki samochodowe do Mitsubishi Outlander, które wykorzystują stale ulepszane, innowacyjne technologie. Wycieraczki samochodowe do Mitsubishi Outlander prezentują wysoką sprawność pracy, a więc doskonałą widoczność w czasie opadów deszczu lub śniegu. W naszym sklepie zamówisz przez Internet komplet idealnie dopasowanych piór do Twojego Outlandera. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, aby przekonać się, jak bardzo jest to łatwe. Bez trudu znajdziesz model auta, a za pomocą filtrów określisz interesujący Cię zakres cenowy, typ pióra, markę oraz szereg innych parametrów.

Wycieraczki samochodowe do Mitsubishi Outlander to produkty znanych i cenionych na rynku motoryzacyjnym marek, takich jak: Alca, AMiO, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner, Negotti i Valeo. Znajdziesz u nas wycieraczki szkieletowe, płaskie i hybrydowe na przednią szybę oraz szkieletowe na tylną. Wymienisz wyposażenie zarówno starszych generacji z lat 2003 - 2007 lub 2007 - 2013, jak i nowoczesnych, produkowanych po 2013 roku do dnia dzisiejszego. Oferowane w naszym sklepie wycieraczki wyróżnia niezawodna funkcjonalność i nowoczesna stylistyka.

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander to crossover produkowany od 2003 roku. Wtedy też zadebiutowała I generacja tego modelu. Na japońskim rynku auto nosiło nazwę Airtek, a Outlander to nazwa tego modelu przeznaczonego na eksport. Samochód wygląda jak zwykłe kombi na podniesionym zawieszeniu. Stylistycznie nawiązuje do popularnego Lancera, posiada klasyczny design i nie zwraca na siebie nadmiernej uwagi. Wnętrze Outlander jest przestronne, dlatego 4 osoby z pewnością komfortowo mogą w nim podróżować.

W 2007 roku zaprezentowano II odsłonę auta. Wtedy też zmieniło japońską nazwę Airtek na Outlander. W porównaniu do poprzednika samochód znacznie urósł i zwiększył się jego rozstaw osi. Teraz bardziej przypominał pojazd nadający się w teren, niż tylko podniesione kombi. Wnętrze również odczuło zmiany wymiarowe. SUV Mitsubishi był w stanie pomieścić nawet 7 osób!

W 2010 roku przeprowadzono facelifting, który przyniósł znaczące zmiany zewnętrzne samochodu. W ramach nowej polityki japońskiej marki, auto otrzymało design Mitsubishi Jet Fighter i tym samym upodobniło się do innych japońskich modeli. Najbardziej charakterystycznym szczegółem była duża atrapa chłodnicy, która nieco przypominała paszczę drapieżnika.

W 2012 roku auto zostało zastąpione przez III generację. Mimo, iż wymiary pozostały podobne, nowy Outlander sprawiał wrażenie większego niż poprzednio. Ciekawym połączeniem jest w nim wąski grill łączący się z równie wąskimi reflektorami. Wnętrze pozostało przestronne, a odmiana 7-osobowa pozwala na przewiezienie dodatkowej dwójki dorosłych osób w trzecim rzędzie siedzeń.

Wycieraczki Mitsubishi Outlander – jakich producentów polecamy?

Wycieraczki Mitsubishi Outlander płaskie proponowane przez nas do szyb przednich pojazdu wyprodukowane zostały przez marki:

 • Alca - bezszkieletowa konstrukcja odporna na korozję, powłoka gumki pokryta jest grafitem Luquid-Fix zapewniającym cichą pracę,
 • AMiO - brak metalowego stelaża, który obrasta zwykle lodem, dobra aerodynamika i kształt, pióro z dodatkiem grafitu i silikonu,
 • Bloom - pióra wycieraczek samochodowych wyprodukowane z zastosowaniem najwyższych standardów środowiskowych ISO. Umieszczona w nich stalowa wkładka pomaga efektywnie wyeliminować smużenie,
 • Denso - elegancki, opływowy kształt i innowacyjny system mocowania bez konieczności stosowania adaptera,
 • Flash - metalowy rdzeń w piórze pozwala dopasować się do krzywizny szyby pojazdu, natomiast gumowy spojler poprawia jego aerodynamikę,
 • Heyner - bezszkieletowa, aerodynamiczna konstrukcja odporna na korozję. Wysoka jakość gumy potwierdzona została przez Detroit Testing Laboratory, Inc. U.S.A.,
 • Valeo - w piórach zastosowano nowy rodzaj gumy VisioRubber. Jest to materiał kompozytowy, który powstaje w wyniku połączenia naturalnego kauczuku z gumą syntetyczną.

Wycieraczki Mitsubishi Outlander hybrydowe do szyb przednich to:

 • Flash - wycieraczki zbudowane z mieszanki polimerów zawierające włókna carbonu gwarantujące zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne,
 • Heyner - pióra zostały wykonane ze specjalnego kauczuku, dzięki któremu idealnie przylegają do szyby nie pozostawiając smug i w dokładny sposób ścierają wodę,
 • Valeo - w piórach zastosowano nowy rodzaj gumy VisioRubber.

Wycieraczki Mitsubishi Outlander szkieletowe do szyb przednich należą do serii produktowych marek: Alca, Bosch i Valeo, natomiast wycieraczki Mitsubishi Outlander szkieletowe do szyb tylnych, które oferujemy w naszym sklepie to produkty Flash i Negotti. Wszystkie tego typu pióra cechują się doskonałym dociskiem listwy gumowej do szyby i wysokiej jakości zabezpieczeniem antykorozyjnym konstrukcji stalowej.

Wycieraczki Mitsubishi Outlander, które szczególnie polecamy, należą do znanych serii produktowych najlepszych marek:

Z jakich materiałów wykonane są wycieraczki samochodowe Mitsubishi Outlander?

Trwałość i niezawodność piór do szyb samochodowych jest warunkiem bezpiecznej jazdy. Z tego powodu wycieraczki samochodowe Mitsubishi Outlander wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, odpornych na ścieranie oraz działanie ekstremalnych temperatur. Dotyczy to szczególnie listwy zgarniającej, czyli elementu pióra najmocniej eksploatowanego. Marki stosują szereg nowoczesnych rozwiązań, by guma, z której wykonana jest listwa, była możliwie najtrwalsza. Wprowadza się m.in. łączenie dwóch rodzajów kauczuku i pokrywa je warstwą grafitu, silikonu lub teflonu. Wycieraczki szkieletowe Mitsubishi Outlander, w których zastosowano elementy metalowe, pokryte są galwanicznie cynkiem, co skutecznie zabezpiecza je przed korozją, natomiast płaskie posiadają wewnętrzną wkładkę stalową z pamięcią krzywizny szyby samochodu sprzyjającą dokładnemu przyleganiu pióra do szyby.

Wycieraczki Mitsubishi Outlander – dostępne rodzaje

W sklepie piorawycieraczek.pl oferujemy szeroki wybór piór do modeli Mitsubishi Outlander produkowanych w latach: 02.2003-09.2007, 02.2007-12.2012 i od 04.2012 do teraz.

Do szyby przedniej polecamy wycieraczki płaskie, hybrydowe i szkieletowe marki Alca, AMiO, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner, Negotti i Valeo, do szyby tylnej - wycieraczki szkieletowe Flash i Negotti.

Najczęściej poszukiwanymi w naszym sklepie wycieraczkami są wysokiej jakości produkty z serii Alca Special Graphite, Alca Super Flat, Bosch Eco, Bosch Aerotwin, Heyner Hybrid, Heyner All Seasons, Valeo First Conventional, Valeo First Multiconnection, Valeo First Hybrid, Valeo Hydroconnect i Denso hybrydowe.

Wycieraczki samochodowe Mitsubishi Outlander - długość pióra

Wycieraczki samochodowe Mitsubishi Outlander, aby skutecznie pełniły swoją funkcję w określonym modelu samochodu, muszą mieć pióra o długości zgodnej z zaleceniami producenta auta. Dzięki mechanizmom wyszukiwania produktów w naszym sklepie po podaniu kilku podstawowych danych o modelu pojazdu wyszukiwarka samodzielnie wybierze pióra odpowiedniej długości dla Twojego auta.

Wycieraczki samochodowe Mitsubishi Outlander przeznaczone dla modeli I, II i III generacji posiadamy w następujących rozmiarach:

 • wycieraczki tylne - 300mm, 350mm, 305mm i 310mm,
 • wycieraczki przednie kierowcy - 550mm, 600mm i 650mm,
 • wycieraczki przednie pasażera - 450mm, 480mm i 530mm.

Wycieraczki samochodowe Mitsubishi Outlander i ich żywotność. Jak często trzeba je zmieniać?

Wycieraczki samochodowe są elementami wyposażenia intensywnie pracującymi w czasie opadów deszczu i śniegu. Nic więc dziwnego, że taka intensywna eksploatacja prowadzi do zużycia tych elementów. Według ekspertów wymiana wycieraczek powinna odbywać się co pół roku - przed i po sezonie zimowym. W zależności od jakości piór okres ten może ulec znacznemu wydłużeniu. Wycieraczki samochodowe Mitsubishi Outlander, które znajdują się w naszym sklepie, wyprodukowane zostały przez uznane na świecie marki, słynne z solidności i trwałości swoich wyrobów: Alca, AMiO, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner, Negotti i Valeo.

Istnieje kilka objawów wadliwej pracy wycieraczek, które powinny skłonić nas do dokonania natychmiastowego zakupu nowych: pozostawianie smug na szybie, hałaśliwa praca i szarpanie, pozostające na szybie zamglone pola czy całkowicie niewytarte miejsca.

Jak wymienić pióra wycieraczek Mitsubishi Outlander?

Dzięki specjalnemu adapterowi wymiana pióra wycieraczek Mitsubishi Outlander jest ułatwiona. Umożliwia on dopasowanie wycieraczki do niemal każdego modelu auta. Czynności, które należy wykonać, aby zmienić pióro, opisaliśmy na naszym blogu w artykule pt. "Jak prawidłowo wymienić zużyte wycieraczki samochodowe? Kompleksowy poradnik", który krok po kroku wyjaśnia poszczególne czynności podejmowane przy wymianie m.in. pióra wycieraczek Mitsubishi Outlander.

Pióra wycieraczek Mitsubishi Outlander - często występujące problemy

Pióra wycieraczek Mitsubishi Outlander, podobnie jak wszystkie tego samego typu akcesoria przeznaczone do innych marek samochodów, nie są wieczne. Intensywnie eksploatowane z czasem ulegają zużyciu. Oferowane w naszym sklepie produkty wykonano z wysokiej jakości, innowacyjnych materiałów. Odnosi się to przede wszystkim do listew zgarniających. Jakość pracy wycieraczek z czasem jednak obniża się, dlatego ich stan powinno się na bieżąco kontrolować, gdyż prawidłowe działanie decyduje o naszym bezpieczeństwie w czasie jazdy.

Ile kosztują wycieraczki Mitsubishi Outlander?

Dobrej jakości wycieraczki Mitsubishi Outlander występują w różnych przedziałach cenowych.

Przeznaczone do przedniej szyby w zakresie od ok. 25 zł do 50 zł:

 • szkieletowe - Alca Special Graphite, Valeo First Conventional,
 • płaskie - Alca Super Flat, AMiO, Bloom.

Przeznaczone do przedniej szyby w zakresie od ok. 50 zł do 100 zł:

 • szkieletowe - Bosch Eco,
 • płaskie - Alca Super Flat, Flash, Bloom, Heyner All Seasons, Valeo Hydroconnect, Valeo First Multiconnection, Denso, Bosch Aerotwin,
 • hybrydowe - Flash, Heyner Hybrid, Valeo First Hybrid.

Przeznaczone do przedniej szyby w zakresie od ok. 100 zł do 160 zł:

 • płaskie - Bosch Aerotwin, Valeo Hydroconnect,
 • hybrydowe - Valeo First Hybrid, Denso hybrydowe.

Przeznaczone do tylnej szyby w zakresie od ok. 25 zł do 50 zł:

 • szkieletowe - Negotti i Flash.

Na zakupie wycieraczek Mitsubishi Outlander nie należy oszczędzać, gdyż dobrej jakości pióra gwarantują nie tylko komfort jazdy, ale też bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i współuczestników ruchu drogowego.

Znając jednak realia życia nasz sklep wyodrębnił ze swoich zasobów grupę dobrej jakości wycieraczek samochodowych po niskich, atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony z tanimi wycieraczkami, na której między innymi znajdziesz wycieraczki Mitsubishi Outlander.

Które wycieraczki samochodowe Mitsubishi Outlander wybrać?

Wycieraczki samochodowe Mitsubishi Outlander należy dobierać na podstawie informacji o roku produkcji i typie nadwozia pojazdu. W naszym sklepie za pomocą mechanizmu wyszukującego bez trudu znajdziecie odpowiednie wycieraczki do każdego modelu Outlandera. Interesujące nas pióra to zarówno wycieraczki płaskie, hybrydowe i szkieletowe do przedniego okna, jak i wycieraczki szkieletowe Mitsubishi Outlander do tylnej szyby.

Chcącym wymienić wycieraczki w swoim Outlanderze proponujemy wybór doskonałej jakości produktów z serii piór znanych marek: Alca Special Graphite, Alca Super Flat, Bosch Eco, Bosch Aerotwin, Denso hybrydowe, Heyner Hybrid, Heyner All Seasons, Valeo First Conventional, Valeo First Multiconnection, Valeo First Hybrid i Valeo Hydroconnect.

Pióra wycieraczek Mitsubishi Outlander - opinie klientów

Klienci najczęściej są zdania, że pióra wycieraczek Mitsubishi Outlander, które nabyli w naszym sklepie, cechuje wysoka wytrzymałość i długa żywotność. Odnosi się to zarówno do wycieraczek szkieletowych, jak i płaskich oraz hybrydowych.

Dużym zainteresowaniem cieszy się również nasz dział, w którym zgrupowaliśmy tanie wycieraczki o bardzo dobrej jakości, gdzie wśród innych produktów znajdziecie również pióra wycieraczek Mitsubishi Outlander.

W związku z tym, że auto doczekało się trzech generacji i kilku typów nadwozi, niektórzy mogą mieć kłopot ze znalezieniem odpowiedniego pióra wycieraczek Mitsubishi Outlander. W razie jakichkolwiek trudności prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!

Tych klientów, którzy preferują osobiste dokonywanie zakupów, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Ciekawe artykuły

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

FAQ przy zakupie wycieraczek samochodowych

W związku z pojawianiem się na rynku motoryzacyjnym coraz większej ilości nowinek, jak grzyby po deszczu piętrzą się wątpliwości i rodzą pytania, na które czujemy się w obowiązku odpowiadać.

Czytaj więcej
ALCAAMiOBLOOMBOSCHDENSOFLASHHEYNERNEGOTTIVALEO

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość pióra
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Rodzaj wycieraczki
Strona zabudowy
Producent
zamknij